Aşılamadan sonra nelere dikkat ettiniz

serappp809

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
144
31
24
Merhaba kızlar haftaya aşılama olacağım, aşılaması tutanlara bi sorum var nelere dikkat ettiniz aşılama sonrası neler yaptınız?

Peki aşılama yapıldıktan sonra hiç yatırdı mı doktorunuz bazı konuştuğum kişiler baya bi yatmışlar da 30 dk falan

Anladım umarım sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder rabbim. Başka aşılaması tutan yok mu arkadaşlar neler yaptınız lütfen anlatın🥹

Merhaba yemenize icmenize dikkat edin..avakado ceviz fındık..su için ..ağır kaldırmayın..bende ikinci aşılama mi oldum tutmadı ama sizin inşallah güzel olumlu olur...bidahaki ay tüp Bebek sürecine gireceğim..ağrım sancım coknoldu benim..halen hafif hafif oluyor karnim sis sert . muhtemel iğne ilaçtan ...

Merhaba kızlar haftaya aşılama olacağım, aşılaması tutanlara bi sorum var nelere dikkat ettiniz aşılama sonrası neler yaptınız?
Merhabalar, ben bol bol dinlendim
Kahvaltı da bir yumurta yedim mutlaka, avakado muz havuç ceviz kabak çekirdeği, günde 2 litre su içtim, sıcak suyla duş almadım, ayaklarımı sıcak tuttum

Bunları uzun süredir yiyorum aşılama olduktan sonra da devam edeceğim beslenmeme cok dikkat ediyorum insallah olur. Sizin tuttu mu kaçıncı aşılamada tuttu

Arkadaşlar ben 10 gün klomen kullandım doktorum ovitrelle catlatma iğnesi verdi bugün onu vurucam siz iğneyi kendiniz mi yaptınız nasıl yaptınız tam olarak nereden vurdunuz

X