Cilt Bakımı Ürünleri Baby Face Beauty Cilt Bakımı Yaptıranlar?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

askimatem

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2017
96
30
37
Kızlar uzun süredir formdan istediğim konuları buluyordum şimdide kaydolup sormak istedim.Baby face Beauty Cilt bakımı yaptıran çok gördüm sonuçlar gerçekçimi yaptıran var mı acaba? Benimle paylaşırmısınız?

Bende düşünüyorum baby face beauty uygulaması yaptırmayı düşünüyorum önce yaptırırsanız deneyimlerinizi benimle de paylaşır mısınız?

ben yaptırdım canım gözeneklerim için çok büyüklerdi başladığımızda birde yüzümde izler vardı gözenekler küçüldü izlerde müthiş ilerleme oldu çok memnun kaldım baby face beuty cilt bakımından en önemlisi de kısa sürmesi etkili olması tekrar gideceğim düğünüme yakın

Kızlar uzun süredir formdan istediğim konuları buluyordum şimdide kaydolup sormak istedim.Baby face Beauty Cilt bakımı yaptıran çok gördüm sonuçlar gerçekçimi yaptıran var mı acaba? Benimle paylaşırmısınız?
Yeptırıyorum canım cilt bakımında serum ve lazerin birleşimi mükemmel sonuçlar yaratıyor 4 5 il de mevcut sen nerdesin ona göre yardımcı olayım sormak istediklerin varsa baby face beauty hakkında cevaplayabilirim birde dekolte bakımı yaptırıyorum ben.

Yeptırıyorum canım cilt bakımında serum ve lazerin birleşimi mükemmel sonuçlar yaratıyor 4 5 il de mevcut sen nerdesin ona göre yardımcı olayım sormak istediklerin varsa baby face beauty hakkında cevaplayabilirim birde dekolte bakımı yaptırıyorum ben.
Eskişehirdeyim ben burda olduğunu biliyorum sonuçlarınız nasıl ne problemleriniz vardı? Nekadar sürdü cilt bakımı kaç seans daha gitmeyi düşünüyosunuz ?

ben yaptırdım canım gözeneklerim için çok büyüklerdi başladığımızda birde yüzümde izler vardı gözenekler küçüldü izlerde müthiş ilerleme oldu çok memnun kaldım baby face beuty cilt bakımından en önemlisi de kısa sürmesi etkili olması tekrar gideceğim düğünüme yakın
Sevindim bende yaptırmaya karar verdim sanırım yaptıran bir kaç kişiyle konuştum uygulama öncesi sonrasını gördüm etkilerini de yaptırınca yazarım

Dün yaptırdım ve bu sabah uyandığımda cildim inanılmaz canlıydı..Toparlanma ve sıkılaşma var, gözenekler küçülmüş.

yaptıranlar fiyat bilgisi verebilir mi acaba?
merhaba ben bugün başladım ilk seansıma konyada yaptırıyorum toplam 4 seans uygun gördü doktor toplamda 1500 tl ye başladım ama çıkanları gördüm ilk bikaç gün kızarıyormuş yüzün sonra geçiyormuş ben mesela 5 te çıktım seanstan saat şu an akşam 10 azaldı kızarıklığım iyi gibi şu an kızarıklığa rağmen

Arkadaşlar size yapılan uygulama easy mod muydu? ben doktorla görüştüğümde advanced modun daha faydalı olacağını söyledi bana. easy modda 4 seans yerine advanced modda 2 seans önerdi. Seans aralıkları da 1 ay. Advanced mod daha etkiliymiş. Ancak hafif kabuklanma oluyormuş. 5-7 gün arasında da geçiyormuş kabuklar. Açıkçası kabuklanmayı duyunca biraz tereddütte kaldım. Bu modda uygulama yaptıran oldu mu?

kızlar bende çok araştırdım baby face tedavisini ve en sonunda bir klnikte karar verdim çünkü burda doktor uyguluyor tedaviyi.genelde araştırmalarımda baby face güzellik uzmanları uyguluyordu.sonuçta lazer ve cilt tedavisi doktorun uygulaması gerekli.3 gün oldu yaptıralı doktor uyguladı güneş lekesi sorunum var ve cilt gençleştirme.işlem sonrası hafif bir kızarıklık oluşuyor 2-3 saat sonra kızarıklık geçiyor.işlem öncesi aneztezi kremi uyguladılar öyle acılı bi işlem değil rahatlıkla yaptırabilirsiniz.seans olarak aldım ben memnun kalırsam paket yapıcam.etkisini görünce size yazıcam kızlar:)

Dün yaptırdım cildim tertemiz oldu canlandı devamı için de randevu aldım Mehmet Akgüne yaptırdım öneririm canım :)

Ankara da dr aslı hanim da var orjinal baby face lazeri, ben arama motorundan orjinal ve resmi kliniklerin yer aldığını siteye girip baktım.

4. seansımı yaptırıcam şimdi çok memnun kaldım,güneş lekelerimde ciddi azalma oldu,gözeneklerimde çok etki etti ve cildim bayağı canlandı.doktorumdanda çok memnun kaldım osmanbey-şişlide Dr Lida Çiteliye yaptırıyorum çok ilgili ve hastasını sürekli takip ediyor.botoxla,dolgumuda kendisine yaptırıcam.fiyatları piyasaya göre gayet normal tavsiye ederim

Özel Clnc Medilife yeni gelmiş cihaz yaptırmayı düşünüyorum uygulamayı yaptıran kimseden kötü birşey duymadım umarım bende memnun kalırım önümüzdeki hafta gidip görüşcem sonuçları yazarım

X