Aşılamamin 15. Günü

Ne kadar zamandır istiyorsunuz aşılamaya geçtiniz hangi tedavilerden geçtiniz canım inşallah bebişin tutar canım yaaa
Ben 2 yıldır evliyim hiç korunmadik ama başta istemiyoruz diyorduk yine de fakat subat ayından beri devlette bütün evrakları topladık aylarca ve bu ayın başında ilk aşılama mi oldum son durumda böyle işte pazartesi den çok korkuyorum

İnşallah canım🙏 evet meme ultrasonuna kadar herşey yapıldı ve sağlık kurulundan bir sorun olmadığına dair imzalı bir kağıt aldık öyle başlandı tedaviye
Hmm kaç yaşındasınız bende iki yıldır evliyim istiyoruz olmuyor klomen kullandım üç ay olmadı hsg çekildim ikinci aydayım olmadı Eylül ayında tedaviye başlayacağız ama ne tedavisi yapılacak bilmiyorum

Hmm kaç yaşındasınız bende iki yıldır evliyim istiyoruz olmuyor klomen kullandım üç ay olmadı hsg çekildim ikinci aydayım olmadı Eylül ayında tedaviye başlayacağız ama ne tedavisi yapılacak bilmiyorum
Ben 25 yaşındayim hastaneye bunun için gittiğimde hormon testleri sperm orenkleri meme ultrasonu hsg ve smiar - kültür testleri verdim en son dosya haline getirdiler hiç bir sorun yok bizim tedavi yöntemimiz direk aşılama dediler bende tamam dedim öyle başladık

Valla mı çok üzüldüm yaaa adet mi oluyorsun şuan
Ben özele gidiyorum bakalım özel ne fiyat çıkaracak peki hamgi
İlaçları kullanınız ne kadar ödediniz
Evet adet bende çok üzüldüm oluşan embriyoyu bu şekilde vücuttan aticak demekki
Özel yani tabiki siz daha iyi bilirsiniz ama bana biraz zaman kaybı ve para tuzağı gibi geliyor ben sadece bı folik asite başladım bide aşılama için iğnelerle 1540 TL verdim sonra aşılama olduktan sonra da bir fitil verdiler ona da 90 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam öyle bir para verdim işte

Evet adet bende çok üzüldüm oluşan embriyoyu bu şekilde vücuttan aticak demekki
Özel yani tabiki siz daha iyi bilirsiniz ama bana biraz zaman kaybı ve para tuzağı gibi geliyor ben sadece bı folik asite başladım bide aşılama için iğnelerle 1540 TL verdim sonra aşılama olduktan sonra da bir fitil verdiler ona da 90 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam öyle bir para verdim işte
Çok geçmiş olsun fakat kan testini görmeden yine de tam emin olmayın belki 2 yumurtanız vardı diğerini atıyorsunuz arkadaşımın öyle oldu çünkü

Çok geçmiş olsun fakat kan testini görmeden yine de tam emin olmayın belki 2 yumurtanız vardı diğerini atıyorsunuz arkadaşımın öyle oldu çünkü
Keşke öyle bişey olsa canım ama çatlatma yapcagimiz zaman doktor bir yumurtanın 20 santime ulaştığını söyledi diğerleri 16-15-14 civarıydı 16 olan 17 olsaydı olucakti ama en az 17 olması gerekiyormuş yani totalde bir yumurta vardı ve şu an sancidan duramıyorum

X