Atakan Elter'i Taniyan, Duyan, Fiyatlarini Bilen?

Chapter1

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2015
83
16
Merhaba arkadaslar, kendisini duyan bilen var mi? Instagramda bir dis fotolari paylasiyor insanin ucarak gidip yaptirasi geliyor lamina vs... Fiyatlar nasil acaba? Randevu alicam fiyat bilgisi vermiyorlar

dişçi bakınıyordum bende nerdeymiş kimmiş bakayım

konu ön sayfaya düşsün diye yazdım :anneadayı:

:)) tesekkur ederim, tuzlu olabilir biraz, kimseden ses cikmazsa muhtemelen oyledir diye dusunucem :KK70: unluler falan cok gidiyomus cunku ona...

Kimse yok sanirim:/. Yok mu bizim gibi halktan biri giden duyan :))). Fulya terrace da bu arada ofisi

Yok yok yok... Bu kadar unlu ve basarili bir doktorla ilgili 1 tane hastasinin yorumunu bulamadim burada, cok sinir edici insan vazgececek neredeyse

Yok yok yok... Bu kadar unlu ve basarili bir doktorla ilgili 1 tane hastasinin yorumunu bulamadim burada, cok sinir edici insan vazgececek neredeyse
İşin ilginç yanı o kadar yorum var hakkında bir tane bile çıkmamış şu kadara yaptırdım diyen. İyi organize olmuşlar :)))))

Hadi doktor 300 tl lik randevu ucretini almak icin soylemiyor diyelim, hastalari neyin kafasinda onu anlamayamiyorum
Çok ucuz herhalde utanıp söylemiyorlar acaba :KK48:

Bence; yinede yapılan iş belli ortada şu işlem yapıldı, bu işlem yapıldı derken bazen fiyatı da söylese en azından kafamızda ortalama bir şey çizer ona göre giderdik. Herkes soruyor bir kere bile söylenmemiş o_O o kadar baktım hiç bir yerde yok. Yapılan iş müthiş ! Ama fiyat belirsiz gidemiyoruz. :kızgın:

M
Merhaba arkadaslar, kendisini duyan bilen var mi? Instagramda bir dis fotolari paylasiyor insanin ucarak gidip yaptirasi geliyor lamina vs... Fiyatlar nasil acaba? Randevu alicam fiyat bilgisi vermiyorla
doktorla görüştünüz mü acaba?
Merhaba arkadaslar. Ben Atakan Elter e 2017 yilinda dislerimi yaptirdim. Ve size turkiyenin en iyi estetik dis doktoru diyebilirim. Butceniz el veriyorsa gozunuzu kapatin ve olacak guzel dislerinizin hayaliyle disxi koltuğuna oturun. Ucret nedir diye bana da hoca instagramina koydu diye cok soran oldu ama inanin kisinin agiz ve dis yapisina gore degistigi icin kisiden kisiye degisiyor diye anlatti. Anlatinca bana mantikli geldi. Ama soyle diyebilirim ucuz degil ama pisman olmazsiniz. Ben ya arabami degisecektim ya da dislerimi yaptiracaktim. Dislerimi yaptirmayi tercih ettim hicte pisman degilim. Dislerimde egrilikler vardi rengi sariydi. Dumduz bembeyaz dislerim oldu ve bir o kadar da dogal. Bir kisi bile dislerimin yapili oldugunu anlamadi, sadece ne guzel dis yapin var diyorlar. Hocanin bu yorumu hak ettigini dusundugum icin uzun uzadiya yazdim. Bu arada benim koz kardesim ve annem de Atakan beye yaptirdilar. Turkiye de boyle becerikli bir doktorun olmasi gurur veriyor bana sahsen. Cunku ben almanyada yasiyorum ve alman doktorlari bile bana disciniz cok iyi dis cikarmis diyorlar.

X