Arkadaşlar bir sıkıntım var anlayanlar cevap verebilirmi zayiflama hapi kullandim ?

Arkadaşlar 3 hafta kadardır zayiflama kapsülü kullanıyorum bitkisel ve 11 kg verdim. Daha sonra 1 hafta boyunca kilo veremediğimi farkettim bende vücudum şoka girsin diye dün bozdum zorla biesuru şey yedim sabah kalktığımda 1.5 kg almıştım. Şimdi ben bu zayiflama hapını bırakıp kendim diyet yapsam kilo veremezmiyim acaba vücudum alistigi icin çok üzülüyorum ya.. bian önce kilo verip eski ozguvenjme kavusmam lazım gerçekten güzel bi kızdım ama şuan 100 küsür kilodayim :KK43: eski halime dönmek ve mutlu olmak istiyorum sadece
Daha önce 2 defa zayıflama hapı kullanmış biri olarak yazıyorum. Çok tehlikeli acilen bırak. 77.7den 61.6ya diyetisyensiz nasıl indim hikayem burada haplarla ilgili şeyler de var. Oku mutlaka. Hapla verdiğin kilo şimşek hızıyla ve fazlasıyla geri gelecek. Düzgün bir diyet programıyla yavaş yavaş kilo ver yoksa asla başarılı olamazsın.

Acilen yasaklanmalı bu tip saçma ilaç aşı altinda satılan şeyler.Bi arkadasim kullanmıştı, 20 kg ye yakın verdi çok kısa sürede ama trigliserit 700 lere fırlamış, doktor her an ölebilirsin bu ne değer böyle, 80 yaşındaki adamda böyle değer yok dedi.2 sene tedavi oldu ,ancak kontrol altına aldılar.Yapmayin Allah aşkına, kilo vermenin yolu ortada ,herkes biliyor bunu.Diyetisyenler ,doktorlar neden yazmıyor, önermiyor bu şeyleri hiç mi sormuyorsunuz bunu kendinize? Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz.Hayretler içinde kalıyorum okuyunca...

Zaten hiç birsey yemiyorum doğru düzgün.. Bende o yüzden bırakıp kendim diyet yapmayı düşünüyorum tek skntm vücudum hapa alistiysa kilo vermem dururmu veremezmiyim vs
Hapa alışmak değil hap metabolizmanı alt üst ettiği için bir kaç ay sorun yaşayabilirsin ama sonra normale dönersin.

Ben 62 kg dan 125 e çıktım =) bosandim.. eski eşim umrumda değil atlattım şükür. Ama 2 kızım var küçük ozguvenim yerde.. eski halime dönmek mutlu olmak istiyorum
Bak ben 3 haftada 11 kilo versem ölürüm abartmiyorum. Yuksek kilolardayken vermis olman vucuduna deprem yasatmadigin anlamina gelmiyor sadece daha dayaniklisin. Sakin sakin sakin bi daha icme. Bi doktora git

Şu o kadar doğru kii. İnsanın kendine 1 sene vermesi lazım. Tabi ki kilo durumuna göre. İlk yarısında zaten fazlası gitmiş olur, ikinci 6 ayda da yavaş yavaş kalanlar gider. Biz çok acele ediyoruz
Aynen birde Yumurta kapıya dayanınca hemen gitsin kilolar istiyoruz yaz geldi düğün var vs. diye hemen sonuç almak istiyoruz zaten hızlı verilen kilolarda aynı hızda alınıyor 9 kilo verdim memlekete gittim 3 hafta ne bulduysam yedim dönüşte kesin en az 3 kilo almışımdır dedim bi çıktım tartıya 300 gram vermişim almak yerine eskiden hızlı verirdim bırakınca iki katını alırdım

Aynen birde Yumurta kapıya dayanınca hemen gitsin kilolar istiyoruz yaz geldi düğün var vs. diye hemen sonuç almak istiyoruz zaten hızlı verilen kilolarda aynı hızda alınıyor 9 kilo verdim memlekete gittim 3 hafta ne bulduysam yedim dönüşte kesin en az 3 kilo almışımdır dedim bi çıktım tartıya 300 gram vermişim almak yerine eskiden hızlı verirdim bırakınca iki katını alırdım
5 yıl oldu kilo vereli, 1 yılda verdim yavaş yavaş şimdi en fazla 4 kilo alıyorum. Belli bir noktayı görünce yememi kontrol etmeye başlıyorum. Bünye de alıştı bunduruma eskisi gibi olmuyor

X