Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

arkadaşlar merhaba
bende ateş ölçümü yapıyorum, ff de değerleri girdim
ama sizinki gibi olmadı
değerlerrim nokta şeklinde kaldı birleştirmedi, çizgi belirlemedi
jkarıştırdım biraz ama olmadı
nasıl yapacağım,yardımcı olurmusunuz?

chartgraph_module.php

ayın 20sine yumurtlama demiş,ama benim c.tesi(18.de) ovu testim pozitifti
bana da bi yorum yaparmısınz? yumurtlama olmuşturm değilmi?bilmiyorumkismile

yumurtlama olmuştur tabiki ovulasyon testinden 2 sonrasına çizgi çekilmesi normal,illa o gün ovulasyon bitecek diyemeyiz.
Noktların birleşmeme sebeplerinden biri farklı saatler işaretlemekti sanırım.

ben de doktor kontrolumden geldim,kızlarım 1 kilo olmuşlar ,serviks boyum iyi olduğu için erken doğum riski şimdilik yok sen bu bebkleri taşırsın dedi doktorum :) karnımda acıyan bir yer vardı,orda damar yırtılması olmuş galiba birkaç test yaptıracam onlara göre ilaçlarım değişebilir.
Yüzlerini gördük çok net oğluma çok benzettim ben :) emiolardı çok tatlı göründü :)
Rabbim sizlere de göstersin inşallah bu günleri :)

arkadaşlar selam,
öncelikle hamile arkadaşlara tebrikler,diğer anne adaylarına da iyi şanslar diliyorum.
ben de kendimce ateş ölçme yöntemi kullanıyorum,ama ölçümü sabah yataktan kalkmadan ölçmeme rağmen her gün aynı saatte alamıyorum.merak ettiğim bir şey var.ovulasyon kitinde pozitif sonuç aldıktan sonra ateş yükselmesi olmaması yumurtlama olmadığını mı gösterir,lütfen yardım edin kafam çok karışık:KK43:

ateşinin yükselmesi güzel hadi bakalım inşallah1 hafta sonra hayırlı haberlerini alırız opuyorumnanaktan
evet canımmm senin tablon daha güzel :)))aramızda bir gun var benım dpo7.gün bugun senın 8.gün hadi sen ayağı sürü bende geleyim arkadndan sendede düşme olmuş bendede oldu gibi 6. gün ama bakalım daha once 1 kez daha olmustu bişey cıkmamıstı bende:)
umutcum hiç stres yapma boşver ölçme de sen bence rahat rahat bekle gününü ateşin de inşallah yerleşme olsun :) yükseldi ne de olsa artık düşeceğini sanmam.

taf ateşin maşallah çok iyi,bizi yanıltmaz umarım,az kaldı ne de olsa:)
inşallah bu hafta bol bol hamiş haberi alacaz :)

juliacım dr kafamı karıstırdı onu netleştireyım dıye olçeyım dedim bu ay garip gurup bişey cıktı normalde ıkı gun sabıt kalıp sonra bırden artardı dr ıkı tane olusum var ama kist de olabılır folikulde dedi bende acaba bu ay yumurta yokmu dedim
bebişleri görmüşsün ayyy cok duygulanır ınsan heralde hadii hayırla doğur inşallah sonra bize anlat bende istıormya ıkız cokmu zor oluo bı soylee bizee

Umutcum inşallah ikiz isteyen herkese Rabbim nasip etsin :)
Hazırlık safhası çok güzel her şeyden iki tane alıorum:) tabi bazen çok beğendiğin bir şeyin aynısını bulmak çok zor oluyor ama olsun :)
bu benim ilk hamileliğim olsaydı eğer kesin hamilelik böle birşeymiş derdim,her yerim ağrıyor gece uyuyamıorum,yüzüm gözüm şiş,ellerim ayaklarım uyuşuyor ve bu şikayetlerin hepsini çok erken zamanda hissetmeye başladım.Belki ben güçlü bir vücuda sahip değilim ondan da olabilir.48 kilo başladım 60 oldum ama çok belli olmuyor kilo aldığım beni tanıyanlar sende pek kilo yok diorlar çünkü karnım önde gidiyor,az önce şeker yüklemesi yaptırdım ,laboratuvardaki kız doğum yakın mı yoksa dedi görünce :)
Karnımda zaten çatlaklar vardı önceki hamileliğimden o yüzden şimdilik sorunsuz o kısım ama daha çoookk çatlar,damar zedelenmesi olmuş,çok belli sağımda çok canımı yakıor o kısım.

Doğduktan sonraki kısımları inşallah gülerek mutlu mutluanlatırım :)

Umutcum inşallah ikiz isteyen herkese Rabbim nasip etsin :)
Hazırlık safhası çok güzel her şeyden iki tane alıorum:) tabi bazen çok beğendiğin bir şeyin aynısını bulmak çok zor oluyor ama olsun :)
bu benim ilk hamileliğim olsaydı eğer kesin hamilelik böle birşeymiş derdim,her yerim ağrıyor gece uyuyamıorum,yüzüm gözüm şiş,ellerim ayaklarım uyuşuyor ve bu şikayetlerin hepsini çok erken zamanda hissetmeye başladım.Belki ben güçlü bir vücuda sahip değilim ondan da olabilir.48 kilo başladım 60 oldum ama çok belli olmuyor kilo aldığım beni tanıyanlar sende pek kilo yok diorlar çünkü karnım önde gidiyor,az önce şeker yüklemesi yaptırdım ,laboratuvardaki kız doğum yakın mı yoksa dedi görünce :)
Karnımda zaten çatlaklar vardı önceki hamileliğimden o yüzden şimdilik sorunsuz o kısım ama daha çoookk çatlar,damar zedelenmesi olmuş,çok belli sağımda çok canımı yakıor o kısım.

