Aserola zayıflama çayı hakkında

Kızlar almayın aldırmayın bizde çok kötü etki bıraktı
Sadece 2 kere ictim ilk gün psikolojik diye düşündüm böyle kanım çekilmiş gibi oldu içte bi titreme kafa bi dumanlı, ruh halimi çok.kotu etkiledi aşırı depresif oldum çok.garipti
Ertesi gün tekrar içtim bu sefer ilerleyen saatlerde baş dönmesi mide bulantısı çarpıntı nefes darlığı sersemlik baş ağrısı bir sürü etki gösterdi sanki çay değil de tuhaf bi ilaç almışız gibi annemde bi kere içmesine rağmen kotu etkiler gösterdi
Yani zayıflamayı bi kenara bıraktık canımızı düşündük
Dün içmeme rağmen hala nefesim de darlık var astım hastası değilim astımlı gibi oldum
Kesinlikle tavsiye etmiyorum iade işlemi oluşturduk ne para umurumda nede alıp almayacaklari ama çevremde herkesi uyaricam resmen sağlığı tehdit ediyorlar çok satan 1 de ve çok yorum var diye inandık ama yalan ve kutu üzerinde ulaşabileceğimiz ne telefon nede İnternet sitesi var bi muhatap yok. #aserolakaldirilsin #aserolazayiflamacayi #aserolatehlikesi

Merhabalar, bu çayları günün hangi vaktinde içmek gerekiyor yardımcı olabilir misiniz? Açken mi tokken mi içmek gerekiyor? Ben de benzer bir çay aldım ama üstünde nasıl içmek gerektiği yazmıyor.
Sabah aç karna kahvaltıdan 30dk önce öneriliyor ☺️

Kızlar almayın aldırmayın bizde çok kötü etki bıraktı
Sadece 2 kere ictim ilk gün psikolojik diye düşündüm böyle kanım çekilmiş gibi oldu içte bi titreme kafa bi dumanlı, ruh halimi çok.kotu etkiledi aşırı depresif oldum çok.garipti
Ertesi gün tekrar içtim bu sefer ilerleyen saatlerde baş dönmesi mide bulantısı çarpıntı nefes darlığı sersemlik baş ağrısı bir sürü etki gösterdi sanki çay değil de tuhaf bi ilaç almışız gibi annemde bi kere içmesine rağmen kotu etkiler gösterdi
Yani zayıflamayı bi kenara bıraktık canımızı düşündük
Dün içmeme rağmen hala nefesim de darlık var astım hastası değilim astımlı gibi oldum
Kesinlikle tavsiye etmiyorum iade işlemi oluşturduk ne para umurumda nede alıp almayacaklari ama çevremde herkesi uyaricam resmen sağlığı tehdit ediyorlar çok satan 1 de ve çok yorum var diye inandık ama yalan ve kutu üzerinde ulaşabileceğimiz ne telefon nede İnternet sitesi var bi muhatap yok. #aserolakaldirilsin #aserolazayiflamacayi #aserolatehlikesi
Bende kullandım hatta kullanırken hamileymişim bilmiyordum bende herhangi bir olumsuzluğu olmadı sizin bünyeyle alakalı olabilir diye düşünüyorum

Bende kullandım hatta kullanırken hamileymişim bilmiyordum bende herhangi bir olumsuzluğu olmadı sizin bünyeyle alakalı olabilir diye düşünüyorum
Bilmiyorum ama ben tehlikeli olduginu düşünüyorum bunu üreten Erdinç isimli kişi daha önce de gözaltına alınmış ve şuan orta da yok bunları da duyunca iyice şüphem arttı
Benim kutunun üzerinde ki üretici firma burc ilaç kozmetik ve yazan adres yok fake
Bide gold kozmetik varmış acaba o mu irjinali bilmiyorum sizde ki üretici firma nedir bakmanız mümkün mi

Kızlar merhaba

İnternette sürekli dolaşan aserola çayını aldım ve dün kullanmaya başladım. Ağız kuruluğu ve ilk günden iştah kesilmesi yaptı, belki psikolojik bilmiyorum. Ama akşam böyle bi tansiyon düşmesi tarzında bişey yaşadım çaydan olduğunu düşündüm ama onu sabah 9 gibi içmiştim bu olayı yaşadığımda saat akşam 11 falandı. Aranızda bu çayı kullanıp güzel sonuçlar alan var mı ?
bende de benzer etkileri yaptı,bıraktım, kullanamadım

X