Arkadaşlar ter kokusu kokan varmı?

Ezge

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2023
6
1
24
Senelerdir ter kokusuyla mücadele eden biriydim.Aranızda çok terleyipte teri kokmayan varmı bir ürün var tamamen doğal kullanacağım eğer beğenirsem size önermeyi düşünüyorum.

Senelerdir ter kokusuyla mücadele eden biriydim.Aranızda çok terleyipte teri kokmayan varmı bir ürün var tamamen doğal kullanacağım eğer beğenirsem size önermeyi düşünüyorum.
Türkçe ile de mucadele ediyorsunuz sanirim, 5 kez okumak zorunda kaldim.
Ter kokusu icin dermatologla gorusup, cozum bulabilirsiniz gecmis olsun.

Koltuk altında ter bezleri olan her sağlıklı insan terler. Koku ise o nemli ortamda üreyen bakterilerden kaynaklanıyor. Her gün rutin duşunuzu alın, kıl tüy olmasın, hatta az bir miktar karbonat sürün, kimseye de ürün tavsiye etmek için hesap açmayın, o zaman ter kokmazsiniz.

Koltuk altında ter bezleri olan her sağlıklı insan terler. Koku ise o nemli ortamda üreyen bakterilerden kaynaklanıyor. Her gün rutin duşunuzu alın, kıl tüy olmasın, hatta az bir miktar karbonat sürün, kimseye de ürün tavsiye etmek için hesap açmayın, o zaman ter kokmazsiniz.
Ürün tartisma bolumude vardı sanki yanlış hatirlamiyorsam

Türkçe ile de mucadele ediyorsunuz sanirim, 5 kez okumak zorunda kaldim.
Ter kokusu icin dermatologla gorusup, cozum bulabilirsiniz gecmis olsun.
Görüştüm ama burda çözüm olarak girdim acaba bilmediğim başka çare varmı diye dovmediginiz kaldı

Doğal dedin beni kaybettin

Şu urun kadar parasını hak eden başka ürün yok

16960037705866830776703600444513.jpg

Ürün tartisma bolumude vardı sanki yanlış hatirlamiyorsam
Vardır belki ben bilmiyorum da açıkça çıkıp ürününüzü tanıtın reklamınızı yapın ama bu şekilde şık durmuyor. Benim naçizane fikrim böyle, tabi ki istediğiniz yolu seçmekte özgürsünüz.

Bu bilindik bir marka evet kokuyu onluyor hatta terlemeyi azaltiyor ama uzun vadede saglikli oldugunu dusunmuyorum

Aranizda kokudan muzdarip varsa beyaz lahana alsin bir hafta suyunu kaynatip icsin koku falan kalmiyor

Aliminyum olan hepsi zararlı bu tereson a falan kıyasla daha az zararlı

Hakkımızda hayırlısı
Evet yves rocher markasınınkini kullanıyorum ben aliminyum yok içeriğinde. Bunun kadar terlemeyi önlemiyor tabi ama iş görüyor.

Evet yves rocher markasınınkini kullanıyorum ben aliminyum yok içeriğinde. Bunun kadar terlemeyi önlemiyor tabi ama iş görüyor.

Ben bu yaşıma kadar renkli giyemedim de biraz tadını çıkarmak istiyorum

Pembe üst aldım ya bildiğiniz pembe siyah ya da beyaz değil pembe

X