Aşk-ı Memnu Kanal D

evli barklı bihter de kanmasın.
behlülün aklı havada bekar çocuk..:KK23:
bihter evli, mesuliyet sahibi olmalıydı:KK33:

Orası öyle tabii ama onun da yaşı küçük işte..
Ona rağmen epey direndi o pisliğe..
O evlilik baştan hatalıydı baştaannn :KK14:

Bak bak nasıl da hayal ediyo Bihteri..
Yanacak ikisinin de başı pissssssssss:KK47:Behlül

Son düzenleme:
bayağı ilerlemiş canım bemde yeni gördüm 13 :15te açtığımda başlamıştı

evet yaa baya ilerlemiş behlül bihterin parfümünü kokluyo ikiside baslamışlar birbirlerini sevmeye... geçtiğimiz haftamı başladı acaba çünkü hiç görmedim ramazanda basladıysa hiç izlemedim o saatlerde tvyi oğlum çizgi film izliyo

evet yaa baya ilerlemiş behlül bihterin parfümünü kokluyo ikiside baslamışlar birbirlerini sevmeye... geçtiğimiz haftamı başladı acaba çünkü hiç görmedim ramazanda basladıysa hiç izlemedim o saatlerde tvyi oğlum çizgi film izliyo

bende izlemiyordum dün gördüm acaba baştan başlamadımı kaçırmışım :KK34:

bende izlemiyordum dün gördüm acaba baştan başlamadımı kaçırmışım :KK34:
evet eşim reklamını görmüş bi ara gördüm baslıycak diye reklamının yapıyomuş kanald bana neden söylemedim diyede kızdım:KK53:
ayyy keşke evde olsaydım da izleseydim bihterciğimi....5 kez baştan sona izlemişimdir kanal d+d smart :))yinede izlerdim:KK43:

bendeeeeeeeee:KK1::KK1::KK76::KK76:

Ama sonlara doğru bihter çok ağır laflar söylüyo nihalle birlikte oluyo bihtere ben nihali seviyorum bırakmak istemiyorum diyoo nihalle öpüşüyorlar falan böyle yani kafam çok karıştı ben yayınlandığı dönem izlememiştim yeni izledim baştan ve kaç gündür kafama takıldı gerçekten çok üzülüyorum bana cevap yazdığın için çok teşekkür ederim

Kitabında gerçekten nihale aşık oluyo ama dizide ne olduğu belli değil kitapta nihale aşıkk oluyo sonradan

Ama sonlara doğru bihter çok ağır laflar söylüyo nihalle birlikte oluyo bihtere ben nihali seviyorum bırakmak istemiyorum diyoo nihalle öpüşüyorlar falan böyle yani kafam çok karıştı ben yayınlandığı dönem izlememiştim yeni izledim baştan ve kaç gündür kafama takıldı gerçekten çok üzülüyorum bana cevap yazdığın için çok teşekkür ederim

Yok canım o hep bihteri. Sevdi. :KK68: Firdes hanım ayırmak için nihali kandırdı seni seviyo diye
Ama sonlara doğru bihtere çok ağır laflar söylüyo nihalle birlikte oluyo öpüşüyo nihalle nasıl bihtere ben nihali seviyorum diyo bırakmak istemiyorum diyo kafam çok karıştı ben yeni izliyorum yayınlandığı zaman izlemiyodum çok üzülüyorum çok merak ediyorum bunu

X