Aralıksız regl dönemi

Kurkmantolumatmazel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2016
173
109
Kızlar selamlar. 28 yaşındayım. 1,5 yıldır evliyim ve geçen ay ilk defa bebek için bi adım attık ve korunmasız bi ay geçirdik ama hamile değilim tekrardan regl oldum. Sorun şu ki reglim 15 gündür aralıksız devam ediyo. Psikolojim bozuldu artık neyin nesidir bu, yaşayan oldu mu hiç? Bulunduğum şehre yeni taşındım, yeni hasta kabul etmiyolar, güç bela bi tane jinekolog buldum dün randevu aldım Pazartesi gününe ama tecrübe eden varsa yardım edin lütfen😫

Şu dönemde hamile kalmak çok da doğru gelmiyor bana göre hastane sıkıntı doğum yapsan yanına zor bela bir kişi geliyor falan filan. zaten yeni evliymişsiniz tadını çıkarın.

Korunmayı bırakınca sapıtabiliyor vücut endişelenmeyin. Yine de randevu almanız çok iyi olmuş.
Teşekkür ederim, kan tahlili sonucunda demirim 1 in altında çıktı 😣 demirden kaynaklı olabilirmiş, zaten onun öncesinde vajinal bir test yapılmıştı onun sonucunu bekliyorum. 16.cı günün sonunda durdu kanama, bugün 21. gün ve tekrar bir leke geldi. Tecrübesiz olunca endişeleniyorum ister istemez..

X