Astrolog Olma Yolunda İlk Adım

pofu

Karma Astrolog
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
15.703
19.663
merhabalar,

bi süredir astrolojiye merak sarıp kitaplar youtube videoları ile başladığım yolculuğa eğitimle devam ediyorum..
arada burada bir şeyler karalamak isterim..sayfayı açma amacım tamamen eğlence :) çünkü işin çok başındayım :)

DİP NOT; HARİTA BAKMIYORUM
Bu da not olarak kalsıınn 👇🏻👇🏻👇🏻
0B935EB6-8C44-4DC8-B509-97D15AD0A352.jpeg

Son düzenleme:
ben günlük haftalık burç yorumuna asla inanan biri olmadım.. zaten konu burç yorumlamak değil :) sizin natal haritanizdaki kişiliğiniz ile transitlerin size yaptığı enerjilerin olumlu olumsuz sonuçlar ve öngörü yöntemleri ile yaşayabileceğiniz olaylar..

mesela: dün kendim için çok fazla telefon görüşmesi yaşayabilirim diyordum ve gerçekten de telefon elimden düşmedi :) bu basit bi örnek.

Ben de isterim 🤩
6 Kasım 1991
Ankara
doğum saati: 17 30

17:00 Iğdır 13 Aralık 1988
güneş burcu yay
yükselen yengeç
yay burcun stelyumda yani ağırlık yapmış
2 elementin natal haritanda çok ağır basıyor
1 elementin nerdeyse yok

bu sana biraz gevezelik ve yalnız kalma korkusu yaşatabilir

maddi konular da ön plana çıkabiliyor fakat sezgiler daha kuvvetli sizde..

gelelim diğer yorumlara

sezgilerinle ilerlemeyi seçiyorsun.. sezgilerinle yön bulmak ve ilerlemek doğanda var..hareketi başlatan eyleme yön veren sensin..birinin arkasından gitmek pek tarzın değil gibi..ruh halin sabit kalamaz senin çok değişkendir..bi bakarsın depresyondasındır sonra dersn aman yerim depresyonu haydi eğlenelim :) enerjin tavandır..ne istersen o dur senin için..değişimlere kolay adaptasyon sağlayabilirsin.. az önce de dediğim gibi aniden depresyona girmeye karar verip sonra paldır küldür başka ortamlara akmak için kendi kendini harekete geçirirsin :)
olayalara ani tepki verebilirsin.. ama bazı durumlarda saplanıp kalabilirsin.. yani duygusal olarak atlatamadığın konular ve durumlarla karşılaşabilirsin.. çok fazla şey var ama bu kadar şimdilik :)

X