Rüya Yorumları Babam için dua etmiştim...

AskKirintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
4.815
30
Arkadaşlar burası yerimi bilmiyorum uygun yer bulamadım yazacak. Değilsede idare edin.
Ben dün akşam yatsı namazından sonra dua ettim "Allah'ım babamı rüyamda görüyüm" diye o kaDar içtenlikle ettiğim bi duaydı kesinlikle görüceğime inanıyordum. Neyse yattım bişey görmedim sabah namazına kalktım yine aynı duayı yaptım. Rüyamda bir koyun kuzu hepsi karışık sürü gördüm. Arkamızdada çirkin cılız beyaz bir köpek peşimizden beni ve sürüyü kovalıyordu. Eşimde beni ilerde bekliyordu (bizim evimiz bahçelidir) sürü bahçeye girdi bende arkalarından geliyordum köpek hala kovalıyordu bende bahçeye girdim kapyı kapattık köpek dışarda kaldı ve rüya bitti.
Kızlar bu yazdıklarım belki size saçma ve komik gelebilir ama anladığınız kadarıyla yorum yaparmısınız rüyada ne neye delalettir? Ben babamı görmeyi çok istiyordum Rabbime yalvardım onunla ilgili bişey olabilir mi?

Kuzu, anne ve babasına itaat ve hürmette kusur etmeyen evlada, Hamile kadının kuzu görmesi oğlan doğurmasına delalet eder.

bende her gece babamı görmek için dua eder sonra yatarım,genelde de görürüm...ama göremediğim zamanlarda farklı şeyleri hep ona yorumlamaya çalışırım. :KK43:( çok özlediğimizden kaynaklanıyor sanırım...inşallah mekanları cennettir..

canım ruyanla ılgılı bır yorumum yok allah hayırlara getırsın
bende babama tam doymadan tam onunla paylasak cok seyım varken babamı kaybettım babam en yakın arkadasım dostumdu hala kabullenemıyorum işallah mekanları cennet olur

benim canım babam senı okadar cok ozledımkı bırkere sesını duymak için herseyı feda ederım senağlama

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

BABA deyince hemen şöyle bir burnumun direği sızlar.çok zor ben babamı kaybedeli 11 sene oluyor,onu çok özlüyorum ona hiç doyamadım hayatımda beni menfaati olmadan sevdiğne inandığım tek kişiydi.geçenlerde halamın kızının düğün yemeğinde sinevizyon gösterisinde ikimizin bulunduğu eski bir foto beni o kadar duygulandırdıki anlatamam.bende arasıra rüyamda görürüm.

babam nı nasıl kaybettim bu bilmiyorun canım bende rüya yorumluyorum ama arkadaşın aran nasıl iyise iyidir kötüyse kötüdür beyaz köpek nefsın dir tabiki sana soru lara göre yorum yaparım hayırdır inşallah

babam nı nasıl kaybettim bu bilmiyorun canım bende rüya yorumluyorum ama arkadaşın aran nasıl iyise iyidir kötüyse kötüdür beyaz köpek nefsın dir tabiki sana soru lara göre yorum yaparım hayırdır inşallah

Yaramas ben babamı kaybettim rüyamda onu görmek için dua ettim ve yukarda yazdığım rüyayı gördüm çelişkisi varmıdır acaba diye.
Ama yazdıklarından bişey anlamadım canım ya. Lütfen detaya inermisin.yerimseniben

rüyan hayırlara gelsin arkadaşım bende babamı çok özlüyorum onu kaybedeli 6 ay oldu canım yanıyoo yüreğim kanıyo çokkk özlediğim zamanlarda sanki hissediyomuş gibi rüyama giriyo ama son bir aydır göremiyorum mekanları cennet olsun inşaallahsenağlama

rüyan hayırlara gelsin arkadaşım bende babamı çok özlüyorum onu kaybedeli 6 ay oldu canım yanıyoo yüreğim kanıyo çokkk özlediğim zamanlarda sanki hissediyomuş gibi rüyama giriyo ama son bir aydır göremiyorum mekanları cennet olsun inşaallahsenağlama

Başın sağ olsun canım. Ölen kişiler 1 yıl boyunca hergün evini ziyarete gelirmiş canım ailesini izlermiş. Belki inanmassın ama islami siteleri ara derim orda yazar. Dua edelem canım arkalarından onların en çok buna ihtiyacı var Rabbim kabir azabından korusun onları. senağlama

Arkadaşlar burası yerimi bilmiyorum uygun yer bulamadım yazacak. Değilsede idare edin.
Ben dün akşam yatsı namazından sonra dua ettim "Allah'ım babamı rüyamda görüyüm" diye o kaDar içtenlikle ettiğim bi duaydı kesinlikle görüceğime inanıyordum. Neyse yattım bişey görmedim sabah namazına kalktım yine aynı duayı yaptım. Rüyamda bir koyun kuzu hepsi karışık sürü gördüm. Arkamızdada çirkin cılız beyaz bir köpek peşimizden beni ve sürüyü kovalıyordu. Eşimde beni ilerde bekliyordu (bizim evimiz bahçelidir) sürü bahçeye girdi bende arkalarından geliyordum köpek hala kovalıyordu bende bahçeye girdim kapyı kapattık köpek dışarda kaldı ve rüya bitti.
Kızlar bu yazdıklarım belki size saçma ve komik gelebilir ama anladığınız kadarıyla yorum yaparmısınız rüyada ne neye delalettir? Ben babamı görmeyi çok istiyordum Rabbime yalvardım onunla ilgili bişey olabilir mi?
CANIM RÜYANI TEKRAR TEKRAR OKUDUM VE HAYIRLARA YORMAN SENİN İÇİN DAHA MANTIKLI OLACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.ÇÜNKÜ GÖRDÜĞÜN BİR RÜYAYI YA UNATACAKSIN YADA AKAN SUYA ANLATACAKSIN DERLER.

bende bir rüyamı paylaşmak istedim babamı kaybedeli 14 ay oldu babam rüyamda iş yerimde otururken yanıma geliyor elini uzatıyor bende öpüyorum gerçek gibi elini tutmak sıcaklıgını hisetmek beni okadar etkilemiştiki iki gün bu rüyayı anlattıkça ağladım öylesine içerlemiştimki iki gün sonra yine babamı gördüm tebesüm ederek yanıma gelmiş elini uzatmış bana dua edersen her zaman el öptüürmeye gelirim dedi

baba kavramı öyle farklı öyle özeldi ki benim için. iletişim problemi yaşasakda ki sorun genelde kendisinden kaynaklanır yinede o benim için bir KALE idi. ama yaklasık bir ay öncesinde aslında o kalenin KUMDAN bir kale olduğunu anladım. hayatını 2 cocugune ve esine adayan annelerin en güzelini 30 sene sonra onca emeği hiçe sayarak aldatmaya teşebbüs ettikten sonra galiba rüyamda bile görmek istemeyeceğim. özür dilerim arkadaşlar farklı bir bakış ama paylaşmak istedim.

öncelikle hayıra yoralım hayır olsun
koyun bereket ve bolluk demektir..köpek ise ıssırmadığı sürece ..zarar veremeyen bi düşma nanlamında ...genel itibariyle gayet hoşbir rüya görmüşsün inş bu gece babanıda görürssün ..
sevgiler

X