babasının derdi nedir?

Diğer konunuza baktım kaç senelik kayınpederim arayıp da para istemez ki sevgilnin babası ne hakla??

Sevgilinizin babasından hoşlanmadım elin adamı neden arayıp sizle konuşuyor aramızda kalsın borç versene para istiyor pek hoş kokular gelmedi bana.
evet adam çok tuhaf karısı bile onunla benden para istediği için kavga etmiş

Daha sevgiliyken kavga edecek kadar labali olmaya ne gerek varmıydı yok silmiş yok aramamıs bunlara gerek yok aradaki mesafeyi şimdiden iki taraf yok etmiş daha hiç bir adım atılmamısken ben eşimle sevgiliyken ne annesiyle ne de babasıyla görüştüm istememe bir kaç gün kala tanısmıştım
evet bunların hepsiin sebebi ciddi adımlar atılmadan onlarla muhattap olmamdı. bundan sonrası için durum nasıl düzeltilir bilmiyorum. onu ögrenmek için bu konuyu açtım.

Hadi sevgilinizin annesini bir dereceye kadar anlarımda baba ne alaka ya ayrılmak seçenek değil diyorsunuz da başka seçenek var mı sizce bu arkadaştan ayrilacaksaniz kendinize biraz zaman tanıyıp yeni bir insanla başlayacaksınız onunda gelip isteme Nisan falan olmadan kimsesi ile muhatap olmayacaksınız bunlarla bu saatten sonra mesafe falan koyamazsiniz koyarsanizda bu bir tavır olarak algılanır sonrası çıg gibi büyüyerek ilerler
haklısınız

evet bunların hepsiin sebebi ciddi adımlar atılmadan onlarla muhattap olmamdı. bundan sonrası için durum nasıl düzeltilir bilmiyorum. onu ögrenmek için bu konuyu açtım.
Malesef düzeltecek bir durum yok bana göre çünkü başta kavga olmuşsa o hep öyle gider göz göz oldunuz bir kere bir saygı veya sevgi mesafe kalmamış simdiden hepsini tüketmişsiniz ha ben gine kabul ederim kavgada ederiz öyle mutlu olurum dersen devam et nçben olsam etmem

Malesef düzeltecek bir durum yok bana göre çünkü başta kavga olmuşsa o hep öyle gider göz göz oldunuz bir kere bir saygı veya sevgi mesafe kalmamış simdiden hepsini tüketmişsiniz ha ben gine kabul ederim kavgada ederiz öyle mutlu olurum dersen devam et nçben olsam etmem
öyle mi diyorsunuz düzelmeyecek yani hiçbişey

Düzelmeyecek.
Evlenmeden önce kötü giden hiç bir şey daha iyiye gitmez.
İyi olanın kötüye dönme ihtimali vardır ama kötünün iyiye dönme ihtimali yoktur.
Eğer inat edersen gerçekten başını yakacaksın bak tecrübeli bir ablan olarak diyorum sana.

Böyle yüzgöz olduktan sonra sen o ailede saygı görmeyi bi unut. Sevgilin de yalan söylüyor, korumuyor seni savunmuyor, eğer öyle olsaydı şimdi bu durumda olmazdınız. Kimse senden para istemeye, trip atmaya, lafını etmeye yeltenemezdi. Hadi yaptılar, senin haberin bile olmazdı. Çünkü sevgilin herkesin ağzının payını verip susturmuş olurdu. Eğer sevgilin seni korusaydı seni saydırsaydı, şimdi her şeyden habersiz beraber çayınızı kahvenizi içiyor olurdunuz. Ağızlarını açarsalar bilirlerdi ki oğullarının zılgıdını yiyecekler.

Böyle yüzgöz olduktan sonra sen o ailede saygı görmeyi bi unut. Sevgilin de yalan söylüyor, korumuyor seni savunmuyor, eğer öyle olsaydı şimdi bu durumda olmazdınız. Kimse senden para istemeye, trip atmaya, lafını etmeye yeltenemezdi. Hadi yaptılar, senin haberin bile olmazdı. Çünkü sevgilin herkesin ağzının payını verip susturmuş olurdu. Eğer sevgilin seni korusaydı seni saydırsaydı, şimdi her şeyden habersiz beraber çayınızı kahvenizi içiyor olurdunuz. Ağızlarını açarsalar bilirlerdi ki oğullarının zılgıdını yiyecekler.
çok doğru söyledeniz.

Evlenince aranız düzelir demiş sevgiliniz. Hangi mesafe?
Herkes ayrıl demiş ama hayatınızı mahvetmeden rahat edemeyeceksiniz galiba.
Evlenin de görün mesafeyi.
Evlenince aranız düzelir = Hele bi köprüyü geçeyim çocuğu da koyayım mecbur görüşeceksin hele görüşme bak neler yapıyorum sana

X