Gebeliğe Hazırlık arkadaşlar bir sorum olacak

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

sudem02

Canım SUDE'MM
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
833
0
39
adetim biteli 12 gün oldu ama göğüslerim hala çok ağrıyor ve arada bel ve kasık ağrılarım var ne olabilir sizce???

Canim bu belirtiler hamilelik belirtileri ama yinede bilemicem yoksa bosuna umitlendirmek istemem canim.Hayirlisi olsun

saol canım benimde çok tuhafıma gitti bu belirtiler acaba böyle olan var mı diye merak ettim

Canim belki hamilesindir ve ustune gormuste olabilirsin.Peki normalmi gecti bu adetin?

Sen yarin bir eczaneye git ve test al yap canım...Hamile olabilirsin..yada yumurtalıklarında kist falan olabilir..sonrada bir kadın doğum uzmanına git ihmal etme sakın lütfen

O halde gebe değilsin...kadın doğuma git belki yumurtalılarında bişi vardır canım

bi dr görün tatlım... hormonal bi durum olabilir ...
ben yaşadım ... ve hormonlarımda problem çıktı...
geçmiş olsun...

saol tşk ederim ama 3-4 yıl önce düzensiz adet için gitmiştim doktor herşeyin normal olduğunu söylemişti kontrole gitmekte fayda var

ewet tatlım... bi de dr değiştir ben öyle yaptım...ayrıca bence her 6 ay da bir kontrole gitmek şart sorun olmasa bile sadece genel konturol çok önemli....
mesela simir testi en azından senede 1 kez yaptır... sağlığın için .... kadınların en hassas noktası genital bölge....

X