Arkadaşlar bir sıkıntım var anlayanlar cevap verebilirmi zayiflama hapi kullandim ?

Ben de zayıflamak istiyorum ama diyet yapacak iradeye sahip değilim malesef🙁.Bu aralıklı oruc denen şeyi denemek istiyorum ama cesarette edemiyorum bur taraftan.Ne yaparsanız yapın,görüntüden önce sağlık gelir.
Aralıklı oruç daha önce yaptım 113 den 86 ya düşmüştüm ama irade lazım.. Bende o yoktu artık hap yöntemini sctim ama pişmanım

Ablacim 3 haftada 11 kg muhtemelen yagdan degildir zaten, acilen adam gibi bir diyetisyene danis .. bu sekilde giderse sagligindan olursun. Yanlis beslenme ve diyet haplari yuzunden bobregini kaybeden cok sayida insan var deli misin sagligindan olmaya deger mi??
Evet zaten icmeyi düşünmüyorum benim skntim şu vucudu bu lanet şeye alistirdigim icin şimdi bırakınca diyet yapsam bile hızlı kilo alım olurmu acaba

Değerlerinize hormonlarınıza baktırın. Ona göre bir diyetisyene gidin. Hızlı kilo vermek iyi bir şey değil. Lütfen.

resmen ölüme meydan okuyorsunuz bu cahil cesareti beni öldürecek ya 🤦‍♀️ nasıl kendinizi böyle riske atabilirsiniz , diyet spor yürüyüş vs vs süreç uzun olsun ama sağlıkla verin , bu yaptığınız resmen intihar , hem karaciğere hem böbreğe hem kalbe daha sayamadığım organlara zarar veriyorsunuz , bitkisel diye masum olmuyor hiçbir şey , bitki çayının bile maxiumum içme sınırı var , acilen ilacı bırakıp karaciğer enzimlerinize ve diğer organlarınıza bi baktırın

Hapa alıştın diye vücudun kilo vermeyi durduracak diye bir şey yok. Aldığından fazla yakarsan illaki kilo verirsin. Vücut bu şekilde işliyor

resmen ölüme meydan okuyorsunuz bu cahil cesareti beni öldürecek ya 🤦‍♀️ nasıl kendinizi böyle riske atabilirsiniz , diyet spor yürüyüş vs vs süreç uzun olsun ama sağlıkla verin , bu yaptığınız resmen intihar , hem karaciğere hem böbreğe hem kalbe daha sayamadığım organlara zarar veriyorsunuz , bitkisel diye masum olmuyor hiçbir şey , bitki çayının bile maxiumum içme sınırı var , acilen ilacı bırakıp karaciğer enzimlerinize ve diğer organlarınıza bi baktırın
Ay çok haklısınız ya atacagim valla

Ben 62 kg dan 125 e çıktım =) bosandim.. eski eşim umrumda değil atlattım şükür. Ama 2 kızım var küçük ozguvenim yerde.. eski halime dönmek mutlu olmak istiyorum
Yapmayın Allah aşkına bir de iki küçük çocuğum var diyorsunuz kendinizi düşünmüyorsunuz onlarıda mı düşünmüyorsunuz size birsey olsa napar evlatlarınız bakın emek olmadan yemek olmaz diyet zor şey ama imkansız değil bende doğum yaptım çok kilo aldım 2 aydır aralikli oruç yapıyorum 9 kilo verdim sizde yaparsınız hemen hızlı kilo vermenin ne faydası var bir ayda mı aldınız bütün kiloları ki bir ayda verecekseniz

Yapmayın Allah aşkına bir de iki küçük çocuğum var diyorsunuz kendinizi düşünmüyorsunuz onlarıda mı düşünmüyorsunuz size birsey olsa napar evlatlarınız bakın emek olmadan yemek olmaz diyet zor şey ama imkansız değil bende doğum yaptım çok kilo aldım 2 aydır aralikli oruç yapıyorum 9 kilo verdim sizde yaparsınız hemen hızlı kilo vermenin ne faydası var bir ayda mı aldınız bütün kiloları ki bir ayda verecekseniz
Evet haklısın

