Dudak Makyajı Arkadaslar sizce en güzel ruj rengi?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Hayalimde11

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2015
555
188
Bu aralar pembe ruja takmış durumdayım siz hangi renklerı begenıyorsunuz?
pembe_ruj_10.jpg

Bu ton benim hoşuma gitmiyor ya, her tene yakışmıyor kimde gördüysem varoş durmuştu ama tene göre değişir. Ben nude, toz pembe tonlarını tercih ediyorum günlük makyajda. Onun dışında özel bir gün ise, kırmızı, coral gibi canlı renkler hoş oluyor :) Bir de koyu mor çekici duruyor.

Bu ton benim hoşuma gitmiyor ya, her tene yakışmıyor kimde gördüysem varoş durmuştu ama tene göre değişir. Ben nude, toz pembe tonlarını tercih ediyorum günlük makyajda. Onun dışında özel bir gün ise, kırmızı, coral gibi canlı renkler hoş oluyor :) Bir de koyu mor çekici duruyor.

nüde tonlarını herkez cok sevıyor bende hıc güzel durmuyor bordoyu cok sevıyorum tabı günlük hayatta pek kullanışlı degıl günlük hangı tonlar ıdeal sence?

nüde tonlarını herkez cok sevıyor bende hıc güzel durmuyor bordoyu cok sevıyorum tabı günlük hayatta pek kullanışlı degıl günlük hangı tonlar ıdeal sence?
Dediğim gibi toz pembe ama bu fotoğraftaki gibi değil bu çok çingene pembesi :KK70: Şeftali tonları da doğal duruyor bence. Bordo da güzel ama koyu renkse çok makyajlıymış gibi gösterir.

en güzel nude tabiki , kışın özel günlerde bordo , yazın özel günlerde pembe

Ben rengi göremedim dee eğer cart pembeyse alma sakin ustteki arkadaşın dediği gibi nude tonlar güzel ama coook beyaz hele ki soluk bryaz teniniz varsa daha koyu renkler tercih edin pembede de ben deborah ılrossetto 800ü tercih ediyorum

Bildiğin bembeyaz :| o yüzden acık renkler hıc olmuyor ama evet cart pembe olmayacak daha toz pembe ıdeal

Dediğim gibi toz pembe ama bu fotoğraftaki gibi değil bu çok çingene pembesi :KK70: Şeftali tonları da doğal duruyor bence. Bordo da güzel ama koyu renkse çok makyajlıymış gibi gösterir.
aynen bu baya cırtlak pembe :KK70: benım tenım fazla beyaz olduğu ıcın nüde olmuyo koyu renklerde cok makyajlı gıbı oluyor yazıkkı

En guzeli nude. Benim hep favorim. Seftali tonlari ve bordo da severim. Ama sen beyaz tenliymissin. Koyu tonlar cok hos duruyor beyaz tenlerde.

bi kere bile koyu renk almadım alamamda sürenlere yakışıyor da bana yakışmıyor yahu kırmızı ruj da içimde kaldı ya:KK6:

X