Avukathanım'ın diyet günlüğü:)

ben anladım ki benden bi halt olmayacak resmen bir ayıyım ve hiç bişey için çaba göstermiyorum salaklığın böylesi artık bıktım kendimden ya:KK43:

Ayı salak ayıp ediosun kendine canım.Tek yapman gereken şuraya eskisi gibi düzenli takılman.Hesap vercem korkusu bitti sende.Sonra herkes bir bir başarı öykülerini paylaşınca ozaman donkkk eder kafana hadi topla kendini dün ya da önceki günler yediklerini unut yeni baştan başla.Sevincimizi kaçamaklarımızı paylaşalım.Zaten buranın amacı insanı motive etme,Sebde şuan onun eksikliği var.Ne olursan ol yine gelll:)

ben anladım ki benden bi halt olmayacak resmen bir ayıyım ve hiç bişey için çaba göstermiyorum salaklığın böylesi artık bıktım kendimden ya:KK43:

canım yapma böyle bak bende senin gibi umutsuzluğa düştüm
ama naptım biliyormusun madem boğazıma engel olamıyorum
ozaman sporu çoğaltıcam dedim kilo vermek için 2 seçenek var ya az yiyeceksin yada çok haraket ediceksin başka altarnetifi yok

aaaa tatlımmmmmmmmmmmm
moral bozmak yok biliyorsun ki!!
1-2 gün bozmuş olabilirsin ama bu demek değildir ki, amacın değişti. Hâlâ 3. gün var elinde diyete başlamak için :KK66:
Menülerini daha sık yaz buraya, o zaman daha kontrollü gitmeye başlayacaksın yine..

:KK56:

Canım benim ruh halini en iyi anlayanlardanım ama geçicek bu süreç ben kilo vermeyi bırak şuan +1 kilodayım napalım bundan sora önümüze bakıcaz
SEni seviyoruzzzzzz

Bence birisi dayağı haketti dmi kızlaaaarrrr.Buraya uğramaz oldun nerdesin bakıyım sen hani dönmüştün aramıza boşyeremi sevindirdin bizi

sanırım morel bozukluğundan uğramıyor ama buşekilde olmaz bak benim gibi kilo veremesende hergün tekrar tekrar başla canım :KK1:gel bende sendenim kız
yanlız değilsin :KK19:

avukatımmmmmmmmmm
cnm nerelerdesin????????
bak o yazdıgın nahoş sözcükleri görmüyorum
haftaya kötü başlamış olabilirsin olsun ama biz burda niçin varız? seni desteklemek, diyet sürecindeki zorlukları aşmanda yardımcı olmak için
ben yokum diye mi oldu yoksa tüm bunlar aşk olsun ama bi sürü arkadaşımız var bak ne güzel sana gaz vermşler motive edici şeyler yazmışlar
nolur bırakma bizi...
hem tatlım sen gidersen kim bana ansiklopedi diyecek??? valla siz bana güzel şeyler yazınca motive oluyorum ben
bak en kısa zamanda gel bekliyorum hergün bakacam topiğine ona göre... sen gelene kadar da rahat bırakmıcam ona göre...
her türlü psikolojik destek verilir, itinayla...
:KK1:

sabah dişlerini ve dilini fırçala öncelikle. ağız toksinlerinden arındır. ve 2 bardak su iç yavaş yavaş oturarak. bir 10 dk sonra sade türk kahvesi iç. şekerli şekersiz tercih senin. bu bağırsakların çalışmasına yardımcı olcak şişikliği giderecek. saabah kahvaltıda ilk bir hafta hayvansal gıda yeme sonra yavaş yavaş yemeye başla. vucudu dinlendir. bunlar nelerdir süt yumurta vs. sabah istediğin kadar salatalık ye. en az kalorisi olan sebzelerdendir. bir elma yiyebilirsin mesela . şekeri doğal yoldan al. kahvaltıda sebze ağırlıklı beslen ve kurutlmuş meyve bir avuçta fındık yada ceviz ye fazla yeme. sağlam yap ama çok az yemekte sağlıklı değil doyma hissin oluşmaya başladığında bırak. öğlene doğru bir sallama yeşil çay iç portakallısı favorim. öğlen geldiğinde istediğini ye ama yavaş yavaş bol bol çiğnemeli ve azar azar. bu midenin işini kolaylaştıracak. hatta önerim naneyi alıp koklayıp 3 dk sonra başlamak. bu porsiyonları küçültür. akşamda istediğin tarzda evde yapılmış çorba içinde et olur sebze olur fantezine kalmış ve salata bir kaşık ama zeytin yağı tabi akşam yemeğinden önce bir yeşil çay iç. yemekten yarım saat sonra meyve yada hafif bir tatlı yiyebilirsin aralarda üzüm çekirdeği satılıyor toz halinde yoğurtla karşıtırıp yiyebilirsin yemek öncesi diyordu uyguladım o cildimi sıkılaştırması içindi. beni bir haftada hareketle muma çevirdiydi kotta 25 bedene düşürdü bıraktım. bol su iç. en azından bir yada bir vbuçuk litre su iç ama yavaş yavaş iç. bir de spora vaktin yoksa 2 şey adımlarla büyük bir binada 2 yada 3 kez merdiven çık karnını çekip vucudunu kasarak faydasını görceksin.

