Davranış Bozuklukları Babannesiyle kalmak isteyen cocuk

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Berfu123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2022
39
12
Kizim 4 yaşında dede düşkünü bi çocuk
üst oturuyoruz kaynanamla aile apartmanı kızım hergun inmesine rağmen hadi gel dediğimde sürekli ağlıyor orda kalicakmis ben kalmasını istemiyorum güzelliklede çıkmıyor ya dedesi cikartiyo yada ben inip alıyorum kendi başına xikipta gelmiyor hiç normal mi sizce napicam bilmiyorum artık sanki böle ellerimden gidecek gibi hissediyorum benden uzaklaşacak gibi yada ben mi buyutuyorum

Bırakın zorlamayın kendi gelmek ister zamanla dedesiyle ne güzel anıları olacak biraz büyüyünce zorlasanda gitmez kız çocukları dedeye babaya düşkün oluyorlar biraz

Dedeci biz kız Zaten ama bide babannesi var ben hamileyken veya doğduğunda hiç bı faydasını görmedim torununa karşı şimdi onu sevmesi zoruma gidiyo haketmediguni düşünüyorum rabbim vermiş tabi ama içim sıkılıyor

Dedeci biz kız Zaten ama bide babannesi var ben hamileyken veya doğduğunda hiç bı faydasını görmedim torununa karşı şimdi onu sevmesi zoruma gidiyo haketmediguni düşünüyorum rabbim vermiş tabi ama içim sıkılıyor
Hiç sıkmayın siz çektikçe çocukla inatlaşırsınız bu sefer bilinçaltı oluşur size karşı biraz relaks olun bi müddet sonra sıkılacaktır zaten

Ay yok daha neler

Tavsiyeni uygulayacagim 😁zor olsada benim icin

Sırf bunun için çocuğunuzun psikolojisiyle oynamayin bence bencillik olabilir.bırakın nerde neyle mutluysa öyle yapsın .muhakkak sizide özler sever annesi merak etmeyin .babanneler ananeler dedeler ozeldir yaa😊

Bende farkındayım yanlış bişey olduğunu sadece yapamıyorum yani kiramiyorum o zinciri 😔

Sırf bunun için çocuğunuzun psikolojisiyle oynamayin bence bencillik olabilir.bırakın nerde neyle mutluysa öyle yapsın .muhakkak sizide özler sever annesi merak etmeyin .babanneler ananeler dedeler ozeldir yaa😊
Bencillik olabilir ama kızım sanki ellerimden gidicekmis gibi hissediyorum yani ben babannemi yanında büyüdüm tek olduğu için babam orda bırakırdı bizi annemlerde kalmazdim pek fazla ben o durumu yaşamak istemiyorum yani anne babanne farkını bilsin istyorum sadece şuan için küçük belki ama korkular çok güçlü şeyler malesef

Bencillik olabilir ama kızım sanki ellerimden gidicekmis gibi hissediyorum yani ben babannemi yanında büyüdüm tek olduğu için babam orda bırakırdı bizi annemlerde kalmazdim pek fazla ben o durumu yaşamak istemiyorum yani anne babanne farkını bilsin istyorum sadece şuan için küçük belki ama korkular çok güçlü şeyler malesef
Kv ile aranızda ciddi sorunları var ise belki haklisiniz diyeceğim oda belki yani..ama öyle bişey yok sanırım degilmi?

Benim kızımda anneannesine çok düşkün.
Orada kalmak ister,kalir.
Bugün anneannesinden geldi çok izlemiş beni ve evini 😊
Üzülmeyin büyüdükçe de kalmak ister gider,görür,gelmek istemez ama anne sevgisi çok ayrı sizden uzaklaşmaz

Yani şöyle soleyim 2 çocuğum var ve sıkıntılı bi hamilelik ve doğum gecirdim hiç birinde bana destek olmadı doğum yaptım yemek bile getirmedi iş namusa kadar gitti eşim annemin huyu bu ben onu biliyorum takma kafana diyor kayinpederim ben onu biliyorum konuşurum diyor değişmiyor hicbisey babannemin yigeni olur kendisi tıpa tıp benzerler birbirlerine o yüzden rahatlıkla git diyemiyorum ama gitmesinde istyorum

Benim kızımda anneannesine çok düşkün.
Orada kalmak ister,kalir.
Bugün anneannesinden geldi çok izlemiş beni ve evini 😊
Üzülmeyin büyüdükçe de kalmak ister gider,görür,gelmek istemez ama anne sevgisi çok ayrı sizden uzaklaşmaz
Ayy vallahi sole mesajlar geliyor içim bi rahatliyo ne yalan soleyim 🙂🙂

Ayy vallahi sole mesajlar geliyor içim bi rahatliyo ne yalan soleyim 🙂🙂
Gerçekten doğru söylüyorum.
Bide ballandıra ballandıra anlatır anneannem şöyle sever böyle bakar.
Ama gider 2. Gün anne sıkıldım der.
Büyüyünce daha çok farke diyo çocuklar.
İçin rahat olsun.
Mesela benim kızım 2 yaşındayken babaannesine biterdi,yok böyle bi sevgi anneannesine,beni gözü görmezdi
Şuan babaannenin adını söyletmez evde 🤷
Çocuğa takılmayın siz.icindeki duygu,sevgi baki.

X