aralıkta tüp bebeğe başlayanlar

kızlaaaar hamileyiiiiim çok mutluyuum Allhım herkese nasip etsin inşllh

meruşecim cnm arkadaşım çok sevindim.:teytey: inşllh Rabbim kucagına almaya nasib etsin.:emir_bebek:darısı başıma inşllh.bi dahakine bende erol beye gidicem inşllh bendede tutar.dunı esirgeme.Allah a emanet ol kendine dikkat et.öpüyorum cnm.:1hug:

meruşecim cnm arkadaşım çok sevindim.:teytey: inşllh Rabbim kucagına almaya nasib etsin.:emir_bebek:darısı başıma inşllh.bi dahakine bende erol beye gidicem inşllh bendede tutar.dunı esirgeme.Allah a emanet ol kendine dikkat et.öpüyorum cnm.:1hug:

Amin can ım cümlemize. dua etmezmiyin Allahım tez zamanda sizede böyle müjdeler verir inşllah.bencede şifaya git derim insan psikolojik olarak kendini çok güvendde hissediyor bu bence olmasında büyük etken stres yapmıyosun rahatsın çünkü hayırlısı olsun canım dualarım seninle

Ya ben çok hastayım kızlar.Meruşe Ben tebrik ettimmi seni kafam karıştı.Ettiysem tekrar edeyim canım.
Allah sağlıklı bir bebiş nasip etsin,sana bana ve tüm kulüp arkadaşlarıma :)

Ya ben çok hastayım kızlar.Meruşe Ben tebrik ettimmi seni kafam karıştı.Ettiysem tekrar edeyim canım.
Allah sağlıklı bir bebiş nasip etsin,sana bana ve tüm kulüp arkadaşlarıma :)

etmiştin galiba olsun canım gönüllerimiz bir zaten Allahım sizlerede nasip eder inşallh tez zamanda

YALNIZLIK canım nezamandır giremiyodum, yeni okudum çok üzüldüm ama Allah büyüktür ve bir bildiği vardır, inşallah tekrar tüpe gerek kalmadan kendiliğinden olur, Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah, bende 11 ocakta iğnelere başlıycam burada yazılanlardan anladığım kadarıyla uzun protokol uygulayacaklar bana da inşallah emeklerimizin karşılığında sağlıklı hayırlı sevimli evlatlarımız olur.a.s.

Meruşecim yağmurun sayfasınada yazdım ama buraya da yazayım dedim senin adına çok sevindim maşallah sana da bebeğine de, sağlıkla kucağına alırsın inşallah Allah korusun ikinizide :nazar:

Meruşecim yağmurun sayfasınada yazdım ama buraya da yazayım dedim senin adına çok sevindim maşallah sana da bebeğine de, sağlıkla kucağına alırsın inşallah Allah korusun ikinizide :nazar:

sağol canım Allahım sizlerede nasip edr inşllah. tedavin haayırlı oolsun inşllah güzel müjdeler verirsin bize

YALNIZLIK canım nezamandır giremiyodum, yeni okudum çok üzüldüm ama Allah büyüktür ve bir bildiği vardır, inşallah tekrar tüpe gerek kalmadan kendiliğinden olur, Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah, bende 11 ocakta iğnelere başlıycam burada yazılanlardan anladığım kadarıyla uzun protokol uygulayacaklar bana da inşallah emeklerimizin karşılığında sağlıklı hayırlı sevimli evlatlarımız olur.a.s.

temennilerin için teşekkürler cnm.inşllh tedavin hayırlı ve güzel sonuçlanır. meruşe gibi seninde müjdeli haberlerini bekliyoruz.rahat ol stress yapma.Allah a güven.KİB öpüyorum cnm.:1hug:

meruşe cim sen şifa hast ne başvurdukdan ne kdr zmn sonra seni tedaviye başlattılar.bi de 2040 hast ne 400 de ilaçlar tutuyor demiştin.peki tahliller için ayrı bi ücret aldılar mı.toplam masrafın ne kdr oldu.cevap yazarsan sevinirim.aaa bi de has den bi daha heyet raporu çıkartmak gerekiyomu.ayyy fazla oldu galiba sorular neyse sen kırmazsan bizi cvp yazarsın nede olsa hamiiişş sin :))

