Arkadaşlar fotodaki kişi kaç gösteriyor?

1.61
Screenshot_2020-06-14-19-50-00-44.png

Ya yukarı da yazmadım çünkü kilo verme postlarım var ordan bakılmasın gerçekten tahmin edilsin diye. Foto bana ait. Ve 73.5 kiloyum ama açıkçası kendim aynaya baktığımda daha çok görüyorum çünkü etim çok yumuşak özellikle kol ve iç bacak kısmıma sinir oluyorum. Ama tuhaf şekilde insanlar o kadar göstermediğimi söylüyor bence bu kiloda o kadar göstermemek için vücudun sıkı olması lazım benim vücudumda öyle bişey yok🤦🏼‍♀️

Ya yukarı da yazmadım çünkü kilo verme postlarım var ordan bakılmasın gerçekten tahmin edilsin diye. Foto bana ait. Ve 73.5 kiloyum ama açıkçası kendim aynaya baktığımda daha çok görüyorum çünkü etim çok yumuşak özellikle kol ve iç bacak kısmıma sinir oluyorum. Ama tuhaf şekilde insanlar o kadar göstermediğimi söylüyor bence bu kiloda o kadar göstermemek için vücudun sıkı olması lazım benim vücudumda öyle bişey yok🤦🏼‍♀️
Doğru tahmin etmişim canım sporla şekle soka bilirsin sıkılaşa bilirsin bende 75 olduğuma kimse inanmıyor kimin ne dediği değil tartinin ne dediği önemli

Benim 1,69 işte. Ama 73.5 kiloyum ve siz benden çok daha ince görünüyorsunuz. İşte benimde istediğim bu yani yürüyüş falanda yapıyorum ama etim yumuşacık sıkılaşmıypr sanki.
Ne zamandır diyet ve spor yapıyorsun hemen şekil almasını bekleme zamanla olacaktır üzülme

Doğru tahmin etmişim canım sporla şekle soka bilirsin sıkılaşa bilirsin bende 75 olduğuma kimse inanmıyor kimin ne dediği değil tartinin ne dediği önemli
İki haftadır sabah 2 saat akşam 2 saat yürüyüp spor yapıyorum ondan öncesi daha azdı. Ya kollarım ve üst bacak kısmımdan nefret ediyoruö artık🤦🏼‍♀️

20 ocak civarı ama o zaöanlar diyet spor karantina sürecinde başladı. 92den düştüm bu rakama.
Maşallah çok guzel vermişsin bende 99.8 le başladım 8 ayda 75 düştüm her hangi bir takımda yarişiyormusun peki yoksa kendinmi bir program uyguluyorsun

Maşallah çok guzel vermişsin bende 99.8 le başladım 8 ayda 75 düştüm her hangi bir takımda yarişiyormusun peki yoksa kendinmi bir program uyguluyorsun
Takıma girmedim. Öyle kendim yapıyorum. Dikkat ediyorum spor yapıyorum bitki çayı kahve falan içiyorum. Öyle işte.

Takıma girmedim. Öyle kendim yapıyorum. Dikkat ediyorum spor yapıyorum bitki çayı kahve falan içiyorum. Öyle işte.
Yalnızken biraz zor oluyor her hangi bir takıma dahil olup daha çok motive ola bilirsin sorumluluk biraz daha güzel oluyor diyet zamanında yalnız olmadığını farkediyorsun bol eksiler canım ins Allah hedefine ulaşırsın gelmek istersen ben 6. Takimdayim 75 le mezun oldum 1.5 ay önce şimdi hedefimi 65 cekicem yine devam edicem sıkma canını zamanla aynada zamanla istediğin fiziği göreceksin :KK5:

X