Müzik Dersleri Bağlama çalıyorum türkü söylüyorum..

nilyaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
35
0
arkadaslar baglama calıyorum dedıgıme bakmayın cok kotuyum amaa sesım guzeldır turku aslında kotu ses yoktur onemlı olan o sesı dogru kullanmaktır bende ole yapıyorum işteeee:eek:

ne mutlu sana ben çok istemiştim hatta bağlama fiyatlarını bile araştırmıştım 15 sene evveldi kısmet olmadı hep aklımdadır hala çok hoşuma gidiyor

ne güzel
bir bağlamam var çok seviyorum
kursa da gitmiştim ama yarım bıraktım:KK43:

çok ama çok severim bağlamayı da türkülerimizi de

Benim içinde müzik ayrı bir tutkudur.Hep Müzik öğretmeni olmak istemişimdir.Sınavlarınada girdim ama bayağı emek çaba istiyor.Ses güzelliği yetmiyor.Bende bu aşkımı amatörce bağlama ud, çalarak dernek korolarında şarkı türkü söyleyerek avutuyorum.Bunlarda insanı mutlu kılıyor.Aslında herkesin vardır bir yeteneği keşfetmek lazım.Müzik ruhun ilacı.

Benim içinde müzik ayrı bir tutkudur.Hep Müzik öğretmeni olmak istemişimdir.Sınavlarınada girdim ama bayağı emek çaba istiyor.Ses güzelliği yetmiyor.Bende bu aşkımı amatörce bağlama ud, çalarak dernek korolarında şarkı türkü söyleyerek avutuyorum.Bunlarda insanı mutlu kılıyor.Aslında herkesin vardır bir yeteneği keşfetmek lazım.Müzik ruhun ilacı.

canım bende senın gıbı beledıye korolarında avuttum kendımı yaklasık 3 yılkadar ugrastım taaakii kızım dunyaya gelınceye kadar sımdı ıse kızım benım turkulerımle uyumayı cok sevıyor hem kızımı uytuyorum hemde stres atıyorum benım ıcın en guzel stres atma yontemı bagıra cagıra turku sollemek:dance:

bende bağlama çalmayı çok isterdim..delikafadulden.keşke gitseydim zamanında.:çok üzgünüm:.
şimdi sazımı tıngırdatıp iki türkü söğlerdim..:roflol::roflol:

Amatör bir grup kuracağız arkadaşlarla türkü/özgün müzik eşliğinde şarkı söyleceğim. Bağlama öğrenmek için adımlar atmalıyım. :21:

arkadaşlar bende 2 aydır kursa gidiyorum fakat benim asıl amacım duyduğumu çalabilmek uzun zaman önce sitede selinda adında bi arkadaş konu açmış bu konuyla ilgili kolaylıkla öğrenilecek bir metodla duyduğunu çalabilecek hale gelmiş ben buradaki üyelere nasıl ulaşırım bu konu çok ilgimi çekti duyduğunu çalmak bukonuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı aranızda

X