Deri ve Cilt Hastalıkları Ayaklarımda kına lekesi

Beybipattis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2017
2.445
5.099
Selam hanımlar
Çok huzursuzum ayaklarımda kına lekesiyle uyandım. Banyo yaptım saatlerce ayaklarıma kese yaptım,ponza taşıyla sürttüm ama lekeler çıkmıyor. Kına kokuyor resmen. Cildiye doktoruna resmini attım.seytan kınası birkaç güne geçer kendiliğinden dedi. Çok ağladım saçma sapan hurafelere inanmıyorum ama etkilendim yine de😢 bir de kovid geçiriyorum.yarin bitiyor karantinam. Dün gece de uyuyamadım bir türlü..Çocuklarla bir haftadır yalnızım. eşim bağ evinde kaldı bu süreçte. Böyle birşey yaşayan var mı ?

Selam hanımlar
Çok huzursuzum ayaklarımda kına lekesiyle uyandım. Banyo yaptım saatlerce ayaklarıma kese yaptım,ponza taşıyla sürttüm ama lekeler çıkmıyor. Kına kokuyor resmen. Cildiye doktoruna resmini attım.seytan kınası birkaç güne geçer kendiliğinden dedi. Çok ağladım saçma sapan hurafelere inanmıyorum ama etkilendim yine de😢 bir de kovid geçiriyorum.yarin bitiyor karantinam. Dün gece de uyuyamadım bir türlü..Çocuklarla bir haftadır yalnızım. eşim bağ evinde kaldı bu süreçte. Böyle birşey yaşayan var mı ?
Cildiye bile şeytanın işi demiş bize laf söylemek düşmez 🤷

Evet halk arasında şeytan kınası deniyor dedi.kendiliginden geçer dedi.ilk defa duydum,ilk defa başıma geldi
Korkulacak bir şey değil. Ciltte lekelere sebep olan bir tür bakteri mantar. Ay ne çok bakteri mantar dedim :) her şeyi doğa üstü şeylere bağlamayı seven milletiz. Şeytan niye geldin kına yaksın bize ama değil mi:) bana da gece eline melekler kına yakmış demislerdi:) il il değişiyor demek ki:)

Selam hanımlar
Evet varr benn..Mantar o yalniz cildiyeci nereden mezun acaba:KK70: