Atamın Hiç Bir Yerde Yayınlanmamış Resimleri

ozgekrd

evrimdışı
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
3.299
271
Bu resimlere baktığımda ilk şu dikkatimi çekti Atam ne kadar karizmatik yüzlerce insanın arasında işte ben burdayım diyebiliyor.
Bence böylesine sağlam duruşu karizması olan bir lidere sahip olmak büyük bir gurur kaynağı ...
Seni çookk seviyoruzz....

92278456cc4.jpg

79673527rr7.jpg

17980608iz0.jpg

82872745mw4.jpg

11693145bf8.jpg

87060159id6.jpg

Doyamiyorum ATAM`a bakmaktan.
Bana güc ve moral veriyor.
Gurur duyuyorum, böyle akilli ve ileriyi gören bir önderimiz varmis.

Harika fotolar bunlar.Ne denir ki bundan sonra,mekanı cennet olsun!.........Bu millet için yaptıkları unutulmayacak...

Ben çocukken evimizin salonunda devlet dairelerinde olduğu gibi kocaman bir Atatürk fotoğrafı vardı çerçeveli....:asigim:

Küçükkken annem ve babama bu kim diye sorduğumda bu Atatürk deyip bana anlatmışlardı...Atamla ilk tanışmam böyle olmuştu..:asigim:

Şimdi anneme ve babama çok minnettarım beni Atatük sevgisi ile yetiştirdikleri için...:asigim::Saruboceq:

Şu an ben de çiçeği burnunda bir hamileyim ve evimizin duvarlarından birine şık bir Atatürk çerçeveli resim istiyorum....:asigim::asigim::asigim:

ne kadar da güzel gülüyo yüzünde çiçekler açıyo onu bir kere bile olsa görmek ellerini öpmek onun öğütlerini kendi kulaklarımla duymak çok isterdim.

kurban olurum ben sana....o kadar hayranimki sana....omrum boyunca her gun seni anacagim.....seni cooook seviyorum ATAM

Ne kadar halktan bir adam bu...
O kadar içten ve samimi ki, o kadar asil bir duruşu var ki...
Bu devleti önce Allah'a sonra Atam 'a borçluyuz.
Gözlerim doldu valla.
Atam sana hayranım!

:asigim:

ay tuylerım tıken tıken oldu canım atam benımmm senı herzaman sevgıyle anacagız senı cok sevıyorummmmmafoldumbenturkbayragi

emeğine sağlık,doyamıyorum ATAMA bakmaya senağlama hep izinde yürüdüm hep izinde yürüyeceğim ATAM

Gözlerim yaşardı bakarken!!!
Dünyada eşibenzerine az rastlanır lider!turkbayragi

gülüşüyle duruşuyla herşeyiyle bambaşka ona duyduğum gururu anlatamam umarım o da bizimle gurur duyuyordur her ne kadar ona layık olamasak da umarım gençler olarak atamızın yolundan şaşmayız sadece ülkesi için yaşayan ve ülkesinin değerini çok iyi bilen tek lider biricik atamız seni seviyoruz turkbayragi

En büyük TÜRK!!!
Önderimiz,liderimiz,baş öğretmenimiz.
Varlığın Türk varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRK'üm diyene...turkbayragi

X