Rüya Yorumları Az çok rüyadan anlayan var mı ? 🙄

Kalbi guzel

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2017
80
16
Kafama çok takılan bir rüya gördüm ders calismam gerekiyordu ve bi an uyuklamışım o sırada rüya gördüm rüyamda kız kuzenimle odadayız salonda da diğer kız kuzenim teyzem ve annem var. Bir anda dişlerim elime yani avucuma düşmeye başlıyor üst üste hatta yerede düşüyor alıyorum ve kuzenime diyorum ki göstererek dişlerim düşüyor o sıra da hala düşmeye devam ediyor diş kalmayacak diye korkuyorum sonra elimi ağzıma götürüyorum bu sefer de avucuma siyah toz gibi bisey dökülmeye başlıyor baya dökülüyor korkuyorum tabi ve salona gidiyorum diğer kuzenime seslenerek dişlerim dökülüyor diyorum annemlerde görüyor sonra parmağımla dişlerimi kontrol ediyorum bi bakıyorum ki bütün dişlerim yerinde hic dökülmüş diş yok sapasağlamlar hatta bir dişim ağrıyor o an ona da dokunuyorum düşücekmiş gibi ama düşmüyor bütün dişlerimi kontrol ederken uyanıyorum. Anlayan ya da bilen var mı az çok rüya tabirinden acaba ? 🙄

siz ne dusundunuz bu konu hakkinda? yani hayatinizdaki bir durumla ilgili duymak istediginiz bir sey mi var?

ben ruyaya inanmiyorum tamamen bilincalti oldugunu dusunuyorum. gun icinde aklinizdan gecen seylerin yansimasidir. cok ulvi bir insan degilim yani ruyalarim gelecekten haber vermez bence. sizi bilmiyorum.

Stresli zamanlardan mı geçiyorsunuz acaba? Huzursuz, az havadar bir yerde ve mideniz çok doluyken uyuduysanız kabus görmeniz olağan. Benzer bir durumda uyumuştum bir kere. Hayatımda ilk kez karabasan görmüştüm.
Rüyaları çok manalandırmamaya çalışırım ben. Aksi takdirde çok daha boğucu bir hale geliyor durum. Görülen her kötü rüyada felaket bekliyor olurum çünkü.

İyi aks benzer bir rüya görmüştüm boşanma arefesindeydim ve ora baya sorunlu bir dönemdi sonra tamamen sorunsuz bir şekilde boşandık ben feraha kavuşmak diye okumuştum öylede oldu

Dişlerimin döküldüğü rüyaları o kadar çok gördüm ki. Hep en stresli, çok üzüldüğüm zamanlarımdı. Sonuç olarak rüyanın bir sonucu olarak hiçbir şey olmadı : )

Kafama çok takılan bir rüya gördüm ders calismam gerekiyordu ve bi an uyuklamışım o sırada rüya gördüm rüyamda kız kuzenimle odadayız salonda da diğer kız kuzenim teyzem ve annem var. Bir anda dişlerim elime yani avucuma düşmeye başlıyor üst üste hatta yerede düşüyor alıyorum ve kuzenime diyorum ki göstererek dişlerim düşüyor o sıra da hala düşmeye devam ediyor diş kalmayacak diye korkuyorum sonra elimi ağzıma götürüyorum bu sefer de avucuma siyah toz gibi bisey dökülmeye başlıyor baya dökülüyor korkuyorum tabi ve salona gidiyorum diğer kuzenime seslenerek dişlerim dökülüyor diyorum annemlerde görüyor sonra parmağımla dişlerimi kontrol ediyorum bi bakıyorum ki bütün dişlerim yerinde hic dökülmüş diş yok sapasağlamlar hatta bir dişim ağrıyor o an ona da dokunuyorum düşücekmiş gibi ama düşmüyor bütün dişlerimi kontrol ederken uyanıyorum. Anlayan ya da bilen var mı az çok rüya tabirinden acaba ? 🙄
Sitresli birzdönemde iseniz böyle rüyalar görülür. Korkmayın. Rabbim hayırlara çıkarsın

Rüyadır anlık görüntülerdir
Bilinç altının yansımasıdır
Hiçbir anlamıda yoktur
Kalbinizi ferah tutun

Bu tip konular yasak.

Rüya tabirlerine hiç bakmadım, korkutmak da istemem benim için haberci rüyadır belki ama rüyamda ne zaman dişim düşse birini kaybettim. Diş düşmesi benim için ölümdür.
ben ona inanmazdım taaa ki ben de haberci bir rüya görene kadar.
gökyüzündeki ayın belirli dönemlerinde görülen rüyalar haberci olabiliyormuş. ben gördüğümde dolunay vardı. çok olumsuz bir rüyaydı. ertesi akşam rüyamda gördüğüm kişi hakkında olumsuz bir haber aldım. %80 rüyanın aynısını 24 saat içinde yaşadım diyebilirim. detay veremiyorum şimdi korkan, etkilenen olur diye ama benim için de dönüm noktası oldu. bi de ben inanmadığım için, gerçekten haberi alana kadar gördüğüm rüyayı zerre umursamadım. rüyamda gördüğüm kişiyi aramadım bile asla. tabii ki rüyam, gerçekleşen olaydan daha berbattı ama tuhaf bişey ya, gerçekten böyle bişey var.

Eğer dişlerinizi kaybetseydiniz ölümdü tabiri ama yokladığınızda ağzınızda olmadı sizin yada yakınlarınızdan birinin ciddi bir hastalık atlatacağına işaret. Belki de sadece öylesine bir rüyadır.

İyi yoranlar da varmış. Netten baktım da. Buradakilerin çoğunluğu ölüm demiş. Dişte eksilme olmamış sizin. Her önüne gelene anlatmayın derdim. Haberci rüya olmasa bile bir şey olacak diye kafaya takarsınız da.

Konunuzda çok fazla olumsuz yorum olduğu için yazmak istedim. Öncelikle " hayra yorun hayır olsun " . Rüyaları anlatmayı din alimleri dahi önermiyor. Çok tedirgin olduysanız , dualarınızı okuyun.

Sizin rüyanız çok olumsuz olaylarla bağdaştırılmış. İyi düşünelim. Sıkıntılarınızdan arınıp refaha ereceksiniz belki de.

Bütün dişlerimin ağzımdan döküldüğü ama hemen sonra kontrol ettiğimde dişlerimin yerinde olduğu rüyayı birçok defa gördüm. Benim için tekrar eden bir rüyaydı, 2 senedir falan görmedim şimdi sen yazınca tekrar hatırladım, çok benziyor enteresan cidden.

Konu dışı ama ben de sürekli bir yerlerden düştüğümü görürüm. Hep sert bir çakılma anını beklerim ama manasızca gerçekleşmez. Düştükçe düşerim kısacası ya da deli gibi zıplarım daha doğrusu sektirilirim. :KK53:
Bu benim için kötü bir rüyadır. Ama hiçbiri karabasana benzemiyor tabi, o çok ayrı bir kategoride.
Bir de beyin çok sinsi bir organ bence. Bir dönem birini kaybetmiştim, sürekli ama sürekli onu görüyordum. Eskisi gibi bir aradayız falan, ben unutmak istedikçe ha bire hatırlatıyordu. Adam bana hayatımın kazığını atmıştı, ama rüyalarımda hala seviyordum ya. Uyanınca tiksiniyordum valla. :deli:

Rüyalar anlatılmaz öyle ulu orta. Neye yorulursa enerjisi oraya kayar. Gördüğünüz rüyayı kendiniz iyiye yorun huzurlu hissedin aksi halde kötüyü çağrıştırırsınız.

X