Dövme Bakırköy beyaz kedi dövme salonu DÖVME SİLDİRME!

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
lazersiz nasıl sildiler ki?:KK53:

Tattoo nun oldugu bölgede boya ve asit harici bir solüsyonla ve kesinlikle o anormal yaralardan olmadı hiç ve bunu kaş da bile yapıyorlar bence teknoloji ilerliyo arkadaşlar. Boşuna cildinizi yakıp 1 sene o şekilde gezmeyin...

beyazkediden baya ümitliydim ve bu ay gitmeyi planlıodum ancak son yorumlar canımı sıktı tamamen geçen ve bu yaradan kurtulan yokmu arkadaşlar

Canim evet dedigin gibi gene dövme yapar gibi siliyorlar benim cukurluk olmadi ama kabugun düstügü yer kirmizidan cok kahverengi gibi, gecermi bilmiyorum bir kac gün sonra bir ay olacak, londonun mail adresi var ama o sildirdikten bir hafta sonrasindan beri haber alamiyorum ve merak ediyorum ayrica bir sürü olumsuz süpheye kapiliyorum, insallah bu izlerden kurtulursam burayada yazarim ama bilemiyorum insallah dualarim kabul olur, nerden bulastim bu dövme isine yaptirmak icin gittigim o günü hayatimdan cikarmayi o kadar isterdimki....

canım son durum nedir var mı bi değişiklik..ciltteki renk değişikliği lazerle gideriliyo bildiğim kadarıyla araştır istersen bi

canım son durum nedir var mı bi değişiklik..ciltteki renk değişikliği lazerle gideriliyo bildiğim kadarıyla araştır istersen bi

Canim benim silinen yer kasimin kavisten sonrasi ve ve hafifte kas baslarinda var kas baslarinda kas oldugu icin belli olmuyor ama kavisten sonrasinda dövme hafif yukari yapilmisti yani kasi hafif kalkik göstermek icin ve oralar belli tabi hala iz var yogun. oralari fondatenle kapatiyorum kasimin kavisten sonrasinida hafif kalemle boyuyorum aslinda dövmenin silindigi yerde kas olsa güzel olacak o yüzden kas ektirmeyi düsünüyorum ama basima daha beter bir sey gelir diyede korkuyorum. Bir yere sormustum izi lazerle gecirmeyi ama kasa yakin oldugu ve birazda kasin arasinda oldugu icin bir sey yapamayiz dediler senin bildigin sordugun bir yer varmi? Sen nasil oldun peki?

Tattoo nun oldugu bölgede boya ve asit harici bir solüsyonla ve kesinlikle o anormal yaralardan olmadı hiç ve bunu kaş da bile yapıyorlar bence teknoloji ilerliyo arkadaşlar. Boşuna cildinizi yakıp 1 sene o şekilde gezmeyin...

iz falan kaldı mı

Son düzenleme:

Tam olarak nerede sildirdi bilgi verebilir misiniz? gerçekten buradaki herkes için önemli bir konu yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Arkadaşlar bende 6 seans q switch nd yag lazerle dövme sildirme işlemi yaptırmıştım. 6 seansta ancak dövmenin rengi soldu... Üzerine başka bir dövme yaptırdım ve şu an memnunum.
Biraz akıllı olun lütfen birileri kollarına tattooremoval asitleri döküyor, diğerleri dövme yaptırdığı salona gidip adını bile bilmediğimiz sıvı enjekte ediyorlar sonuçta evet dövmeler siliniyor ancak hayatları boyunca skarlar ve derin yaralarla uğraşmak zorunda kalıyorlar. Size önerim eğer dövme sildirmek gibi bir fikriniz varsa gidin bir doktora sizi bilgilendirsin hangi hastanelerin yaptığını ne kadar sonuç elde edebileceklerini. Doktorlar bile dövme sildirmede başarı oranı olarak %80-90 veriyorlar, ancak doktoraların verdiği oranlarda hiç bir skar dokusu oluşmuyor. İnternet ortamında kimseye güvenmeyin gidin doktora danışın...

Ciltlerine asit döktürenler 1 yıl içerisinde ciltlerinin düzeleceğine inanıyorlar umut ediyorlar resimleride bazılarınız görüp inanıyor. Lütfen biraz daha akıllı düşünüp o izlerin geçip geçmeyeceğini hayatları boyunca taşımayacaklarını düşünün...

Tam olarak nerede sildirdi bilgi verebilir misiniz? gerçekten buradaki herkes için önemli bir konu yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Arkadaşlar çoğu zaman vakit bulamadığım için internete giremiyorum FMN Beauty adlı merkezde sildirmiş. Ama Ankara da bilginiz olsun, yara izi kalmamış ....

