aysima01'in baar hikayesi

aysima01

kaf-kef
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
188
0
35
kızlar diyete başladığım da 89 kiloydum 86'ya düşünce bıraktım dayanamıyordum çünkü üç öğün besleniyordum çok zorlandım gözlerimin önü kararıyodu neyse bi gün bi arkadaşımın düğünü olacaktı kıyafet bakmaya çıktık annemle gelgelelim bi türlü uygun bi kıyafet bulamadım uzun giydim 30 yaşında kadın gibi oldum kısa giydim dolma bacaklarım ve basenlerime uymadı delirdim resmen aynada kendimi gördükçe sonra karar verdim zayıflamazsam ne olayım dedim:))

6 öğün beslenmeye başladıktan sonra eskisi kadar acıkmadığımı fark ettim bide aktar yeşil çay verdi bana onuda şekersiz olarak günde 3 fincan içmeye başladım ilk ay hiç kilo veremedim sinir oldum sonra yürüyüşle birlikte evde de hareketli olmaya başladım merdiven falan çıktım mekik çektim kendimce spor yaptım yani:) neyse aktivitem arttıktan sonra o ay 4 kilo verdiğimi fark ettim devam ettim diğer ay 3 kilo verdim öbür ay 5 kilo verdim ama hala vermem gereken 15 kilom vardı onun içinde diyetisyene gittim bana dediki önce sağlıklı beslenmeyi öğreneceksin sonra kilo vereceksin bende dedimki önce kilo verip sonra sağlıklı beslenmeyi öğrensem olmaz mı?:) olmaz falan dedi bana bi diyet listesi çıkardı aman allahım benim diyette yediklerimin 5 katı var içinde neyse yinede uyguladım ama 3 haftada 1.5 kilo verebildim diyetisyen gayet memnun kaldı ama ben uyuz oldum resmen benim okadar sabrım yok çünkü bi an önce üstümdeki yükten kurtulmak istiyodum bıraktım ona uymayı kendime uydum ya:)
eh işte sonuç olarak 4 ayda verdim o kiloları şimdide diyetisyenin verdiği reçetedekileri sağlıklı beslenme için uyguluyorum:))):nazar:
şincik 60 kiloyum ve çokkkkkkkkk mutluyum öpüyorum hepinizi yediklerimin listesini vericem sonra by kuzular kolay gelsinkaydirigubbakcemile3

çünkü bi an önce üstümdeki yükten kurtulmak istiyodum bıraktım ona uymayı kendime uydum ya:)
heheehee koptum ya =) en iyisini yapmışsın cnm..neler yaptın peki? :KK70:

çok büyük bir başarı tebrikler aysema bende seninle hemen hemen aynı durumdayım 88 le başladım bu ay diyete şu an 82 kiloyum 1.70 boyundayım 69 kiloyu görürsem tartıda tamam diyicem 4 ay çok kısa bir süre inşallah bende hedeflediğim kiloya ulaşırım senin gibi diyet listeni ve ne uyguladığını yazarmısın buraya fikir alalım senden hadi bekliyorum canım

evet canım neler yaptığını merakla bekliyoruz.
bende bi 10 kilo verdim ama sonra vucut alıştı heralde. bende veremiyorum diye bi saldım hala tutamıyorum ipin ucunu. senin gibi bıkmadan devam edebilsem keşke ... tebrik ederim

X