arkadaşlar sizce hamilemiyim?

simeray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2007
705
4
kızlar benim yumurtlamada sorun var adet düzensizliğim var. 2 aydır hiç bir ilaç kullanmadım. kendi haline bıraktım herşeyi. en son 8 mayısta regl olmuştum. zaten adet düzensizliğim var. o yüzden çok umutlu değilim ama hala regl olmayınca bu sabah bir test yaptım.

9 gibiydi saat. ilk dakikada tek çizgi vardı. sonra dışarı çıktım. saat 1 gibi geldim. testi atıyım derken bir baktım 2. çizgi çok silik bir şekilde ...

şimdi tekrar bir test daha yaptım. tabi ilk idrar olmadı bu ve tek çizgi çıktı.

yarın tatile çıkıyoruz. sizce hamile olma ihtimalim var mı?

bildiğim kadarıyla ilk 5-10 dk.dan sonraki sonuçlar çok önemsenmez ama emin olmak istiyorsan bence bir kan testi yaptır canım ona göre rahat rahat tatiline çık, Allah gönlüne göre versin a.s

canım çok fazla bekleyince geçerli olmuyor maalesef testler
banada çok bekletince bi kaç kez çift çizgi çıkmıştı

çok beklemiş test oyüzden çıkmıştır ikinci çizgi,zaten üzerinde de yazar 15 dk.dan sonra dikkate almayın diye
ama sen yine de yarın sabah idrarıyla test yap bakalım cnm garantiye almak için

slm ben 1 bucuk aylık evlıyım en son gecen ayın 19 da reglı oldum daha gunum gelmedı ama mıde bulantılrı halsızlık uykuya egılım basladı bende test yaptım 2.cızgı sılık cıktı sızce durum nedır?

simeray hamile değilsin .. bir defa daha tekrarla testini öle çık tatiline için rahat olsun ..
okyanusx hamilesin canım hayırlı olsun

ya idrara geçmişse bthcg hormonu 2. çizgi çıkıyo mesala ben regli olmama 3 gün vardı idrar testi yapayım dedim çok çabuk çıktı ikinci çizgide ve canım adet ağrıları biraz daha şiddetlidir ve sancılar biraz uzun sürer ama hamileysen eğer bu ağrılar tutup hemen geçiyo bende 2 aylık evliyim çok şükür hamileyim alllah herkese versin biraz tecrübe kazandım bu konuda

ya kızlar bana da yarıdm edin benim şimdi geçn ay reglim 22 si gibi merhaba dedi tam olarak 23 haziranda olmuştum 6 temmuz da erkek arkadaşımla birlikte oldum ama hiç gelmedi bana yani şimdi de regli olmam lazım sivilceler her şey çıktı ama hiç bir belirti yok dün ayin 22.itibari ile test yaptım wondfo diye bi markadan tek çizgi çıktı bugünde hiç bir şey yok sadece göğüs uçlarım acıyo be hafiften bezeler belirmiş durumda azcık sizce varmıdır benimde öle bi durumun lütfen yardım edin istemiyorum.ıçine gelmediği halde hamile olma durumum var mı hiç bir belirtim yok yemeklere karşı istek,mide bulantısı nolur yardım edinnnnnn

ya kızlar bana da yarıdm edin benim şimdi geçn ay reglim 22 si gibi merhaba dedi tam olarak 23 haziranda olmuştum 6 temmuz da erkek arkadaşımla birlikte oldum ama hiç gelmedi bana yani şimdi de regli olmam lazım sivilceler her şey çıktı ama hiç bir belirti yok dün ayin 22.itibari ile test yaptım wondfo diye bi markadan tek çizgi çıktı bugünde hiç bir şey yok sadece göğüs uçlarım acıyo be hafiften bezeler belirmiş durumda azcık sizce varmıdır benimde öle bi durumun lütfen yardım edin istemiyorum.İçine gelmediği halde hamile olma durumum var mı hiç bir belirtim yok yemeklere karşı istek,mide bulantısı nolur yardım edinnnnnn

arkadaşım tamda yumurtlama gününde ilişkiye girmişsin,adet belirtileriyle çok benziyor hamilelik belirtileri ben anlamakta güçlük çekmiştim,eminsen spermlerin içine girmediğine sorun yok demektir,ama sunuda unutmamak gerekirki hamile kalmak için kabul eden yanlızca 1 hareketli sperm...

offf çok kötü durumdayım erkek arkadaşım kesinlikle gitmedi diyo,bide bazı arkadaşlarım gülüyolar bana olmaz öyle şey diye ama içim hiç rahat değil peki aynı günde hamileysem çıkar mı yani 22.de 23.de olmam lazım dı dün yaptım hiç bişi çıkmadı,yarın bir daha yapıcam kan testi yapsam hemen çıkar mı pekii offf inş.değilimdirrr

offf çok kötü durumdayım erkek arkadaşım kesinlikle gitmedi diyo,bide bazı arkadaşlarım gülüyolar bana olmaz öyle şey diye ama içim hiç rahat değil peki aynı günde hamileysem çıkar mı yani 22.de 23.de olmam lazım dı dün yaptım hiç bişi çıkmadı,yarın bir daha yapıcam kan testi yapsam hemen çıkar mı pekii offf inş.değilimdirrr

kan testi yaparsan hemen belli olur ama idrar testi için biraz beklemek gerekir..

X