Son düzenleme:
sabah dişlerini ve dilini fırçala öncelikle. ağız toksinlerinden arındır. ve 2 bardak su iç yavaş yavaş oturarak. bir 10 dk sonra sade türk kahvesi iç. şekerli şekersiz tercih senin. bu bağırsakların çalışmasına yardımcı olcak şişikliği giderecek. saabah kahvaltıda ilk bir hafta hayvansal gıda yeme sonra yavaş yavaş yemeye başla. vucudu dinlendir. bunlar nelerdir süt yumurta vs. sabah istediğin kadar salatalık ye. en az kalorisi olan sebzelerdendir. bir elma yiyebilirsin mesela . şekeri doğal yoldan al. kahvaltıda sebze ağırlıklı beslen ve kurutlmuş meyve bir avuçta fındık yada ceviz ye fazla yeme. sağlam yap ama çok az yemekte sağlıklı değil doyma hissin oluşmaya başladığında bırak. öğlene doğru bir sallama yeşil çay iç portakallısı favorim. öğlen geldiğinde istediğini ye ama yavaş yavaş bol bol çiğnemeli ve azar azar. bu midenin işini kolaylaştıracak. hatta önerim naneyi alıp koklayıp 3 dk sonra başlamak. bu porsiyonları küçültür. akşamda istediğin tarzda evde yapılmış çorba içinde et olur sebze olur fantezine kalmış ve salata bir kaşık ama zeytin yağı tabi akşam yemeğinden önce bir yeşil çay iç. yemekten yarım saat sonra meyve yada hafif bir tatlı yiyebilirsin aralarda üzüm çekirdeği satılıyor toz halinde yoğurtla karşıtırıp yiyebilirsin yemek öncesi diyordu uyguladım o cildimi sıkılaştırması içindi. beni bir haftada hareketle muma çevirdiydi kotta 25 bedene düşürdü bıraktım. bol su iç. en azından bir yada bir vbuçuk litre su iç ama yavaş yavaş iç. bir de spora vaktin yoksa 2 şey adımlarla büyük bir binada 2 yada 3 kez merdiven çık karnını çekip vucudunu kasarak faydasını görceksin.
cnm bu yazdıkların için öncelikle teşekkür ediyorum
burada birkaç şeye değinmek isterim ki ilk bir hafta dinlendirme demişsin ki yazdıklarından okudugum kadarıyla bir detoks programına benziyor anlattıkların
öneriler harika lafım yok ama biz belli kalıplara göre beslenemiyoruz, yasaklar hayatımda hep vardı ama ne zamanki bu yasakları cnm istediğinde azıcık tüketip diğer zamanlarda da kendimi kontrol altına almaya başladım o zmn kilo vermeye başladım
bu üzüm çekirdeği satılıyor falan demişsin senin tercihin ama ben herşeyin direkt doğada oldugu haliyle tüketilmesi taraftarıyım
hazır yediğim bi ekmek var, bi peynir bi de tavuğu falan dışardan alıyoruz ama salçamıza, tarhanamıza, zeytine kadar herşeyi kendimiz yapıyorz tabii büyük şehirlerde imkanı olmayanlar olabilir ama benm demek istediğim en güzeli mevsiminde ve doğal olanıdır

avukathanımmmmmmm:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
nerelerdesin??????????????????
bak söz verdiğim gibi burdayım ve hergün de takibe ve nerdesin diye sormaya geleceğim ona göre....:KK55::KK55::KK55:

canlarımm:) yazdıklarınızı okudum:) gelicem aranıza yarından itibaren burdayım ama çok garibim tutturamıyorum bi türlü çizgiyi bana dua edin hepinizi tek tek seviyorum iyi ki varsınız:)

canlarım merhabaaaa tavsiyelerinize uyarak güne başladım ve işte sabah kahvaltım:
yarım domates 1 kk peynir 2 bardak az şekerli çay yarım domates 1.5 dilim kepek ekmeği 4 adet zeytin :)

artık toparlanmam lazım erkek tarafından bi kız da diyete başlamış o dal gibi olur da ben kalırsam böyle çatlarım çatlarımm bi de biz kız tarafıyız(kuzenimin düğününden bhsediyorum :KK70:)
sizler ne alemdesiniz bakalımm??

