Asla kilo veremiyorum yemek yemeyi çok seviyorum

Zehrabk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2021
12
4
23
Az önce tartı aldım ve verdiğim 8 kiloyu da tekrar aldığımı fark ettim. Kendimi bildim bileli kiloluyum ve bu durum aşırı canımı sıkmaya başladı. Şuan kilom 93.25 boyum 158 bana yardım edip öneri de bulunursanız çok sevinirim.

Az önce tartı aldım ve verdiğim 8 kiloyu da tekrar aldığımı fark ettim. Kendimi bildim bileli kiloluyum ve bu durum aşırı canımı sıkmaya başladı. Şuan kilom 93.25 boyum 158 bana yardım edip öneri de bulunursanız çok sevinirim.
Merhabalar bende tıpkı sizin gibiydim 2 ay öncesine kadar taki bende duygusal açlık olduğunu anlayana kadar. Youtubedan psikologları izleyerek farkına vararak atlattım ve 2 ayda 10 kilo verdim 😊

Canım bende senin gibiydim aşırı yemek yemeği seviyordum en son tartıda 80 ni görünce korktum ve diyetisyen eşliğinde 7 kilo verdim diyeti bırakalı 3 ay oldu hala aynı kilodayım sana tavsiyem kendin motive olamıyorsan diyetisyene yazıl çok yardımcı oluyorlar

Canım bende senin gibiydim aşırı yemek yemeği seviyordum en son tartıda 80 ni görünce korktum ve diyetisyen eşliğinde 7 kilo verdim diyeti bırakalı 3 ay oldu hala aynı kilodayım sana tavsiyem kendin motive olamıyorsan diyetisyene yazıl çok yardımcı oluyorlar
Ben küçük bi yerde yaşıyorum diyetisyene gitmek için merkeze gitmem lazım bu pandemide aşırı zor

Ücretini karşılayabileceğimi sanmıyorum
O zaman bişey diyemem :) nefsinize hakim olun biraz sağlıklı şeyler tüketim ekmeği paketli gıdaları bırakın ve değişimi farkedin tabi yanında sporda yaparsan daha güzel olur

Merhabalar bende tıpkı sizin gibiydim 2 ay öncesine kadar taki bende duygusal açlık olduğunu anlayana kadar. Youtubedan psikologları izleyerek farkına vararak atlattım ve 2 ayda 10 kilo verdim 😊
Merhabalar. Kimi izlediniz? Biz de izleyelim. 😁

Bende kendimi bildm bileli balik etliydim ama tabi yas gectikce maalesef kilo fzla aliyoruz yemek yemegi seviyorum ama ben yemek yemiyorum kahvaltiya bayiliyorum bi oglen bi patates haslamasi yerim aksm yemeklrni sevmem. Boy 1.55 kilo 80 bnde napicami bilmiyorum spora cok uzagm disari ckamiyoruz ki yuruyelim napicm blmyrm gercektn halimden hic memnun deilm cayi sekersz icmeye alstm bi yandanda azaltim sekeri diyorum su aralar sekerde aliyorum vlla cıkmazn icndeyiz 😣

X