Aşılama sureci

6 sağda 4 solda 10 yumurtam vardı doktor çok olumlu konuştu 24 milyon sperm enjekte edildi hızları %99 du tek engel morfoloji bizde başka bir problemimiz yok o korkutuyor sadece olmaz mı diye tutmazsa direk tüp bebeğe başlıcaz dedi
24 milyon sperm yikama sonrasi olan sayı mı?

Ya bize Dr verdiği kağıtta yikama öncesi 120 milyon %70 hareket yikama sonrasi 120 milyon %90hreket yazıyordu.
labaratuar farkından olabilir belki bilmiyorum ki benim eşimin spermleri kalitesiz sayısı çok hızı jormalde de iyi ama sperm yapısı bozuk ondan yıkama sonrası azalmıştır belki

labaratuar farkından olabilir belki bilmiyorum ki benim eşimin spermleri kalitesiz sayısı çok hızı jormalde de iyi ama sperm yapısı bozuk ondan yıkama sonrası azalmıştır belki
Valla bu işlerin milyonla yuzdeyle hiç ilgisi yok. Nasip işi vakti gelince oluyor vakti gelmedi mi ne yapsan boş. Allah hepimize pozitif sonuç almayı nasip etsin inşallah 😊

evet canım imkan daha çok ben doktorumdan da çok memnunum doğru doktoru bulmakta çok önemli
Bende suan ki doktorumdan çok memnunum. Prof. Kendisi. Hatta iki tedavimde de hamilelik ettik. Birinde kalp atışı olmayınca kurtaj olmak zorunda kaldım. İkincisinde de kimyasal oldu klomen kullandım ikisinde de. Bu sefer aşılama deneyelim dedik ve gonal f kullandım bu sefer. Tahliller vs hersey yapıldı sorun yok. Ama gebelik olursa kan sulandırıcı iğne başlayacağız.

Bende suan ki doktorumdan çok memnunum. Prof. Kendisi. Hatta iki tedavimde de hamilelik ettik. Birinde kalp atışı olmayınca kurtaj olmak zorunda kaldım. İkincisinde de kimyasal oldu klomen kullandım ikisinde de. Bu sefer aşılama deneyelim dedik ve gonal f kullandım bu sefer. Tahliller vs hersey yapıldı sorun yok. Ama gebelik olursa kan sulandırıcı iğne başlayacağız.
olur canım bence hadi senden duyalım hayırlı haberi allahın izniyle benim 27 aydır hiç gebelik oluşmadı artık hiç ümidim yok yani tüp bebekle olur inşallahh

olur canım bence hadi senden duyalım hayırlı haberi allahın izniyle benim 27 aydır hiç gebelik oluşmadı artık hiç ümidim yok yani tüp bebekle olur inşallahh
Insallah senden de duyarız canim benim ben her duam da evlat isteyenler için de yalvarıyorum. Sende dualarımdasin. Şuna emin ol er ya da geç olacak buna inan🌺🤲

X