Astroloji eğitimini kimden almalıyım?

Selamlar 😊İyiyim ya sen? Evet dersler devam ediyor. Yaklaşık 1 ayı tamamladık. Asıl olaylara daha yeni geliyoruz.😊 Valla memnunum kararımdan. Kısmetse böyle devam 😀Sen de başladı mı ders ve hangi alan? Benim daha temel biliyorsun 😌
Ayy sevindim cnm adına, bn de 1 ayı devirdim 2. Ayıma geçyrm az kaldı orta ve ileriden devam edicm

ben dinçer günerden eğitim aldım, ama konular çok derin cidden kafa patlatmadıktan sonra kimden ders alırsan al olmuyor, ben çalıştığım için hobi olarak öğrendim ve keyif aldım, ama derinlemesine çalışmadım açıkcası

ben dinçer günerden eğitim aldım, ama konular çok derin cidden kafa patlatmadıktan sonra kimden ders alırsan al olmuyor, ben çalıştığım için hobi olarak öğrendim ve keyif aldım, ama derinlemesine çalışmadım açıkcası
COK MU ZORDU HOCAM .ben eskıden fal bakıyordum bu tur işlere meyilliyim bir de hisliyim al dediler alıcam ınsallah

COK MU ZORDU HOCAM .ben eskıden fal bakıyordum bu tur işlere meyilliyim bir de hisliyim al dediler alıcam ınsallah
astrolojide hislere hiç yer yok sadece matematik gerekiyor, çok fazla bilgi var eğer vaktiniz varsa çalışmak lazım, ben çok keyif aldım ama bütün bilgilere çalışacak vaktim yok malesef

Eğer sınavlardan geçerseni süper bi astrolog adayı olursunuz, şimdiden tbrk ediyorum 😍iletşimdw kalalım lütfen
Selam kardeşim. Astroloji eğitimi almak için müsait durumum yok ama hevesim var. Belki bi 5-6 yıl sonra olabilir. İki çocuğum var ve kiradayim ve surekli zam artışta. Ev alabilme ümidim ufak da olsa var dişimi sıkıyorum. Senden birşey rica edebilir miyim? 19.04.2019 12.16 ist. bu benim oğlumun doğum tarihi. Ben iyi bir kariyeri olacağını ongordum internetten arastirarak. Yabanci sitelerden falan da baktim. Ama tam da emin olamadım. Ustunkoru doğum haritasına bakıp bana bir iki kelam edebilir misin :) Etmesen de canın sagolsun :) Meşgul etmek istemem kardeşim

astrolojide hislere hiç yer yok sadece matematik gerekiyor, çok fazla bilgi var eğer vaktiniz varsa çalışmak lazım, ben çok keyif aldım ama bütün bilgilere çalışacak vaktim yok malesef
sagolun hocam saglıkcıyım birde merakım var calısacagım artık kendı haritamıda cok merak ediyorum

Selam kardeşim. Astroloji eğitimi almak için müsait durumum yok ama hevesim var. Belki bi 5-6 yıl sonra olabilir. İki çocuğum var ve kiradayim ve surekli zam artışta. Ev alabilme ümidim ufak da olsa var dişimi sıkıyorum. Senden birşey rica edebilir miyim? 19.04.2019 12.16 ist. bu benim oğlumun doğum tarihi. Ben iyi bir kariyeri olacağını ongordum internetten arastirarak. Yabanci sitelerden falan da baktim. Ama tam da emin olamadım. Ustunkoru doğum haritasına bakıp bana bir iki kelam edebilir misin :) Etmesen de canın sagolsun :) Meşgul etmek istemem kardeşim
ben bılsem bakardım kardesım ama uzgunum kı daha yenı basladım

ben bılsem bakardım kardesım ama uzgunum kı daha yenı basladım
Teşekkür ederim çok sağolun 🙏🏻 ben de yabancı sitelerden bakarak epey bilgi topladım. Ama yine de bilen birine sormak istemiştim. Kabalarians diye inanılmaz bir site var mesela. İsim, soyisim doğum tarihini girdiğinizde ücretsiz olarak kişinin hayat ve karakter olasılıklarını gerçeğe çok çok yakın analiz ediyorlar. İsimle ve soyisimle doğum tarihinin uyumlu olması da epey etkili bir şeymiş.

kızlar selam , ben de astrolojiyle ilgileniyorum ama eğitim almadım henüz , kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum , sadece 1 soru için haritama bakabilecek biri var mı , solar a biraz baktım ama çok detay bilmediğim için net bişey çıkaramadım

X