Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Bakıcı ikilemi güncelleme

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
İçinize hangisi siniyorsa onunla yola devam edin. İse henüz başlanmadigi için kimseyi yarı yolda koymuş olmazsınız.
Ama birdahaki sefere tam emin olmadan kimseye tamam demeyin vicdan azabı çekmemek için.
Konu başka yere geldi, saptırıldı diye aynı konudan bir daha açamıyorsunuz benim bildiğim. O başlıkta konunuzu saptırdığını düşündüklerinizi yönetime şikayet ediyorsunuz.
Eş zamanlı iki başlıkta ilerliyor şu an.
Gelen mesajlarda seyirde farklı olmayacak görünüyor. Bir başlık açıyorsanız eleştiriye açık olmalısınız. Sizde de bir tavır sorunu var gibi.
Bu detayı bilmiyordum siteyi çok kullanmıyorum ama 32 sayfa oldu hangi birini yönetime yazayım, tavrımda bir sorun görmüyorum alakasız cevaplar boş yere akışı işgal ediyor ve olay sdk yarışına dönüyor bi yerden sonra o sebeple alakasız cevap istemiyorum dedm ben temizlikten bahsetmemişken gelip buna yorum yapmak eleştiri değil ki ayrıca eleştirilecek bir konu da deği açtığım o mu bu mu ikileminde öneri beklerken bu ikilemin nesini eleştireceksiniz en fazla kararsız bir insan olmam eleştirilebilir yani

Birinci iyiymiş. Okullar ne zaman açılıyor diye sorması da öğretmenlerin daha öncesinden başladığını bilmediğindendir belki.
Bana biraz takacak yer arıyorsunuz gibi geldi sorusunda ne var hiç anlamadım.
Sizinle iki üç Eylül gibi başlarız bi saatlik dedim beşinde gideceğim dedm ne zaman açılıyor ki dedi yani tam o gün geleyim gibi algıladım benden öncekilerle deneme ya da alıştırma şeyi yapmadan direkt başlamış çinkü gereksiz görüyor olabilir

X