Az zayıflıyorum yardımm

Alya mila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2018
9
2
33
kızlar merhaba ben üç çocuk annesi kilolu kilolu olduğu için sürekli kilolarını kafasına takan bir anneyim bir sene önce ikiz doğum yaptım birde 4 yaşında bir kızım var ilk dogumumda degil ama ikinci ve ikiz olan gebeligime çok kilo aldım 104 kiloyum şuan dr ye gittim insülin direnci çıktı üç aydır ilaç kullanıyorum düzenli olarakta bir aydır diyet yapıyorum giden kilo yalnızca bir ayda iki kilo tartıya her çıkışım hüsran bu kilolar neden gitmiyor nasıl gidecek diyet artı spor koşu bandı eliptik bisiklet kullanıyorum hergün yarım saat kırk dakika ama neden az gidiyor vallahi diyeti bırakmamak için zor tutuyorum kendimi yesemde aynı yemesemde aynı psikolojisinede girmek istemiyorum lütfen yardım sizce neden az gidiyor

kızlar merhaba ben üç çocuk annesi kilolu kilolu olduğu için sürekli kilolarını kafasına takan bir anneyim bir sene önce ikiz doğum yaptım birde 4 yaşında bir kızım var ilk dogumumda degil ama ikinci ve ikiz olan gebeligime çok kilo aldım 104 kiloyum şuan dr ye gittim insülin direnci çıktı üç aydır ilaç kullanıyorum düzenli olarakta bir aydır diyet yapıyorum giden kilo yalnızca bir ayda iki kilo tartıya her çıkışım hüsran bu kilolar neden gitmiyor nasıl gidecek diyet artı spor koşu bandı eliptik bisiklet kullanıyorum hergün yarım saat kırk dakika ama neden az gidiyor vallahi diyeti bırakmamak için zor tutuyorum kendimi yesemde aynı yemesemde aynı psikolojisinede girmek istemiyorum lütfen yardım sizce neden az gidiyor
Diyeti birakma canim o insülin direncini kirman gerekiyor kirdikc daha fazla kilo gitmeye baslayacak.... eger motivasyona ihtiyacin varsa diyet gruplarinda 13. Takima bekleriz orada keyifle hep beraber kilo veriyoruz... birbirimize destek oluyoruz..

Ekmek tüketiyor musunuz? Bende de insülin direnci vardı. Unu şekeri 1 ay sıfırladım 2 öğüne düştüm geçti. Şu an 1.5 ayda 8 kg verdim. Un şeker sıfırlanmadan insülin direnci geçmiyor maalesef... Bir de günde tek meyve bazen hiç. Meyve şekeri çok tehlikeli.

İnsulin direnci kırıldığı zaman bol bol gidecek kilolar.
Un ve şekeri (pilav ve bulguruda) asla ağzına alma. En az 4 litre su ic ve günde en az 60dakika yürü.

X