Ari var neden kizlar yardim.......

gizem_2009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
161
0
44
ben gogus ve burun ameliyati oldum ve burnum iyi bir sikayetim yok ama goguslerim arada bir sizliyo sanki igne batiyo altan dikis var birde meme ucu etrafinda ama alttaki dikisler batiyo 3 ay oldu doktor diyor 6 veya 12 aydan gecer benim le eyni sorun yasayan varmi ben gogus ustu yatamiyorum hala sanki batlayacakmis gibi saniyorum birazda agri yapiyor .

ben gogus ve burun ameliyati oldum ve burnum iyi bir sikayetim yok ama goguslerim arada bir sizliyo sanki igne batiyo altan dikis var birde meme ucu etrafinda ama alttaki dikisler batiyo 3 ay oldu doktor diyor 6 veya 12 aydan gecer benim le eyni sorun yasayan varmi ben gogus ustu yatamiyorum hala sanki batlayacakmis gibi saniyorum birazda agri yapiyor .

Canım nerde oldun ameliyatı Türkiyede'mi Yoksa yurtdışındamı??Bu kadar süre geçmiş üzerinden sızlamasını anlıyorum dikişlerin batmasıda normaldir belki,bizim daha çok yeni ama bence kafana takıcağına farklı bir doktorada danış derim..Geçmiş olsunn..sevgilerimle

sevgili gizem, ilk günlerde yaşasan bu ağrıyı normal derdim, çünkü benim de ilk 3 5 gün hatta on gün bu tip batmalarım oldu ama üç ay biraz düşündürdü şimdi beni... belki ağrı eşiğin düşük, ki inşallah sadece öyledir ama gene de olası bir aksiliğin işaretçisi ise bu batmalar, başka bir doktora sadece muayene amaçlı görün derim. dikiş yerlerinin iyileşmemesinden kaynaklı gibi ama gene de tedbirli davranmakta fayda var..

selam gizem.arkadaşlara katılıyorum süre biraz uzun . 3 ayda ağrı kalması düşündürücü.bencede başka bir doktora danış

tessekur ederim . bilgileriniz icin benim dikis iplikleri naylondu ve cogu icinde kaldi yani hepsini cikarmadi disinda kalanlari aldi ama icindede kaldi elimle ugrasdigim zaman batiyo ve icindede sizlamalar oluyor bana dediler dis kesikler cabuk iyi olur ama ic kesik gec iyi olurmus.siyah olan iplikte vardi naylonsu iplikte vardi ben turkiyede kayseride oldum .doktorum diyor 6 veya 12 aydan gider iplikler curur bilmiyorum arada bir sizlamada oluyor batmada

kızlar bir şey soracagım benim bugun meme büyütme ameliyatı sonrası 5. günümdü.. göğüslerimin tam başladıgı yerde yukarda ellediğim zaman ya da öne filan eğilince sanki içi sıvıyla dolu hareket eden kabarcıklar hissediyorum ve ses geliyor.. hani su dolu süngere parmagınızla dokununca hissettiğiniz his gibi.. göğüslerim hafif yumuşamaya başladı acaba bununla ilgili bi durum mu, sizlerrden yaşayan oldu mu böyle birşeyi??

evet cnm merak etme bendede vardı hatta dokununda ses bıle gelıoduu:) 10 15 gun snra tamamen kayboluoo zemuszemus

X