İLK yapman gereken endrikonoloji doktoruna gitmek! Kan tahlili vereceksin orada neyin var neyin yok çıkar. Şeker mi var,tiroid mu var,hormonal durum mu var hepsine bakacak.
Bunlardan biri çıkarsa zaten kilo alımın buna bağlıdır. Sana özel tedavi uygulayacak.İğne de verir ilaç da. O iğneler de aşırı zayıflatır seni zaten(ben şeker yüzünden gittim istemediğim halde çook kilo verdim,doktorumu arayıp bırakayım mı kilo kaybı yaşıyorum dedim)
Ondan sonra 2 aşama diyetisyene gideceksin.
Ona diyeceksin ki doktor eşliğinde tedaviye başladım siz de paralel olarak bana liste uygulayın diyet şeklini.
Bu ikisini aynı anda yaparsan zaten istemesene kilolar uçup gidecek.
Ne güzel değil mi? Doktor eşliğinde! Bilinçli! Adamlar yıllarını veriyor tıp okuyor kulak asın.
Herkes o zaman merdiven altı üretilen ne olduğu belirsiz ilaç kullansın şanslıysa kilo verir sonra 2 kat alır ama hayatta kalır,şanssızsa ölüp gider veya diyalize bağlı yaşar. Çocukların varmış onlar böbrek hastası anneye bakabilecekler mi? Bunları düşün.
Kızma bana yazı şeklim böyle.Sana özel değil.

Ekleme: açık havada yürüyüş yap(koş demiyorum)alışkanlık yap.
Aynı kiloda iki insandan biri spor salonunda diğeri açık havada aynı kaloriyi harcasa dahi açık alanda olan daha hızlı zayıflar.Yaktığımız yağlar çişle,kakayla,terle gitmiyor. Verdiğimiz nefesle gidiyor,yağlar oksijenle veriliyor.

Diyetisyene ne için gidersin. En azından meraktan.
Kemik yaşım kaç
yağ oranım kaç
kas oranım kaç
vücudumdaki ödem kaç kg
belki de senin 10 kilo ödemin vardır veya 25 kilo fazla yağın. Yani tartıdaki rakam neyden oluştuğunu öğrenmek için bile gidilir yahu yoksa şunu ye şunu yeme listesi için değil.
Başarırsın. Zira çok şeyler atlatmışsın. Boşandıktan sonra kadınlar daha güçlüdür çiçek açarlar hadi sende aç

Arkadaşlar 3 hafta kadardır zayiflama kapsülü kullanıyorum bitkisel ve 11 kg verdim. Daha sonra 1 hafta boyunca kilo veremediğimi farkettim bende vücudum şoka girsin diye dün bozdum zorla biesuru şey yedim sabah kalktığımda 1.5 kg almıştım. Şimdi ben bu zayiflama hapını bırakıp kendim diyet yapsam kilo veremezmiyim acaba vücudum alistigi icin çok üzülüyorum ya.. bian önce kilo verip eski ozguvenjme kavusmam lazım gerçekten güzel bi kızdım ama şuan 100 küsür kilodayim :KK43: eski halime dönmek ve mutlu olmak istiyorum sadece
o hapların hepsini çöpe atın. Yazık size, kendinizi hiç mi düşünmüyorsunuz, spora başlayın, diyetisyene gidin

İLK yapman gereken endrikonoloji doktoruna gitmek! Kan tahlili vereceksin orada neyin var neyin yok çıkar. Şeker mi var,tiroid mu var,hormonal durum mu var hepsine bakacak.
Bunlardan biri çıkarsa zaten kilo alımın buna bağlıdır. Sana özel tedavi uygulayacak.İğne de verir ilaç da. O iğneler de aşırı zayıflatır seni zaten(ben şeker yüzünden gittim istemediğim halde çook kilo verdim,doktorumu arayıp bırakayım mı kilo kaybı yaşıyorum dedim)
Ondan sonra 2 aşama diyetisyene gideceksin.
Ona diyeceksin ki doktor eşliğinde tedaviye başladım siz de paralel olarak bana liste uygulayın diyet şeklini.
Bu ikisini aynı anda yaparsan zaten istemesene kilolar uçup gidecek.
Ne güzel değil mi? Doktor eşliğinde! Bilinçli! Adamlar yıllarını veriyor tıp okuyor kulak asın.
Herkes o zaman merdiven altı üretilen ne olduğu belirsiz ilaç kullansın şanslıysa kilo verir sonra 2 kat alır ama hayatta kalır,şanssızsa ölüp gider veya diyalize bağlı yaşar. Çocukların varmış onlar böbrek hastası anneye bakabilecekler mi? Bunları düşün.
Kızma bana yazı şeklim böyle.Sana özel değil.

