Bakır kahve saç istiyorum ama buğday tenliyim?

lazanyasever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
39
2
20
Yıllardır bakır istiyorum. Biliyorum herkes beyaz tene yakıştırıyor.bana göre de beyaza yakışıyor,keşke beyaz olsaydım çok şanslılar çok. Bu yüzden hiç cesaret edemedim. Yıllardır bakırı düşünüyorum Ve aklımdan çıkmıyor napmalıym ?

Yıllardır bakır istiyorum. Biliyorum herkes beyaz tene yakıştırıyor.bana göre de beyaza yakışıyor,keşke beyaz olsaydım çok şanslılar çok. Bu yüzden hiç cesaret edemedim. Yıllardır bakırı düşünüyorum Ve aklımdan çıkmıyor napmalıym ?
Bende bugday temli biri olarak bakiri cok kullandim cokta guzel oluyor neden boyamayasin ki icinde kalacagina sacinda kalsin 😂 kiii ben saf kına ile yapmistim yillar once o bile mukemmel bir bakira çalmıştı parakligi da efsaneydi bence boyatmalisin

Bende buğday tenliyim senelerce kış aylarında çok severek kullandım çok parlak duruyor teni canlı gösteriyor

Bence gayet olur hele bir de çene yapınız hafif ovalse çok çok yakışacağına eminim arkadaşım ♥

direk bakir degil bakir kahve istiyorsunuz zaten. Bence bakiri sadece bembeyaz insanlar degil bugday tenliler de guzel kaldiriyor. Cok begenerek kullanmiatim bi bugday tenli olarak ve herkeste cok yakistirmisti. Tek sorunu bu renkler cabuk atiyor, sık boyama istior dolayisiyla bakim. Ve makyajsiz asla guzel durmuyor

Tonunu tutturursaniz neden olmasın.Ben bakır olarak Başak Gümülcinelioğlu'na çok yakıştırıyorum.

X