Ayaklarım çok ağrıyor ne yapmalıyım?

alışveriş sitelerinde de satılan renkli magnezyum tuzları var. sıcak su içerisine katılmış tuzun içinde bekletmek gerçekten çok iyi hissettiriyor. bir de vitamin, mineral kontrolü yaptırmak düzenli olarak. yine magnezyum gibi çok değerli bir mineral eksik ise vücutta yine yorgunluk hissi katlanarak artar.

Ayak analizi ile kendinize özel tabanlık yaptırın benim o şekilde ayaklarım rahatladı artık herkese tavsiye ediyorum. Günümüzde ayakkabılar insanın ayak yapısına göre üretilmiyormuş o yuzdenmis bu kadar ayakta kalınca ayak ağrılarımiz

11 saat ayakta çalışıyorum sadece 30 dk molam var.Eve geldiğimde ayak tabanlarım çok ağrıyor acıyor nasıl geçer?
Bende çalıştığım dönemlerde sabah 8 den akşam 9 kadar ayaktaydim sizi anlıyorum çok zor 😞 eve geçtiğinizde ayaklarınızı kaplayacak sekilde leğene su koyun bir avuç kaya tuzu ve yarım çay bardağı sirke koyun hem kan dolaşımını hizlandirir hem ayak agrilarinizi dindirir bütün günün yorgunlunu alır ben hâlâ arada yapıyorum 😊 faydasini görürsünüz

11 saat ayakta çalışıyorum sadece 30 dk molam var.Eve geldiğimde ayak tabanlarım çok ağrıyor acıyor nasıl geçer?
Allah belalarini versin.Kardesim o isi birakmadikca ayağın hep agriyacak.Kalici hastalığın olur ileride.Varis problemi çekersin.
Ayağının altına gece yatarken yuksek yastık koy.Ve ayağına zeytinyağı sürüp gece öyle yat uyu.
Kanunen seni 9 saatin üzerinde calistiramazlar.Ve 1 saat mola hakkın var.

Allah belalarini versin.Kardesim o isi birakmadikca ayağın hep agriyacak.Kalici hastalığın olur ileride.Varis problemi çekersin.
Ayağının altına gece yatarken yuksek yastık koy.Ve ayağına zeytinyağı sürüp gece öyle yat uyu.
Kanunen seni 9 saatin üzerinde calistiramazlar.Ve 1 saat mola hakkın var.
Molam 30 dk ve basen 10 bazen 11 saat çalışıyorum yemek sektöründeyim

Benim 2. Bebekten sonra ayağımda topuk dikeni oldu. Felaket ağrı yapıyor.
Doktor krem verdi. Tiyokas mono. Onu sürüyorum. 2 leğen alacaksınız. Birine çok sıcak, diğerine çok soğuk su koyacaksınız. 10 sn tutacaksınız. Şok etkisi yapacak. Sabahları kalın bir iple ayaklarınızı esnetin. İmkanınız varsa scetchers ayakkabı alın. Hafızalı tabanı var. Ayağınızın şeklini alıyor.
Varis oldu ise onun tedavisi başka.

Benim 2. Bebekten sonra ayağımda topuk dikeni oldu. Felaket ağrı yapıyor.
Doktor krem verdi. Tiyokas mono. Onu sürüyorum. 2 leğen alacaksınız. Birine çok sıcak, diğerine çok soğuk su koyacaksınız. 10 sn tutacaksınız. Şok etkisi yapacak. Sabahları kalın bir iple ayaklarınızı esnetin. İmkanınız varsa scetchers ayakkabı alın. Hafızalı tabanı var. Ayağınızın şeklini alıyor.
Varis oldu ise onun tedavisi başka.
Benim de Doğumdan sonra oldu sol ayağımda çok etkiliyor günlük hayatımı doktorlar bi çözüm sunmadı sizin nasıl oldu diken

Benim de Doğumdan sonra oldu sol ayağımda çok etkiliyor günlük hayatımı doktorlar bi çözüm sunmadı sizin nasıl oldu diken
İğne yazdı. Tanesi 5 bin tl yaptırmadım.
Egzersizlerle hafifledi ağrı. Buzlukta pet şişe dondurup ayağımın altında çeviriyorum. Spor ayakkabı giyiyorum. Yalın ayak basmıyorum yere.

Benim esiminde ayaginin altinda dokularda iltihaplanma olmus surekli parmak arasi terlik giymekten ve cok agrisi oluyor mr a bile girdi baska birsey bulamadilar krem ilac verdiler ama gecmiyor maalesef. Skechers giy dedi dr aldik giydi inanin daha cok agriyor yumusak oldugu icin sanirim. Ayaginin altindaki oyuk kisim var ya tam orasi. Tabanlik da aldik bi tik daha etkili ama skecherslari giymiyor daha cok agritti diye. Buz uyguluyor donmus pet siseyi ayaginin altinda yuvarliyor dr un soyledigi hareketlri yapiyor ama yok asla duzelmedi.

Benim esiminde ayaginin altinda dokularda iltihaplanma olmus surekli parmak arasi terlik giymekten ve cok agrisi oluyor mr a bile girdi baska birsey bulamadilar krem ilac verdiler ama gecmiyor maalesef. Skechers giy dedi dr aldik giydi inanin daha cok agriyor yumusak oldugu icin sanirim. Ayaginin altindaki oyuk kisim var ya tam orasi. Tabanlik da aldik bi tik daha etkili ama skecherslari giymiyor daha cok agritti diye. Buz uyguluyor donmus pet siseyi ayaginin altinda yuvarliyor dr un soyledigi hareketlri yapiyor ama yok asla duzelmedi.
İltihaplanmayı bilmiyorum ama topuk dikeni için iğne yazıyorlar. Bir de kırdırma varmış. Onları da bir sorar mısınız doktora. Belki fayda eder.
Benimde kullandığım ayakkabı Schetcher. Hafızalı tabanlığı var. Ayağınızın şeklini alıyor. Bana iyi geldi.

İltihaplanmayı bilmiyorum ama topuk dikeni için iğne yazıyorlar. Bir de kırdırma varmış. Onları da bir sorar mısınız doktora. Belki fayda eder.
Benimde kullandığım ayakkabı Schetcher. Hafızalı tabanlığı var. Ayağınızın şeklini alıyor. Bana iyi geldi.
Topuk dikeni degilmis ozellijle sorduk dr a. Maalesef esime iyi gelmedi skecherslar.kirdirmayi hic duymadim gittigimizde sorarim cok sagolun.

X