canlarım merhabaaaa tavsiyelerinize uyarak güne başladım ve işte sabah kahvaltım:
yarım domates 1 kk peynir 2 bardak az şekerli çay yarım domates 1.5 dilim kepek ekmeği 4 adet zeytin :)

artık toparlanmam lazım erkek tarafından bi kız da diyete başlamış o dal gibi olur da ben kalırsam böyle çatlarım çatlarımm bi de biz kız tarafıyız(kuzenimin düğününden bhsediyorum :KK70:)

sabah gayet güzel bence. hadi tatlım böyle devam. İddiaya girerim verebilirsin sen bu kiloları. Alışveriş sözü verelim birbirimize. İnternet sitesinden alırız aynı şehirde olmasak bile. Var mısın?

:KK3:hoşgeldin cnm bnmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16:
bak daha kimseye yorum yapmadım 2 dk önce geldim nete bikaç kişiyi okudum sıra geldi sana bi baktım ki bana yazmışsın oh dedim şükür geldi yoksa yine diyecektim neredesin bak bnden sana rahat yok diye:)
cnm bnm senin de yerin ayrı hepinizin yeri bende bambaşka... sen bni şımartan güzelsin ama... bana ansiklopedi, diyetisyen diyorsun ya daha bi şevkle yazıyorum buraya... soruları cevaplarken daha temkinli olmaya çalışıyorum yanlış bilgi verip de güveninizi sarsmamak için...
bu karşı taraftaki kızdan daha cabuk zayıflayacaksın o diyetsiyene gidedursun biz parasız diyetisyeniyiz birbirimizin... sen de incecik olacaksın kuzeninin düğününde ve hava bile atacaksın ben diyetisyene gitmedim ama en az senin kadar sağlıklı beslendim oyle diyetisyene gitmeye de gerek yok ben zaten düzgün besleniyorum diyeceksin:KK8::KK8::KK8:
hadi bnm güzel arkadaşım dyete tam gaz devam inşallah:KK55:

sabah gayet güzel bence. hadi tatlım böyle devam. İddiaya girerim verebilirsin sen bu kiloları. Alışveriş sözü verelim birbirimize. İnternet sitesinden alırız aynı şehirde olmasak bile. Var mısın?

speedycim inanılmaz iyi bir insan olduğunu gösteriyor bu hareket:) süpersin ve kabul ediyorummmm :) gerçekten bu şekilde yapmış olman beni hırslandırmak istemen güzel yüreğinin bi yansıması harikasınnn sen zaten o kiloları vereceksin sayende ben de vereceğim :))

:KK3:hoşgeldin cnm bnmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16:
bak daha kimseye yorum yapmadım 2 dk önce geldim nete bikaç kişiyi okudum sıra geldi sana bi baktım ki bana yazmışsın oh dedim şükür geldi yoksa yine diyecektim neredesin bak bnden sana rahat yok diye:)
cnm bnm senin de yerin ayrı hepinizin yeri bende bambaşka... sen bni şımartan güzelsin ama... bana ansiklopedi, diyetisyen diyorsun ya daha bi şevkle yazıyorum buraya... soruları cevaplarken daha temkinli olmaya çalışıyorum yanlış bilgi verip de güveninizi sarsmamak için...
bu karşı taraftaki kızdan daha cabuk zayıflayacaksın o diyetsiyene gidedursun biz parasız diyetisyeniyiz birbirimizin... sen de incecik olacaksın kuzeninin düğününde ve hava bile atacaksın ben diyetisyene gitmedim ama en az senin kadar sağlıklı beslendim oyle diyetisyene gitmeye de gerek yok ben zaten düzgün besleniyorum diyeceksin:KK8::KK8::KK8:
hadi bnm güzel arkadaşım dyete tam gaz devam inşallah:KK55:

tatlımm:) canım diyetisyenim en güvenilir ansiklopedim:) sen iyi ki iyi ki iyi ki varsınnn:) ve eveeeet oğlan tarafı çat diye çatlayacak:KK70: daaal gibi olacağım herkes şok olacak:) hepsi sayenizdee:) hepinizi seviyorum:)

gewlelim menüme sabahı zaten yazmıştım
ara:yok
öğlen:1 ızgara tavuklu sandviç ekmeği azdı içinde de bol salata vardı 1 ayran
ara:eti form bisküvi
akşam:1 simit 1 ayran
ara:sanırım 4 tane ikram bisküvi yedim yemez olaydım :KK43:

