Arkadaş arıyorum

Burnuma pis kokular geldiii ben gidiyorum iyi sohbetler :olamaz: o_O
Ne kokusu :
Bilmiyorum ön yargıda olabilir sizi henüz tanımıyorum tanıdıkça daha iyi anlaşırız inşallah :olamaz:
Acaba erkek olduğumu filan mı ima ediyorsunuz anlayamadım yahu gardaş dedim diye mi oldu? Komik konuşmayı sevdiğim için insanlar genelde yanlış anlıyor sanırım böyle bişi oldu :/

Ne kokusu :

Acaba erkek olduğumu filan mı ima ediyorsunuz anlayamadım yahu gardaş dedim diye mi oldu? Komik konuşmayı sevdiğim için insanlar genelde yanlış anlıyor sanırım böyle bişi oldu :/
Yok bende gayet esprili çılgınımda siz üye olur olmaz konu açıp arkadaş arıyorum diyince bende kırmızı ışık yandı

Yok bende gayet esprili çılgınımda siz üye olur olmaz konu açıp arkadaş arıyorum diyince bende kırmızı ışık yandı
Ya ben aslında birazcık uzun süredir evdeyim ve birileriyle konuşasım geldi o yüzden böyle oldu :KK70: bebişim 11 aylık yüksek lisans bastırdı derken bunaldım arkadaş delisi oldum :KK70:ddd

Hayırdır ben niye geliyorum :))) En başından mune'yi gösterelim gözlerini belertsin, cık cık yapsın mı dediniz :KK70:

Önce bir tanıyalım, anlayalım şüpheci şirineler:))
Valla abla ben çağırma taraftarı değilim sonuçta geyik topiği burası. Onun rahatlığıyla böyle yazıyor olabilir. 😁

Hayırdır ben niye geliyorum :))) En başından mune'yi gösterelim gözlerini belertsin, cık cık yapsın mı dediniz :KK70:

Önce bir tanıyalım, anlayalım şüpheci şirineler:))
Īlaahi @munee😂 bu konuyu acan kim ise bnce niyeti alay yadaa baska seyler niyeti var kaldir onun.hesabini bence burasi kadinlar kulubu biyik kokusu aliyorum😂

X