Aşk Mantık İntikam

Jou

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
25 Ağustos 2019
57.698
103.059
30
Eveeeetttt varmı benim gibi sıkı sıkı izleyennn bu diziiiyiii:KK49::KK49:

Her cuma 20.00 da 🤩

images (7).jpeg

AŞK MANTIK İNTİKAM OYUNCULARI

Esra Erten (Burcu Özberk)

Ozan Korfalı (İlhan Şen)

Çınar Yılmaz (Burak Yörük)

Çağla Yılmaz (Melisa Döngel)

Menekşe Erten (Zeynep Kankonde)

Zümrüt Korfalı (Günay Karacaoğlu)

Ekrem Erten (Mehmet Korhan Fırat)

Reyhan Korfalı (Birgül Ulusoy )

Yalçın Erten (Süleyman Atanısev)

ESRA KARAKTERİ

Esra’nın yüzünde bir gülümseme ile hatırladığı yılları babasının işinden ayrılıp hayallerinin peşinde koşmaya karar vermesiyle sonlanır. Babası hayallerinin peşinde koşarken tüm mal varlıklarını kaybederler. Sabah akşam çalışıp çocuklarına bakan annesi Menekşe’yi gören Esra kararını verir. Hayal kurmak insanın başına bela açıyordur. Aşık olmak ise insanın sağlıklı düşünmesini engelliyordur. Esra bu düşünceyle büyür. Çocukluğundan beri ona aşık olan Ozan Korfalı çok iyi bir üniversitede bilgisayar mühendisliği okumuştur. Esra ve Ozan kısa zaman sonra evlenirler. Esra tam da hayal ettiği gibi bir hayat yaşamaktadır. Ozan bir akşam işinden ayrıldığını, hayallerinin peşinde koşacağını söyler ancak Esra, dönüp dolaşıp kaçtığı şeyin tam ortasında kalmıştır.

Son düzenleme:
Ne bilim o çağlaya gıcık oluom.. yaptıgı yanına kar kalıo
Ona bende çok gıcığımm yaaa çağlaa abarttı ama bigün kokusu çıkıcakk amaaa ozan kızı olmadığını elbet ortaya çıkıcaakk 🤬🤬 sırf çağla kızı diye boşanmasın diye böyle bi oyun yapıyo

Ona bende çok gıcığımm yaaa çağlaa abarttı ama bigün kokusu çıkıcakk amaaa ozan kızı olmadığını elbet ortaya çıkıcaakk 🤬🤬 sırf çağla kızı diye boşanmasın diye böyle bi oyun yapıyo
Ya aynenn.. sinir bozucu.. hamileyim deyip bunları ayırınca sinir oldum parça parça bakıom artık. Dayanamıyorum çağla ile çınarın oyunlarına 😡

• Kızgınım
Reactions: Jou
Bir şeyin de orijinalliğini bozmasalar şasicam. İlla reyting için Kore'den ordan burdan alıp, mahvediyorlar dizileri...

• Komik
Reactions: Jou
Çok saçmaladı ya youtube yorumlarında milletin yazdıklarını senaryo diye izletiyolar bize.

Izliyormusun acabaa
Çağladan enfret ettim böyle birşey yokk yaaa 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ama kokusu çıkıcak elbettt öğrenicekk bunuu ozanın kızı olmadığını ozan öğrencek
Fragmandan takip ediyorum.Zaman atlaması olması dizinin tadını acayip kaçırdı.Çocukları olduğu zamanı hiç böyle hayal etmemiştim.

X