Aret Kamere ve Yücel Karamana gidenlerden hangisini tercih etmeliyim

oguzer3

Guru
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
101
11
44
Merhaba hanimlar; 2021 de bir olumsuz tüp bebek deneyimim oldu bahçecide şimdi aret kamer ve Yücel Karaman arasında kararsız kaldım lütfen yorumlarınızı,düşüncelerinizi paylaşırmisiniz çok kararsızım.

Merhaba hanimlar; 2021 de bir olumsuz tüp bebek deneyimim oldu bahçecide şimdi aret kamer ve Yücel Karaman arasında kararsız kaldım lütfen yorumlarınızı,düşüncelerinizi paylaşırmisiniz çok kararsızım.
Yasemin çekmez hocamıza gidin bence. Kendisi alanında çok iyi çok titiz bir Dr. Araştırın. İnşallah sağlıkla hamile kalırsınız

Çok tesekkurler ama 44 yaşındayım artık yanlış karar vermemem gerekiyor araştırmalarım bu 2 doktor yönünde seçim yapacağım hangisi bana daha iyi gelir.

Çok tesekkurler ama 44 yaşındayım artık yanlış karar vermemem gerekiyor araştırmalarım bu 2 doktor yönünde seçim yapacağım hangisi bana daha iyi gelir.
Yasemin hoca işinde gercekten cok iyi bir doktor ben şuan tedavi görüyorum ayın 3nde transfer günüm belli olacak genede siz bilirsiniz

Merhaba bir akrabamız Aret Kamere gitti ve olumlu sonuç aldı. Kız kardeşi de ilk deneme de pozitifi gördü ve yavrularını kucaklarına aldılar. Bana da ısrarla ona gitmemi söylüyorlar fakat uzak olduğu için gözüm kesmiyor. İstanbul'da olanlar şanslı.

Aret Kamarın merkezi çok kalabalık eğer özel bir ilgi bekliyorsanız bir daha düşünün ayrıca ileri yaşta ağırlıklı klomenld tedaviyi yürütüyor biz ne yazık ki olumlu sonuç alamadık.

Merhaba bir akrabamız Aret Kamere gitti ve olumlu sonuç aldı. Kız kardeşi de ilk deneme de pozitifi gördü ve yavrularını kucaklarına aldılar. Bana da ısrarla ona gitmemi söylüyorlar fakat uzak olduğu için gözüm kesmiyor. İstanbul'da olanlar şanslı.
Merhaba ben yurtdisindan geldim
Aret beye ilk denemede bos folikuler cikdi 3 tane ikincisinde bir yumurtam
Dolendi zaten bir toplammisdi haftaya tekrar geliorum nasipse

X