Atm yüzünden başım dertte...

Karpuz

Meleğimm Yanımda...
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
1.344
2
merhaba benım bı sorum olucak bı fıkrı olan varsa ne olur yardım.. şimcik eşimin kredı kartı bende ben kullanıyorum fakat en son kullanmak ıstedıgımde magzada kartta b sorun var dendı bende kullanamadım neyse bankaanın onundekı atm ye gıttım kı bılıyorum limit problemı degıl bundan emınız. neyse gıttım atm ye kartı verdım sıfreyı gırdım ve kartınızı gerı ıade edemıyorum dedı -tatlicadiarzu- nasııı yawff dedım ve eve geldım cumartesıyedı banka kapalıydı.. sonradan aklıma acaba dedımkı
1. ya kartın son kullanma tarıhı geldı
2. yada chıpımı bozuldu artık neresıne bısı olduysa ondan gecmıyodu bı yerde atmde yuttu

ayh nolur yardım edın napim ben sımdı...neden almıstırkı?
dıceksınız esın arasın sorsun esıme sölemedim daha...:1no2:

Sende kaynaklana bir sorun dğildir.
Kartta kirilma yada başka bir iey olmuştur.
Mecburen ne olduğunu anak eşin öğrenir onun adina ise başka şekilde bilgi alamazsinç
eşine söylemn gerekecek.senin adina ise müşteri hizmerlrini arayin hemen.
Eşinde akşam müşteri hizmetlerini arayabilir.yine tedbiridr.sorun

öncelikle neden eşinden saklıyorsun ki söylemen gerekiyor
bankanın müşteri hizmetlerini arayın durumu anlatın..

bilmiyorum o an kartı kaptırınca tırstım zannumca..
bu arada kartta gorunurde bı sorun yoktu hanı kırılma catlama vs. sanırım bunu müşteri temsilcisi çözucek tskler..

sorun yapma cnm eminim kırılma zedelenme falan olmuştur.. eşin arayınca düzelir..
kolay gelsin

son kullanma tarihi geçmeden önce yeni kart geliyor, belki de eşin almıştır yeni kartı da, senin haberin yoktur.....söylemeyi unutmuştur..............bazen de hiç bir yanlışlık yokken alıyor kartı....çizilme kırılma yok diyorsan tabi....tek yapmanız gereken eşinin müşteri hizmetlerini araması (kullanıma kapatsın, içiniz rahat etsin)..sonra da pazartesi yutturduğun bankaya gitsin, alsın kartı, tekrar açtırsın....kullanıma kapatmayacaksanız, bankaya gidip alsın sadece.....yeni kart geldiyse ve senin haberin yoksa bırakın kartı, günü geçmiş:)))))))))))

Geçmiş olsun canım... a.s.
Çamaşırsuyu arkadaşımız en doğrusunu yazmış valla, bence onu dinle...

Eşiminde dün yeni kartı gelmiş eski kartınızı imha edin yazıyordu, masanın üzerine bırakmış hiç fark etmemişim bile...
Benim 2 yaşındaki kızım fark etmiş hemen, oynarken yemek tabağının içine daldırmış kartı. :1shok:
Ben görene kadar kart kendinden geçmiş yani, bende tuttum ıslak mendil ile bir güzel temizledim.:1closedeyes: Artık olan oldu dedim...

Sen ATM,ye ben kızıma kaptırdım.
Eee sen müşteri temsilcisi ile görüşeceksin. Dün yeni gelmiş kart için ben kiminle görüşeyim.
-tatlicadiarzu-

canım aynı şey benimde başıma geldi. Benimde nişanlımın kartıydı. Müşteri hizmetlerini aradım hemen nasıl bi mantıksa borcunu ödemediğimizden karta el koymuşlar. Bide adresinize gönderebiliriz diolar. Madem göndercen nie alıyosun :1shok: Sen kartımı aldın ben borcumu ödedim mi hayır sırnaşık şey.. Ders vermek istediler herhalde laelaelaelaelae

gercekten saolun cevapladıgınız ıcın.. belkıde yıpranma fılan vardı kartta ben farketmedım..

Tuzlucerezcım benımkının ıcınde sadece 1 ytl borc vardı hanı o ay daha hıc kullanmamıstım sanırım o yuzden diildir. pzt. inş. eşim bankayla gorusucek atm yı kapan şubeyle gerı alırız inş...alamazsakda Allam zaten kart kullanmayı sevmıyorum kartı esım zorla vermişti gerı gelmesede olur esıme gerı gıtsın yeter :)

Şimalcim senın kızada öpücüklerimi ilet :)

Vallaha canım korkunun ecele faydası yok....Kapmış bir kere geçmiş olsun ama bende de olmuştu bir kez bir kaç kartı yanyana koyduğunda ayarı bozuluyomuş....ondan almıştır belki....

bu kadar korkacak üzülecek ne var anlamadım ben. atm nin bir arızası da olabilir.yada gerekli süre içinde işlem yapmamışta olabilirsin. büyük ihtimal chipte bi sorun vardır. yada son kullanma tarihi geçtiyse kart bozulmuştur sırnaşık şey

3 gün içinde basılıyor boşverrr sana kartmı yok :) bi kerem banka üzülsün haftasonu alışveriş yapamayacaksın diye hihoyyyt

X