Ayran Diyeti İle 1 Haftada Garantili 5 Kilo

KadinlarKulubu

Portal Editör
İçerik Editörü
21 Ağustos 2011
5.186
595
Oldukça lezzetli bir diyet listesi. Ben çok sevdim, ağır gelmez bünyeye. Bu diyeti deneyenlerden okuduğuma göre ortalama 1 haftada 5 kilo verebiliyorsunuz. Detoks etkisi de var diyetin. Listeyi okurken az bulabilirsiniz menüyü ancak oldukça doyurucu olduğunu söyleyebilirim. Ayran inanılmaz tok tutuyor, ödem attırıyor. Mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.. not: hiç bir diyeti doktora danışmadan yapmayın

AYRAN DIYETI

1. gün:
sabah:

3 bardak ayran

öğle:
3 bardak ayran

akşam:
3 bardak ayran+1 porsiyon ızgara ya da haşlanmış tavuk

ikinci gün:
sabah:
3 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran+ sınırsız meyve

3. gün
sabah:
2 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran+sınırsız sebze (çiğ yenecek ya da tuzsuz haşlanarak da tüketilebilinir)

4.gün
sabah:
2 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran + sınırsız patlamış mısır (tuzsuz)

5. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız soda

6. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız bitki çayı

7. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız çorba (kaynak:cigdemcelezzetler.com)

***ayran tuzsuz ya da az tuzlu olmalı. Yarım yağlı yada yağsız yoğurttan olmalı. Bitki çayları ve bol su içebilirsiniz..

o kadar ayranı içsem tansiyondan komaya girerim:KK57: kaldı ki zaten böyle yemeden dursak ayrana ihtiyaç yok zayıflar herkes...

Bugün 1. Günüm bitti bu diyette.. Ama evde temizlik işlerim vardı yoğun bir gün geçirdim belki de ondan kolay geçti. Amacım hızlı kilo verip motive olmak olduğu için tercih ediyorum. Ayrıca ayranın tok tutma özelliğine bayılırım, beni ondan cezbetti galiba☺️ Hergün yazıcam (tabi inşallah sonunu getirebilirsem )
1. Gün akşam tavuk seçeneği için ben fırında baharatlı poşet tavuklardan yaptım. Bakalım 2.gün beni nasıl karşılayacak??
Buarada boyum 165 kilom 70.
64kg hamile kalmıştım ama benim uzak hedefim 56-57 yakın hedefim ise 65.
Allah diyette olan herkese iradesine sahip olma gücü versin, amin yarabbim

Ben hala oğlumu emzirdiğim için dayanamadım 2 gün yaptım. Ama aynı anda başladığımız bir arkadaşım tamamiyle uyguladı hiç kaçamak yapmadı sadece 3kg yaptı. Bence 3 kg için yapılacak bir diyet değil. Zoor geçmiş çünkü.
Yine de uygulayacak arkadaşların dikkatşne çok büyük beklentileri varsa pek de karşıladığı söylenemez. üzgünüm kızlar.. Bu benim görüşüm tabiki belki de başkasında farklı bi sonuç verir. Herkesin kendi seçimi, sevgiler..

Evet bir haftada 5 kilo verirsin belki daha fazla
Ama vücudunda kas kalmaz :)
Ve cok değil iki hafta sonra iki misli alirsin
Bırakın böyle şok diyetleri

Ben hala oğlumu emzirdiğim için dayanamadım 2 gün yaptım. Ama aynı anda başladığımız bir arkadaşım tamamiyle uyguladı hiç kaçamak yapmadı sadece 3kg yaptı. Bence 3 kg için yapılacak bir diyet değil. Zoor geçmiş çünkü.
Yine de uygulayacak arkadaşların dikkatşne çok büyük beklentileri varsa pek de karşıladığı söylenemez. üzgünüm kızlar.. Bu benim görüşüm tabiki belki de başkasında farklı bi sonuç verir. Herkesin kendi seçimi, sevgiler..
Oğlunu emziriyorsun ve iki gün boyunca böyle bi beslenme şekli mi uyguladın kendine:KK42:

Oğlunu emziriyorsun ve iki gün boyunca böyle bi beslenme şekli mi uyguladın kendine:KK42:
Ben sadece gece uykusuna yatmadan emziriyorum, birebir de uygulayamadım zaten ondan bıraktım. Kısa süreli hızlı kilo vermem gereken özel bir güne hazırlık denemesiydi.süt yapan tek şey su bence. Doktorumun verdiği Vitaminimi de içiyorum hergün. Bence sadece açlık daha fazla hissediyor insan yoksa emzirmenin yemeyle ilgisi yok eğer vucuduna yeterli sıvı ve vitamin giriyorsa. Kimsenin çocugunun kısmetine mani olmak istemem tabii, herkes kendi doğrusunu yapsın. Ben sadece diyeti deneyen biri olarak ve arkadaşımın ağzından uygulamayı düşünenler için yorum yaptım.
Teşekkürler ilgilenip cevapladığınız için.

Oldukça lezzetli bir diyet listesi. Ben çok sevdim, ağır gelmez bünyeye. Bu diyeti deneyenlerden okuduğuma göre ortalama 1 haftada 5 kilo verebiliyorsunuz. Detoks etkisi de var diyetin. Listeyi okurken az bulabilirsiniz menüyü ancak oldukça doyurucu olduğunu söyleyebilirim. Ayran inanılmaz tok tutuyor, ödem attırıyor. Mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.. not: hiç bir diyeti doktora danışmadan yapmayın

AYRAN DIYETI

1. gün:
sabah:

3 bardak ayran

öğle:
3 bardak ayran

akşam:
3 bardak ayran+1 porsiyon ızgara ya da haşlanmış tavuk

ikinci gün:
sabah:
3 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran+ sınırsız meyve

3. gün
sabah:
2 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran+sınırsız sebze (çiğ yenecek ya da tuzsuz haşlanarak da tüketilebilinir)

4.gün
sabah:
2 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran + sınırsız patlamış mısır (tuzsuz)

5. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız soda

6. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız bitki çayı

7. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız çorba (kaynak:cigdemcelezzetler.com)

***ayran tuzsuz ya da az tuzlu olmalı. Yarım yağlı yada yağsız yoğurttan olmalı. Bitki çayları ve bol su içebilirsiniz..
Yaz sıcağında pek bir şey yiyemeyince ve ayranı da çok sevince dün 82.1 ile başladım.Bugün 2. Günüm.Şimdilik iyi gidiyor.Bakalım bitimde kaça düşeceğim... ^_^

X