Ayrık dişlerime bonding yaptırdım

Sadece ön 2 dişin ayrıksa tel taktır. Kısa sürer. Ana diş gibisi yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

maalesef tel taktıramam çünkü dişlerimden biri kırık :KK43: o yüzden kaplama yapmak istiyorum ama izmirde iyi bir doktor nasıl bulabilirim hiç bilmiyorum

Merhaba ön ıkı dişim ayrık sadece 1 ayım var yaptırmak ıcın yurtdısında yaşıyorum. Bursada yaptırıp memnun oldugunuz dr varsa özelden mesaj atbilirmisiniz ayrıca bunlar sadece ozellerde yapılıyor degıl mı agız ve dıs hastanelrınde boyle bır ımkaaaan yok sanırım

kızlarrrr bana kocaeli de doktor lazim :KK43:
bi de konu baya eski memnun musunuz hala

Merhabalar:) Bende bonding islemini duydum ve yaptiranlar varmi aranizda memnunmusunuz merak ettm?
Bursada guvenilir bonding yapan yerler biliyormusun acaba bana yardimci olurmusunuz:KK43:

Konu baya eski
bazı arkadaşlarım nasıl göründüğünü çok merak etmiş
bir sürüde özel mesaj alıyorum
o nedenle resim eklemeye karar verdim
bu dişlerimin şu anki hali
yaptıralı 1 yıl oluyor arkadaşlar

Eki Görüntüle 731768
Merhaba konu baya eski ama araştırırken yeni gördüm. hala Memnu musun dislerinden. sert bişeyler yiyebiliyor musun.hala tavsiye eder misin .benim sorunum sadece on iki diste ayriklik var.yardimci olursan sevinirim

Merhaba,

Uzun zamandır giremiyorum siteye umarım geç kalmamışımdır cevap için :KK43:(( resimler yükledim şimdi ben 6 ön dişim için 1,000 tl ödeme yaptım...

Eki Görüntüle 907836 Eki Görüntüle 907837
Merhaba konu baya eski ama araştırırken yeni gördüm. dislerinden hala memnun musun.problem yaşadın mi hiç sert yiyecekleri yerken sıkıntı oldumu hiç. hala tavsiye edermisiniz arkadasin da hala memnun mu.yardimci olursan çok sevinirim

bende bir kaç ay önce ön dört dişime yaptırdım dişlerimden birinde aşınma vardı çukur gibi bir şey ama leke gibi duruyordu o kapandı ikisinin arasında da aralık vardı o kapandı ben aslında lamine yaptırmak için gittim ama doktor ona yanaşmadı dişlerimde kapanma sorunu varmış kırılır dedi bonding yaptı oldukçada farketti ben 5 dişime yapmasını istedim ama o kabul etmedi ağrı sızı olmadı fiyatına geline her diş için 50 lira doktorum çok iyiydi anlayışlıydı ama ben daha özenli detaycı bir doktor istiyorum tavsiye edebilecek olan varmı

cok uygun fiyata yaptirmissiniz istanbuldami yaptirdiniz oyleyse hangi dr ogrenebilirmiyim bende uygun fiyat ariyorum

Merhabaaaaaa,

Bende dün itibariyle kompozit dolgu yaptırdım ( bonding) dişlerime... Beşiktaş darphane de Aydan Gökçen diş hekimi gerçekten iyi iş çıkardı. Estetik eli son derece hassas ve nazımı çekmesinin yanı sıra Çağdaş Bey ' in 3 katına çıkardığı maliyetden sıyrılmış olmakda cabası :))))

Dişlerimin öncesi ve sonrası resimlerini paylaşacağım en kısa zamanda ama sadece dudak diş çevresi etkilenmiyor bu değişiklikten aynı zamanda yüz çehresi olduğu gibi anlam değiştiriyor.

Doktorumdan ve bir türlü anlatamadığım düzeltmeri bir uzman olarak anlamasından çok memnun kaldım... Tavsiye ederim.

fiyati uygum demissiniz ogrenebilirmiyim. brnde uygun fiyatli bonding ariyorumda tsk ederim

Konu baya eski

Merhaba konu baya eski ama araştırırken yeni gördüm. hala Memnu musun dislerinden. sert bişeyler yiyebiliyor musun.hala tavsiye eder misin .benim sorunum sadece on iki diste ayriklik var.yardimci olursan sevinirim

merhaba, dişlerime bonding yaptıralı 2,5 yıl oldu canım. ben memnunum ancak bu herşeyi kendi dişlerinle yediğin rahatlıkla yiyebileceğin anlamına gelmiyor. Mesela elma gibi sert yiyecekleri öyle ısırarak yemiyorum. Öncesinde dilimliyorum. Kısacası dikkatli kullanmak gerekiyor. Ancak bu diğer yöntemler içinde geçerli. Laminant veneer, zirkonyum bence hiç farketmiyor. Hatta yaşlılar bile takma dişlerini kendi dişleriyle yer gibi rahat kullanamıyor dikkat ediyorlar. Kısacası görüntü güzel fakat kullanımı biraz itina istiyor.

Sevkiki adlı üye siteye bi girmiş ,10 tane diş hekimi tavsiyesi konusuna nokta atışı site ismi döşemiş. Çok inandırıcı olmuş !!!!!!!!!!!!! Bilmem anlatabiliyomuyum Sn sevkiki !!!!!!!

Cagdas Kislaoglu'na Mart 2014'de dislerimi yaptirdim. Ona yaptirmaya karar verdigim icin daha sonra kendime o kadar cok kizdim ki, bu nasil bir akil dedim. Dogru durust muayene bile etmedi. Uzak bir noktada kollarini kavusturup, yapariz, ederiz, arkadasim size fiyat versin dedi gitti. Iste diyorum ya, salak ben.. ona yaptirdim. Sadece disleri torpuledi, ki daha sonra ne kadar yanlis ve zarar verici, derinden torpuledigi ortaya cikti. Yeni lamina disleri bile bir ortodontiste takdirdi, onlarin da dis etlerinin uzerini kaplayacak ve zarar verecek sekilde yapildigi ortaya cikti.
Bastan sona hersey yanlis. Hadi bu hatalar yapildi. Dis takildi. Dilim devamli bir yerlere takiliyor, dogru durust konusamaz oldum. Yani tasarim da berbat, yanlis. Bari o duzgun olsun degil mi. Sonunda, 1 yillik disler sokuldu ve yerine su an cok cok memnun oldugum, rengi, sekli, kullanimi cok daha dogal, guzel, uygun olan yeni dislerimi yaptirdim. Kisacasi, kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Tavsiye isterseniz Duygu Karaosmanoğlu - Creadenta'ya muayene olun derim.

Sevkiki adlı üye siteye bi girmiş ,10 tane diş hekimi tavsiyesi konusuna nokta atışı site ismi döşemiş. Çok inandırıcı olmuş !!!!!!!!!!!!! Bilmem anlatabiliyomuyum Sn sevkiki !!!!!!!

reklam kokan hareketler bunlar..
yeni üye olup her hangi bir ürünü veya kişiyi farklı konu başlıkları altında sürekli tanıtmaya çalışanlara itibar etmemek lazım..
yanlış yönlendirme nedeniyle zarara uğrayan çok oluyor maalesef..

Merhabalar, oznurplt dişlerinize bonding uygulamasını nerede yaptırdığınızı bana yazar mısınız?
Nurcan hanımdı galiba, soyisim, şu an çalıştığı yer neresi bilgisini gönderir misinz

X