bugün dışardaydım o yüzden elimde olan imkanlardan en iyisi bunlardı yoksa çorba içmeyi çok isterdim ama her geçen gün daha iyi olack size söz veriyorummm:)

speedycim inanılmaz iyi bir insan olduğunu gösteriyor bu hareket:) süpersin ve kabul ediyorummmm :) gerçekten bu şekilde yapmış olman beni hırslandırmak istemen güzel yüreğinin bi yansıması harikasınnn sen zaten o kiloları vereceksin sayende ben de vereceğim :))

tatlımm:) canım diyetisyenim en güvenilir ansiklopedim:) sen iyi ki iyi ki iyi ki varsınnn:) ve eveeeet oğlan tarafı çat diye çatlayacak:KK70: daaal gibi olacağım herkes şok olacak:) hepsi sayenizdee:) hepinizi seviyorum:)

gewlelim menüme sabahı zaten yazmıştım
ara:yok
öğlen:1 ızgara tavuklu sandviç ekmeği azdı içinde de bol salata vardı 1 ayran
ara:eti form bisküvi
akşam:1 simit 1 ayran
ara:sanırım 4 tane ikram bisküvi yedim yemez olaydım :KK43:

bugün dışardaydım o yüzden elimde olan imkanlardan en iyisi bunlardı yoksa çorba içmeyi çok isterdim ama her geçen gün daha iyi olack size söz veriyorummm:)
canıııııııımmmmmmmm:21::21::21: sen de iyi ki varsın:KK19:
menün de güzel yani çok abartı bişey yok zamanla daha da iyi olacak ben sana inanıyorum tatlım...:KK19::KK19::KK19:

avukatım tekrar azimlenmene sevindim bende sendenim motivasyon bir gitti pir gitti yani
ama söz ağazdan bir kere ççıkar bırakmayacağım burayı kilo vermem 1 seneyide bulsa burda olacağım dedim
kaçamaklarla bozulmuş diyetlerle burdayım :KK1::KK1:

Dışarda diyet yemekleri bulmak çok zor oluo zaten ama bu menü düne has olsun en azından bidahakine biyerden bi corba falan bulup içmeye bak hem 3 4 ikram bisküviden nolurki:) hadi bakalım yine iyisin alışma sürecisindesin die kızmıoruz :):):)

yılmak yok diyete devam bak ne güzel cicişler alcaz. hıh çatlasınlar da patlasınlar düğüne nekadar var? Bi şöyle salınırsın:KK76:

canıııııııımmmmmmmm:21::21::21: sen de iyi ki varsın:KK19:
menün de güzel yani çok abartı bişey yok zamanla daha da iyi olacak ben sana inanıyorum tatlım...:KK19::KK19::KK19:

canımm menümü abartı bulmamana sevindimmm bugün daha dikkatliydim birazdan yazacağımm:) bi de canım ansiklopedim ben diyet süresince şu nohut kuru fasülye falan onlarda ne ölçülerde yemeliyiz hi bilmiyorum :S biraz bilgilendirir misin??

avukatım tekrar azimlenmene sevindim bende sendenim motivasyon bir gitti pir gitti yani
ama söz ağazdan bir kere ççıkar bırakmayacağım burayı kilo vermem 1 seneyide bulsa burda olacağım dedim
kaçamaklarla bozulmuş diyetlerle burdayım :KK1::KK1:

eveeeeeeeeeeettt:) artık buradayım bak bugün de hemen geldimmm:) azimlenelim beyazbuluttt hadii dal gibi olucaz:)

Dışarda diyet yemekleri bulmak çok zor oluo zaten ama bu menü düne has olsun en azından bidahakine biyerden bi corba falan bulup içmeye bak hem 3 4 ikram bisküviden nolurki:) hadi bakalım yine iyisin alışma sürecisindesin die kızmıoruz :):):)

evet canım zor oluyor ben de bi şekilde uydurmaya çalıştım işte bugün daha iyi oldu sanırım :) yazayım da bi bak bakalım:)

yılmak yok diyete devam bak ne güzel cicişler alcaz. hıh çatlasınlar da patlasınlar düğüne nekadar var? Bi şöyle salınırsın:KK76:

düğün 14 temmuzda cnaım o zamana inşallah gider tüm kilolrrr:)

bugünkü menüme gelinceee:)
sabah: peynirli domatesli sandviç kepek ekmeğinde yaptım. abartı boyutlarda değildi bana güvenin:)
ara: 40 kalorilik kuru kayısı üzüm :) 1 bardak çay
öğlen: 1 kase mercimek çorbası 2 kaşık et yemeği(susuz) 2 kaşık makarna(bu olmadı ama:))
ara: 3 adet eti form bisküvi
akşam: henüz ne olacak ben de meraktayım :KK70:

X