Avon Yüz Temizleme Toniği Tüylerimi Azalttı !!

nikitasu

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
120
0
41
Arkadaşlar ben yüzümdeki tüyleri aldıktan sonra AVON solutions Completely Clean markalı bir tonik kullandım..cildim sirden sonra alerji olmasın ve ferahlasın diye..ve şuan yeni yeni çıkan tüylerimin inceldiğini daha seyrek çıktığını farkettim..sizce bu tesadüf mü yoksa bu tonik mi inceltti..

Bir şey dikkatimi çekti şimdi içeriğine baktım ve sitrik asit diyor..bize önerilen karınca y.y ve limonda da sitrik asit oldukça fazla...
acaba asıl çözüm sitrik asit kullanmakta mı?

sir agdayi genelliklemi yaptiriyorsun canim azalma ondanda olabilir yerimseniben

benneyaptımki
Bir şey dikkatimi çekti şimdi içeriğine baktım ve sitrik asit diyor..bize önerilen karınca y.y ve limonda da sitrik asit oldukça fazla...
acaba asıl çözüm sitrik asit kullanmakta mı?

doğru tespit olabilir..

sitrik asit en yüksek limonda ve turunçta bulunur valla onun inceltmediğini tonik ten inceliceğini hiç sanmam.dönem dönem hormonlar daha sağlıklı çalışabiliyorr

bende sanmıyorum tonikten olacağını
sirdendir o
çünkü sir inceltir ve seyreltir tüyleri

bence de ağdadandır canım şekerli ağda değil sir bitkisel olduğu için çok inceltiyo ben ağdadan sonra hiç bişey kullanmıyom ve tüyler acayip ince ve de çok seyrek 2 sene sonra kalmaz heralde böyle giderse üstelik yeni başladım sire,sirden sonra alerji olmasın diye bebanten kullanın bişey de sürmeye gerek yok

X