Arkadaşlar 21 Martta Başlayan Sabrım İşte size Fotosu..!

Yorumlarınızı tek tek okudum kızlar umarım hepimiz istediğimiz gibi oluruz ben suan 1.72 boy 64 kiloyum hedefim 58.. hep beraber başlayalım ne yaptıklarınızı felan yazalım tartı dan resimlerinizi cekelim. Ne yediğimiz ne yaptığımızı yazalım destek olalım birbirimize hatta iddaa felan girelim o zaman hırs yapıyo insan
Gercekten azmine hayran kaldim 104 kilodan 64 e kadar inebildin ha super bu... butun msj lari okuyamadim tabi ama basta 85 olsam yeter derken 64 e kadar indin demek harika bu ... bn cok fazla kilolu degilim aslinda ama yine de kendime gore fazlam var fit bir bayan olmak istiyorum sende bana motive kaynagi oldun su anda ... birde en son halinle cekilmis foton varsa koyabilir misin tekrar merak ediyorum gercekten :KK68:

Pembemce iyi miain? Uzun zaman aktifmişsin ama şimdi giremiyorsun sanırım inş herşey yolunda ve gönlüne göredir

Gercekten azmine hayran kaldim 104 kilodan 64 e kadar inebildin ha super bu... butun msj lari okuyamadim tabi ama basta 85 olsam yeter derken 64 e kadar indin demek harika bu ... bn cok fazla kilolu degilim aslinda ama yine de kendime gore fazlam var fit bir bayan olmak istiyorum sende bana motive kaynagi oldun su anda ... birde en son halinle cekilmis foton varsa koyabilir misin tekrar merak ediyorum gercekten :KK68:
Tamam koyarim cnm

Eklentiler

• IMG_20170427_123521_048.jpg
    IMG_20170427_123521_048.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 678
Şaka gibisin ayy inanmiyorum bende 84 ten 66 ya düştüm ama daha fazla veremezsin 55 hiç olamazsın diyorlar hayran kaldım size ..

Tebriklerimle. Azmetmişsiniz ve başarmışsınız.
1 hafta evvel diyete başladım ve 110 kilodan ideal kilom olan 67 kg'a inmeliyim. Boyum 1,69 cm.
Sizin hikayeniz bana umut verdi. Başaracağım inşallah.

Bende insulin direnci var birde polikistik over sendromu bu hastalar cok zor veriyir ben gece gunduz calisirak 110 kilodan 85 e dustum 6ayda yani 20 kilo verdim yavas yavas versim istem disi oldu ama iyi oldu kilo vermem durdu suan biraydir veremiyorum enaz 15 kilo daha vermem gerek okudugum kadariyla termal esofman giymissiniz bunun etkisi baya oldumu calisiyorum 9saat ise giderken giyebilirim alip

X