Aşk-ı Memnu Kanal D

yaprak dökümünden sonra izleyeceğim filmlerden birisi yaaaa hergüne bir dizi olcak yine kış geliyor

basina biraz baktim amasonuna bakamadim
anladigim kadari ile bihter annesinden intikam almak icin o yasli adamla evlenecek
ilginc bir diziye benziyor

türk roamn tarihinin ölümsüz eserlerinden biri karşımızda, beren saat ve kıvanç ı görünce başka oyuncu mu bulamamışlar demiştim, ama beren mükemmel bir oyunculuk sergiliyor bayıldım havasına, edasına

çok sürükleyici, bol entrikalı, sansasyonel bir dizi olacak inanın...

zaten en sonunda teklıfı aldıgındakı gulumsemesınde zafer edası vardı bı an acaba sevıyo mu dedım sonra o gulumsemeyı gorunce tamamen ıntıkam amaclı oldugunu anladımç,.
valla bravo ıyı oyunculuktu

güzel bir diziye benziyor bence bu sene heyacanla bir diğer haftayı bekleyeceğimiz bir proje:lepi:

ya benim anlamadığım şey Bİhter Annesinden nefretmi ediyor? Annesinin Adnan beye olan ilgisini bildiği halde adamla beraber oluyor;nasıl bir çelişki böyle.Bu kadar kötü bir karakterse gerçekten yaprak dökümündeki Ferhunde iyi giderdi :KK70:

Kesinlikle cok güzel. Bütün karakterler yakismis. Ve hepsi iyi oyuncular.

Senaryo zaten romandan uyarlandigi icin mükemmel.

Bencede cok konusulacak.

ya benim anlamadığım şey Bİhter Annesinden nefretmi ediyor? Annesinin Adnan beye olan ilgisini bildiği halde adamla beraber oluyor;nasıl bir çelişki böyle.Bu kadar kötü bir karakterse gerçekten yaprak dökümündeki Ferhunde iyi giderdi :KK70:

evet kızlar ben de ilk bölümünü izlemedim, bihter adnanı sevdiği için mi evlenecek yoksa annesine inat olsun diye mi?

ben begenmedim
halktan kopuk aşırı lüks hayatlar
guzel bir kız ve oglan
insanlara hiçbirsey vermeyen bir dizi

ben mujde ar ın oynadıgı sıyah beyaz olanı ızlemıstım..oda cok guzeldı..yenı cekım de fena olmamıs..beren saat harıka oynuyo :)

dizi süper bence arkadaslar.beren saat ve kıvanç tatlıtuğ süper oynuyolar.. bu dizide annemlerin orda çekiliyo[sarıyerde]bende hafta sonları sarıyere gidiyorum anneme kalmaya inş bigün görücem onları..

dizi çok güzel
oyuncularda çok iyi seçilmiş..
tutar bu dizi ve heycanlı başladı ve öylede gidiyor..
perş. gününü zor bekliyorm:KK70:

X