meruşe cim sen şifa hast ne başvurdukdan ne kdr zmn sonra seni tedaviye başlattılar.bi de 2040 hast ne 400 de ilaçlar tutuyor demiştin.peki tahliller için ayrı bi ücret aldılar mı.toplam masrafın ne kdr oldu.cevap yazarsan sevinirim.aaa bi de has den bi daha heyet raporu çıkartmak gerekiyomu.ayyy fazla oldu galiba sorular neyse sen kırmazsan bizi cvp yazarsın nede olsa hamiiişş sin :))

nezaman karar verdiğinizde adetin ilk günü ara ege üniversitedeki dosya numarasını isim telefon numarasını bildiriyorsun sonra onlar seni arıyolar adet 2. günü gelin diye.ege den dosyanı getirtiyolar orda tahlillerin hepsi yapılmışsa tekrar genel tahlil istemiyolar. ilk gittiğinde 110 ytl muayene ücreti aliyolar vede ilk kan tahlili ücret 130ytl falan ama tedavin devam ederse 2040 tan 130 u düşüyorlar ama sizin aklınızda olsun onlar uyaramayabilirler.hergün gittiğinde yapılan kan ve muayene 2040 ın içinde birdaha ödeme yapmıyosun.bundan sonra eczaneye ödeme yapıyorsun. akhisar eczaneden anlaşmalı aldık tedavi bitiminde ege üniversiteden rapor çıkartıp eczaneye veriyorsun.heyet raporu derken siz ege üniversitesinde nasıl yapmıştınız o rapor varsa geçerli oluyor.Allahım yardımcınız olsun inşllh senin içinde orası hayırlı olsun

teşekkürler meruşe cevabın için.5-6 ay sonra tekrar tedaviye başlayabilirsiniz dediler.fazla vakit kaybetmeden oraya başvurcam.inşllh bizim için hayırlı yer orasıdır ve bu kez sonuç alırız.duanı esirgeme.kendine dikkat et cnm benim.Allah a emanet ol (sen ve bebegin ya da bebeklerin)Rabbim inşllh saglıklı bi şekilde kucagına almayı nasib etsin.

teşekkürler meruşe cevabın için.5-6 ay sonra tekrar tedaviye başlayabilirsiniz dediler.fazla vakit kaybetmeden oraya başvurcam.inşllh bizim için hayırlı yer orasıdır ve bu kez sonuç alırız.duanı esirgeme.kendine dikkat et cnm benim.Allah a emanet ol (sen ve bebegin ya da bebeklerin)Rabbim inşllh saglıklı bi şekilde kucagına almayı nasib etsin.

canım benim bişeyi atladım iğneler 400 tuttu dedim ama biliyosun lkişiden kişiye değişiyor belki sende daha az ya da daha fazla tutacak bilgin olsun canım yanlış yönlendirmeyeyim.Dualarım sizlerle Allahım inşallah bu sefer yüzünü güldürür. çok rahat ol canım gerçi gittiğinde hastane sana o rahatlığı veriyor hiç sıkılmıyorsun hayırlı olsun şimdiden kendine dikkat et kansızlık problemin falan varsa önlemini al şimdiden faydale şeyler ye gerçekten bunlarda önemli cnım

canım benim bişeyi atladım iğneler 400 tuttu dedim ama biliyosun lkişiden kişiye değişiyor belki sende daha az ya da daha fazla tutacak bilgin olsun canım yanlış yönlendirmeyeyim.Dualarım sizlerle Allahım inşallah bu sefer yüzünü güldürür. çok rahat ol canım gerçi gittiğinde hastane sana o rahatlığı veriyor hiç sıkılmıyorsun hayırlı olsun şimdiden kendine dikkat et kansızlık problemin falan varsa önlemini al şimdiden faydale şeyler ye gerçekten bunlarda önemli cnım

haklısın cnm.bende demir eksiligi var.bununla ilgili dr a çıkmam lazım.besinler yeterli gelmiyor çünkü.bklm hakkımızda orası hayırlı olur inşllh.seninde 7 ocakta ki kontrolünü bekliyorum.mutlaka haberdar et beni de.Allah a emanet ol cnm.:1hug:

kızlaaaar nerelerdesiniz bakiiim.

kızlar beni unuttunuz galiba:KK43:(sizi bulmak için her sayfaya bakıyom yaa...hepinizi öpüyorum kızlaaar:))

meruşe cim neredesin cnm.bugün kontrolün vardı sanırım.nasıl geçti.inşllh bi sorun yoktur.meraktayım senden haber bekliyorum.AEO.

X