Ekleme: açık havada yürüyüş yap(koş demiyorum)alışkanlık yap.
Aynı kiloda iki insandan biri spor salonunda diğeri açık havada aynı kaloriyi harcasa dahi açık alanda olan daha hızlı zayıflar.Yaktığımız yağlar çişle,kakayla,terle gitmiyor. Verdiğimiz nefesle gidiyor,yağlar oksijenle veriliyor.

Diyetisyene ne için gidersin. En azından meraktan.
Kemik yaşım kaç
yağ oranım kaç
kas oranım kaç
vücudumdaki ödem kaç kg
belki de senin 10 kilo ödemin vardır veya 25 kilo fazla yağın. Yani tartıdaki rakam neyden oluştuğunu öğrenmek için bile gidilir yahu yoksa şunu ye şunu yeme listesi için değil.
Başarırsın. Zira çok şeyler atlatmışsın. Boşandıktan sonra kadınlar daha güçlüdür çiçek açarlar hadi sende aç
Teşekkür ederim güzel yazın için daha önce diyetisyene gittim diyet psikolojisine girince bozuyorum. Evde kendim yapacağım, ilk önce leslie ekleyeceğim sonra açık hava yürüyüşü de eklerim.. 12 8 if yapacağım ilacı kullanmayacağım. Haklisiniz

1gün yediniz diye 1,5 kilo almazsınız; o vücuttaki ödem fazlalığıdır yani dün yedikleriniz bu sabah yağ olarak depolanmaz. Zayıflama haplarından uzak durun. Ben de kullanma gafletinde bulundum vaktiyle ve bıraktığınız an verdiğinizi geri alıyorsunuz. Hapları bırakıp bir diyetisyen kontrolünde diyete başlayın.
Arkadaşlar 3 hafta kadardır zayiflama kapsülü kullanıyorum bitkisel ve 11 kg verdim. Daha sonra 1 hafta boyunca kilo veremediğimi farkettim bende vücudum şoka girsin diye dün bozdum zorla biesuru şey yedim sabah kalktığımda 1.5 kg almıştım. Şimdi ben bu zayiflama hapını bırakıp kendim diyet yapsam kilo veremezmiyim acaba vücudum alistigi icin çok üzülüyorum ya.. bian önce kilo verip eski ozguvenjme

Hiçbir şey sağlığınızın önemli değil yahu bırakın hapı falan. Çok damla zararı var onların.
Sağlıklı beslenme sporda yaparsanız verirsiniz kilo.
Diyetisyene gidin,gidemiyorsunuz sağlıklı beslenmeyle ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz İnternet üzerinden.
Hepsi o içtiğiniz savma haktan iyidir.
Maksat bir anda kilo vermek değil, kilo verip onu korumak ve bu arada sağlığınızından olmamak.

İlk yapmanız gereken şey o ilaçları çöpe atmak. Hızlı verilen kilo sağlıksızdır ve tekrar kolay alınır. Sağlıklı beslenme, doğru besin seçimi ve doğru porsiyonla yavaş verirsiniz belki ama sağlam, doğru verirsiniz. O süreçte sağlıklı beslenmeyi öğrenir, hayatınıza entegre edersiniz.
Bir dahiliyeye gidin kullandığınız iğne ve ilaçları söyleyin, diyetisyene gideceğinizi belirterek tam kan testi isteyin açlık ve tokluk. Tiroidlere, şekerinize basılmış olunur. Oradan da diyetisyen eşliğinde başlayın zayıflamaya. Merak etmeyin vermeye devam edersiniz belki duraklama olur ama liste değiştirilerek o da aşılır.
3 haftada 11 kilo çok sağlıksız. Sadece yağdan gitmemiştir ödem atmışsınızdır bir de kastan da kaybetmiş olabilirsiniz.

Daha once kullanan arkadaşlarım var 36 bedene kadar düştü hatta ama bende şimdi bırakmak kendim zayıflamak istiyorum tek sıkıntım hala vücudum alistiysa kilo vermem dururmu veremezmiyim falab
yalniz o haplari birakinca 150 kilo olarak hayatiniza devam edersiniz bilginiz olsun. o ýuzden kullanmayı birakin sagligada çok zararlı

Regli döneminiz yakinsa ondan tartida arti görmussunuzdur ödemdir yani.Bende bi dönem kullanmistim bu sekilde bi ürün.Sizinkinin adi ne?kilo veriminiz durmaz diyeti birakmazsaniz korkmayin aralikli oruc deneyin bence

X