Astım Hastaları İçin

sinemozdemir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
13
0
arkadaşlar denemedim ama atv haberlerde duyduğum bir tarifi sizlerle paylaşmak istedim.
astım hastaları için:
zencefil,karanfil,tarçın,zerdeçal,ıhlamuru kaynat ve hergün iç.bunun dışında denizkadayıfı iç.

birde keçiboynuzu pekmezinin alerjik astıma çok iyi geldiğini duymuştum.acil şifalar...

arkadaşlar denemedim ama atv haberlerde duyduğum bir tarifi sizlerle paylaşmak istedim.
astım hastaları için:
zencefil,karanfil,tarçın,zerdeçal,ıhlamuru kaynat ve hergün iç.bunun dışında denizkadayıfı iç.

birde keçiboynuzu pekmezinin alerjik astıma çok iyi geldiğini duymuştum.acil şifalar...

merhaba bende :uhm: deneyeceğim bende astım var şimdide kızım alerjik astım oldu dr meslek hastalığı diyor inşallah iyi gelir

seninde kızınında en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını dilerim.bu arada bir arkadaşım eskiden alerjik astım olmuş ilaçlar ve keçiboynuzu pekmezinin yanısıra bodruma gitmiş bir süre dr unun tavsiyesi üzerine.meğer bodrum un havası iyi geliyormuş astım hastalarına.arkadaşımda şuan astım yok gayet sağlıklı.herkese sağlıklı günler :1yes2:

merhaba bende :uhm: deneyeceğim bende astım var şimdide kızım alerjik astım oldu dr meslek hastalığı diyor inşallah iyi gelir

slm arkadaşlar benim annemde astım hastası çok şeyler denedik mesela keçi boynuzu pekmezi faydasını görmedi en son olarak bir macun tarifi aldık onu kullandı çok faydasını gördü mutlaka deneyin Allah'ın izniyle şifa bulursunuz
macun:
250 gr saf bal
250 gr saf tere yağı(markettekilerden deği)
250 gr sarmısak
hazırlanışı sarmısağı dövüyorsunuz bal ve terayağla karıştırıp macun haline getiriyorsunuz her sabah aç karna 1 kaşık yiyorsunuz akşamları yatarkende 1 kaşık yiyorsunuz ama düzenli kullanmanız lazım acil şifalar diliyorum.....

maydonoz suyunu zayıflatmaya etkısı oldugunu bildigim için bi ara denemiştim ama kokusundan dolayı içemedim.. bende de allerjik astım var lodos estigi gunlerde nefes almakta cok zorlanıyorum .. ilac içtikten sonra keçiboynuzu yiyorum gögsumu rahatlatıyor bi sure sonra daha rahat nefes almaya baslıyorum bunun yanı sıra adaçayı içiyorum keciboynuzu pekmezinden de alıyorum..anlayacagınız lodos estigi günler butun gun kendimle ugraşıyorum :KK70: bir yenı bir karısım yaptık çam sakızı ve çiçek balını karıstırdı annem . sabahları 1 tatlı kasıgı alıyorum.oksurmedigim halde balgam sokturuyor .. astımlılar bilir sureklı goguste bir hırıltı olur...onu gecirmeye basladı.devam ediyorum. 40 gun düzenlı kullanılmalıymış .bu karısmı da nefes darlıgı ve astımı olan komsumuzdan ogrendik .
paylaşımlar için herkese teşekkurler

Merhaba, 4 Yaşındaki kizim icin dogal care ararken mesajinizi gördüm.
çam sakızını nasil bala karıştırıyorsunuz?
maydonoz suyunu zayıflatmaya etkısı oldugunu bildigim için bi ara denemiştim ama kokusundan dolayı içemedim.. bende de allerjik astım var lodos estigi gunlerde nefes almakta cok zorlanıyorum .. ilac içtikten sonra keçiboynuzu yiyorum gögsumu rahatlatıyor bi sure sonra daha rahat nefes almaya baslıyorum bunun yanı sıra adaçayı içiyorum keciboynuzu pekmezinden de alıyorum..anlayacagınız lodos estigi günler butun gun kendimle ugraşıyorum :KK70: bir yenı bir karısım yaptık çam sakızı ve çiçek balını karıstırdı annem . sabahları 1 tatlı kasıgı alıyorum.oksurmedigim halde balgam sokturuyor .. astımlılar bilir sureklı goguste bir hırıltı olur...onu gecirmeye basladı.devam ediyorum. 40 gun düzenlı kullanılmalıymış .bu karısmı da nefes darlıgı ve astımı olan komsumuzdan ogrendik .
paylaşımlar için herkese teşekkurler

X