Baku de yasayan turkler tanısalım

Merhaba cnm bayramın mübarek olsun benim de 18 aylik bir kızım var onunla uğraşıyorum baküden pek memnun değilim ya:KK43: siz neler yapıyorsunuz nerde oturuyorsunuz?

senınde bayramın mubarek olsun canım.ben de pek memnun degılım aslında turkıye gıbı degıl komsuluk yok alısamadım hıc.nerımanov da oturuyorum sen nerdesın

Aa ben de nerimanovdayim :) Metropark a çok yakınız büyük bi site var ordayım siz ne taraftasiniz yarın türkiyeye gidiyorum haftaya döneceğim kızlariniz kaç yaşında

Aa ben de nerimanovdayim :) Metropark a çok yakınız büyük bi site var ordayım siz ne taraftasiniz yarın türkiyeye gidiyorum haftaya döneceğim kızlariniz kaç yaşında
ne guzel komsuymusuz kız :KK15:ben daha once metroparkın arkasındaydım tasındım.sımdı bıraz ılerde rahat marketın ustundeyım yakın sayılırız.benım aparmanda benden baska 3 turk daha var.kızımın bırı 2 yasında dıgerı 3 aylık.turkıyeye selamlar :KK19:

Kizlar bende metroparkin karsisinda oturuyorum.4 yildir burdayim ve komsuluk olayi hic yok insana hasret kaldim resmen tanismak isteyen olursa seve seve gorusebiliriz

Kizlar bende metroparkin karsisinda oturuyorum.4 yildir burdayim ve komsuluk olayi hic yok insana hasret kaldim resmen tanismak isteyen olursa seve sevegorusebiliriz
selam canım bende 4 yıldır bakudeyım 3 yıl komsu olmusuz bende metroparkın arkasındaydım daha once sımdı tasındım ama yıne yakınız

selam canım bende 4 yıldır bakudeyım 3 yıl komsu olmusuz bende metroparkın arkasındaydım daha once sımdı tasındım ama yıne yakınız​
Aslinda cok fazla turk var burda ama kimse kimseyle gorusmuyo malesef nereye tasindiniz simdi

Arkadaslar gorusmek isteyen kimse yok heralde

Merhaba ugurnaz ben de bakudeyim yaklaşık 2.5 yıldır nerimanovda yaşıyorum. 19 aylık bir kızım var sizinle tanışmak isterim.hatta bir grubumuz var diğer tipik arkadaşlar her hafta birimizde buluşma yapıyoruz çok eğlenceli geçiyor. Malum gurbette insan sıkılıyor. Siz ne zamandır buradasınız neler yapıyorsunuz?

Tabi ki olur whatsapp grubumuz var ordan yazisiyoruz .facete de grubumuz var adı çiçekler buluşuyor oraya da yazabilirsiniz

merhaba kızlar sizi bulduğuma cokkk sevindim yaklaşık 1 yıldır baküdeyim bende görüşmemiz isterim 19 aylık kızım var

Hanimlar merhaba.2 aydir bakü deyiz.Türk konsoloslugu nun arkasinda oturuyorum.Alisamadim buraya Cok ozledim Türkiye yi

X