Arkadaşlar bende 6 seans q switch nd yag lazerle dövme sildirme işlemi yaptırmıştım. 6 seansta ancak dövmenin rengi soldu... Üzerine başka bir dövme yaptırdım ve şu an memnunum.
Biraz akıllı olun lütfen birileri kollarına tattooremoval asitleri döküyor, diğerleri dövme yaptırdığı salona gidip adını bile bilmediğimiz sıvı enjekte ediyorlar sonuçta evet dövmeler siliniyor ancak hayatları boyunca skarlar ve derin yaralarla uğraşmak zorunda kalıyorlar. Size önerim eğer dövme sildirmek gibi bir fikriniz varsa gidin bir doktora sizi bilgilendirsin hangi hastanelerin yaptığını ne kadar sonuç elde edebileceklerini. Doktorlar bile dövme sildirmede başarı oranı olarak %80-90 veriyorlar, ancak doktoraların verdiği oranlarda hiç bir skar dokusu oluşmuyor. İnternet ortamında kimseye güvenmeyin gidin doktora danışın...

Ciltlerine asit döktürenler 1 yıl içerisinde ciltlerinin düzeleceğine inanıyorlar umut ediyorlar resimleride bazılarınız görüp inanıyor. Lütfen biraz daha akıllı düşünüp o izlerin geçip geçmeyeceğini hayatları boyunca taşımayacaklarını düşünün...

Bence iyi araştırmalısınız teknoloji gelişiyor. Lazerde eğer kaliteli bir cihaz değilse bildiğiniz yakıyor. Hiç bir scar izi bırakmadan silen yerler var ki ben şahit oldum:KK45:

Sakın beyaz kedi de sildirmeyi düşünmeyin aşı izi gibi kaliyormus deri. Resmen kaziyorlar doku kaybina ugrarsiniz.

canım merhaba, kaşlarında iz kaldı mı merak ettim? cvp verirsen sevinirim :)

Evet canim kaslarimda iz kaldi, ben Ayten Kömürcü ye sildirdim bana garanti verdi iz kalmayacak diye ama iz kaldi ve alti ay oldu ama gecmedi ve gececeginden ümidi kestim bu iz asla gecmez, sözüm ona kimininki iki ayda kimininki alti ayda gecermis ama yazdigim gibi alti ay oldu ama gecmedi ve gecmez, ben yandim siz yanmayin aman derim....

kızlar bende iz kaldı. aynen silindiği yerde skar oluştu. pespembe duruyor. yakın zamanda bi estetik uzmanına göstericem.

Evet canim kaslarimda iz kaldi, ben Ayten Kömürcü ye sildirdim bana garanti verdi iz kalmayacak diye ama iz kaldi ve alti ay oldu ama gecmedi ve gececeginden ümidi kestim bu iz asla gecmez, sözüm ona kimininki iki ayda kimininki alti ayda gecermis ama yazdigim gibi alti ay oldu ama gecmedi ve gecmez, ben yandim siz yanmayin aman derim....

canım peki silinen yerlerdeki kaşların tekrar çıktı mı yoksa oradaki kaşlardan da mı oldun :KK43: bir de bişey daha sormak istiyorum. kalan iz pembelik mi yoksa delik delik gözenek şeklinde mi kaldı.

ben de sildirdim de ayten hanıma. süreci merak ediyorum :KK43:

çok merak ediyorum silinen yerde tekrar kaş çıkıyor mu.

Delik yok, ama silinen yer ten rengi olmadi, kirmizi gibi kahverengi gibi bir iz kaldi eger silinen yerde kasin varsa kaslar sonra cikiyor benim kalici makyajim kasin uclarina dogru hafif yukaridaydi dolayisiyla orada kasim yoktu o yüzden cok belli ama senin kasinin arasindaysa kaslarin cikinca kamufle edebilir, gecmis olsun.

kızlar perşembe günü işlemi yaptırdım. şu an yara. yarın fotoğrafını çeker eklerim. ben daha önce tca ve lazer denedim. ama azıcık bi solma dışında bi etkisi olmadı. beyaz kediye gittim işlem dövme yaptırırken ne kadar acıyorsa o kadar acıtıyor. ama lazer kadar kısa sürmüyor. dövme makinası ile yapılıyor yine iğneler batıyor yani. şu anda dövmem içine çökmüş durumda. yanları biraz morluk ve kızarıklık var. dövmenin üstü ince bi kabuk halinde ama kalın bi kabuk bağlayacağını dökülünce pembelik olucağını söylediler. krem sürüyorum iyi bakarsam 5-6 ay içinde iz de tamamen geçer umarım.

ne kadara işlem yaptınız?

X