Azı Dişim biranda kirildi nolur bakin

Neva01

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2019
69
23
27
Hamilelikden dolayi dislerim çok güçsüz kaldı ve surekki agridi sizladi hamilelikden sinra 20 lik diskerimi çektirdim ve dolgu kanal tedavisi vs yaptırdım gerekenlere fakat bugun ust azi disim kirildi biranda ve sadece cok az bir dişim kalmış gülerken o dişimde belli oluyor yarin hastahaneye gitcem fakat nasil bir tedavi uygularlar sadecd cok az bir kök kısmı kalmış , kanal tedavisi ile kurtarilirmi yoksa cekerlermi😔😔😔😔😔😔😔

Aynısı başıma geldi bundan dolayı iki dişim çekildi kökü kalmıştı sadece. Kök için yapabilecekleri birşey olmuyor fakat çekildikten sonra implant ya da kaplama öneriyorlar.

Sadece kök kaldı ise çekerler bence. Kanal ya da dolgu için bi dış çerçevesi lazim. İmplant yaptırabilirsiniz. Ayrıca benim de azı dişlerimden biri oldum olası yok. Çok da takmayın.

Peki eksik diş agiz kokusu yaparmi kök kaldi ama koku yok sizce kök dagami beter nedersiniz

Peki eksik diş agiz kokusu yaparmi kök kaldi ama koku yok sizce kök dagami beter nedersiniz
Benim 3 eksik dişim var sizin dediğiniz tarzda bişey yaşamadım koku falan yapmaz yani bence kökü aldırın eğer daha beklerseniz küçülürse ameliyat gerekebilir. Ben doktora gittiğimde bana eğer alamazsam ameliyatla alınır dedi o yüzden en kısa zamanda halledin onu.

X