Areola pigmentasyon

blackwolfsia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2015
27
25
27
Merhaba arkadaşlar öncelikle bu konuyu açarken bayağı bir araştırma yaptım fakat Türkiyede bu işlemi yaptıran ve forumda paylaşan kimseyi göremedim ve belki benim gibi durumu özgüvenini düşürenler ve yaptırmak isteyenler için yol gösterici olur diye bu başlığı açıyorum.

Gelelim benim sorunuma .. ben göğüs küçültme ameliyatı olduğumdan beri göğüs ucu kısmım yapıştırma gibi duruyordu 1 sene geçmesine rağmen ve inanılmaz koyu bi göğüs ucum var ten rengime göre. Koyu renk olduğu için daha da yapay duruyor tenim ile geçiş olması gereken yerler eminim ki göğüs küçülttürme yapanlar beni anladı.. ya da belki doğumdan sonra göğüs ucu kararanlar vardır onlara da yol gösterici olur ama benim durumum genetik kara göğüs ucu. Neyse bu problemimden dolayı göğüs ucu renk açtırma araştırmalarıma başladım . Ve kalıcı makyajla bu işin olabileceğini öğrendim.

2-3 tane yer bulduktan sonra islerini iyice arastirdim benim gibi bi calismalari yoktu hic kimsede ( gogus ucu renk acma olarak) neyse mesaj attim hepsine istedigim islemi ve kendi goguslerimi hepsi bunun 2-3 seansla olabilecegini soylediler. Ben aralarinda en kafama yatana randevu aldim ve gittim . 1. Seansim suan bitti 1 ay sonra renginin tam oturacagi soylendi. Ve rotustan sonra iyice tam istedigim gibi olucakmis. Umarim istedigim gibi olursa 1 ay sonra guncelleyecegim

X