Arkadaşlar ağzımda bir seneye kalmaz çıkar dediği dış telim var halada çıkmadı sorduğumda cewap vermiyor yaptığı dolgularimda sürekli hatalar çıkıyor

Hayatsa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2021
1
0
Merhaba arkadaşlar ağzımda bir seneye kalmaz çıkar dediği dış telim var halada çıkmadı sorduğumda cewap vermiyor yaptığı dolgularimda sürekli sorunlar çıkıyor bir dolgum üç defa kırıldı surkeli beni suçluyor kaplama dedi istemedim dördüncüsü yaptı kırılmadi ama bu sefer yanağımda ağrı ve şişkinlik oldu diğer dolgumda çıkınca ikisine dedim okudu cewap vermedi bende aradım bir hafta sonraya randevu verdi gittim baktı hava alan yere kanal tedavisi dedi bana antibiyotik yazdı reçete olmadgndan herkez vermz dedi kendin alacksin dedi ertesi gün başka doktora gittim yanlış tedavi uyguladigini kanal tedavisi yapılacağını en kotu dişimi kaybedebilecgimi söylediler parayı elden verdiğim için makbuzlarimda delilimde yok dewam eden tedavimde var orda ama maddi manevi psikolojim alttust ne yapmam gerekiyor tüketici ve sağlık hattını aradım covid sürecinde işlem yapamıyorlar mis. Kadın tek çalışıyor parayı verdikten sonra ogrendim

X