Doğduktan sonraki kısımları inşallah gülerek mutlu mutluanlatırım :)

inşalllahh canımm çok tatlıı olur kesin bir kız cocuğun kız kardeşi olması cok onemli onun ıçın cok ıyı olmuş ıkısı bırbırının dostu olur benım ablamlar var mesela tek kız olsaydım kımle paylaşırdım sıkıntılarımı dıyorum:))

bende 49 kiloyum dediğin gıbı oyle hmen yorulurum kaslarım fılanda zayıftır kan değerlerim iyiama bende tasıyamam gıbı gelıo ılk gebelık olacak olursa ,bıde senın bunyen yınede gebelığe alışıktır rabbim hayırlısını versin ilk once tabii ikiz tek farketmez
heyecanla beklıorum bende doğumunu allahh kolay bi doğum nasip etsin canımm

canım ben iyiyim sen nasılsın durumlar nasıl
canım özlemin transferi oldu
inşallah yakında bebiş haberini alıcaz :Saruboceq:

canım bende iyiyim işte bugün adet oldum gibi yani daha tam sökülmedi ama ağrım var çok.zaten nedense bu adetimi heyecanla bekledim aşılama yaptırıcam ya.salı günü doktoruma gidicem ilaçlara başlamak için.Allahım inşallah bu ay artık hayırlısıyla olur.bide stres yapmamak için aşılamayı yaptırıp tatile çıkıcaz gezicez 10 gün kadar.gelir gelmezde eğer belirtilerim olursa kan testini yaptırırım hemen.dua et canım benim içinde.

sm kızlar tablom boyle.nasıl yorumlarmısınız.bır gun 36.5 dıger gun 36.6 oluyor.bu arada bısı sorcam ılk uyandıgım gıbı olcuyorum mesela 36.6 cıkıyor.1 dakıka ıcınde tekrar olcuyorum bu sefer 36.7 cıkıyor.sonra 36.7 ıle devam edıyor.hangısını baz almalıyım.ben ılkı yazıyorum ama

312219 Ovulation Charts

emrivakı senın tablonla benım tablom tıpatıp aynı yaaa.benım tablomun aynası gıbı.sasırdım valla.

7 eyluldemı adet olmaya basladın ve 25 gunde bır mı oluyorsun.bilmiyorumkismile:bbo:

kızlar ben de her ay ümitlenenlerdenim.sat 29 ağustos,yani bugün yarın olmam lazım.ama sabah ateşimi ölçeyim dedim 37 çıktı.dün de aynıydı.olmam lazımken niye yüksek ki acep hamilemiyim.belim kopuyo dünden beri özellikle kasıklarım gergin ve iğneler batıyo.bugün su içmememe rağmen wc de çıkamıyorum.bunları yaşıyorum yani psikolokjik deil.ortalama 30 - 32 günde fln adet olurum. nolur bana bi yardımcı olun.

slmm yosunnk,bazen regli olduktan sonra da ateş düşebiliyor,yani bilmiyorum ben de öyle olduğu oldu.
Ama ben bu ateş konusunda şüpheliyim bence her zaman doğru gösterge değilmiş gibi geliyor.

Ateş yanıltmaz arkadaşlar sadece herkeste durum farklılık gösterir.

İrm sen ne sordun göremedim ben?

Eğer hala ateşin 37 ise hamile olma ihtimalinde var tabi tablonu ve geçmişini bilmiyoruz ne zaman ovulasyon oldu bilmiyoruz sen kndini daha iyi tanırsın,günün geçiorsa test yapabilirsin.

ben de az önce sonuçlarımı aldım kanım yine çok düşük hb değerim 9.5 a düşmüş bakalım ne diycek doktor :)şeker de biraz yüksek çıkmış

Ateş yanıltmaz arkadaşlar sadece herkeste durum farklılık gösterir.

İrm sen ne sordun göremedim ben?

Eğer hala ateşin 37 ise hamile olma ihtimalinde var tabi tablonu ve geçmişini bilmiyoruz ne zaman ovulasyon oldu bilmiyoruz sen kndini daha iyi tanırsın,günün geçiorsa test yapabilirsin.

ben de az önce sonuçlarımı aldım kanım yine çok düşük hb değerim 9.5 a düşmüş bakalım ne diycek doktor :)şeker de biraz yüksek çıkmış
öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim.düzgün bi tablo tutamadım ama geçtiğimiz iki aya göre ateşim daha düşük seyrediyor.ovulasyon kitine göre ayın 21 i ve 22 si daha koyu olmak üzere pozitif sonuç verdi kit.ama daha önceki aylarda bu testlerden kullanmama rağmen tahmini yumurtlama günümün ertesi günü 37 yi geçerdi.ama bu ay 36.5 lardadı ertesi günü,o yüzden acaba yumurtlama olmadı mı acaba diye düşündüm.
Bu arada sana sağlıklı hamilelikler dilerim:)

arkadaşlar

pazar :36.9
cumarts :37.1
cuma 37.2
perş.36.9 bu aralar böyle..geçen ay 29 da adet oldum çooook heycanlıyım bel ağrım çok fazla ara ara karın ağrım var buda benim umudumu kırıyo :KK43:(

juliacım kan hapı vermedımı dr.hamılelere verırler normalde.kan yapıcı seyler ye canım yaa.pekmez falan ıyı gelır.kuru uzumde galıba ıyı gelıyordu.

karats bence hemen umudunu yitirme,duyduğum kadarıyla adet olucakmış gibi hissedip hamile olan insanlar var.

X