Aralıklı oruç

Merhaba kolay gelsin 10-18 saatleri arasında bir şeyler yiyor musunuz yoksa sadece 2 öğün mü besleniyorsunuz.
Merhaba yiyorum ama abartmadan filtre kahve içiyorum leblebi yiyorum meyve yiyorum yeni başladığım için biraz sıkı tutmak istedim biraz süre geçtikten sonra daha gevşek bir beslenme planı uygulayacağjm

Merhaba yiyorum ama abartmadan filtre kahve içiyorum leblebi yiyorum meyve yiyorum yeni başladığım için biraz sıkı tutmak istedim biraz süre geçtikten sonra daha gevşek bir beslenme planı uygulayacağjm
Ekmeği bırakıp IF yaparak yıllar önce 61 den 52 ye düşmüştüm 6 ay gibi bir sürede. Ben her şeyi yemiştim, vücudum alışana kadar 16-8 sonrasında 18-6 yapmıştım. En güzel verimi de 18-6 da almıştım. Uzun zaman sonra tekrar 60 oldum ve geçen hafta yine 16-8 ile IF e başladım. Bakalım bu sefer sonuçları ne zaman almaya başlayacağım.

IMG_2766.jpeg

Selam kızlar bugün kahvaltım bu şekildeydi wasa üzerine labne ve yumurta şu saate kadar beni tok tuttu türk kahvesi ve filtre kahve içmeyide ihmal etmedim tabii.Henüz yürüyüş yapmadım ama akşam yemekten sonra yürümeyi düşünüyorum

Ekmeği bırakıp IF yaparak yıllar önce 61 den 52 ye düşmüştüm 6 ay gibi bir sürede. Ben her şeyi yemiştim, vücudum alışana kadar 16-8 sonrasında 18-6 yapmıştım. En güzel verimi de 18-6 da almıştım. Uzun zaman sonra tekrar 60 oldum ve geçen hafta yine 16-8 ile IF e başladım. Bakalım bu sefer sonuçları ne zaman almaya başlayacağım.
Her şeyden kastınız nedir diyete uygun şeyler mi yoksa gerçekten her şey mi :)

Her şeyden kastınız nedir diyete uygun şeyler mi yoksa gerçekten her şey mi :)
Ekmek harici her şey :) Sürdürülebilir olmayan bir beslenme biçimi ile kilo verilse bile bırakıldığında tekrar alınıyor. Ben her şeyi yiyerek kilo verdim ve uzun süre de kilo almadım son 1 yıla kadar.

Eki Görüntüle 3332399
Selam kızlar bugün kahvaltım bu şekildeydi wasa üzerine labne ve yumurta şu saate kadar beni tok tuttu türk kahvesi ve filtre kahve içmeyide ihmal etmedim tabii.Henüz yürüyüş yapmadım ama akşam yemekten sonra yürümeyi düşünüyorum
Mümkünse yürüyüşlerinizi ya da sporunuzu ( tabi bahsettiğim ağır bir antrenman değil ) açlık saatlerinde yapın ilk öğününüzden önce yani. Yağ yakımı için daha etkili olmuştu bende.

Evet benimde niyetim o yönde ama henüz hayata geçiremedim bu planımı.Akşam yemeğimi yedim 1 saate kadar da yürüyüşümü yapıcam inşallah

Kızlaar günoo harikaa enerjiik,mutlu bir şekilde güne başladım Allah bozmasın inşallah.Ayıptır söylemesi tuvalete çıkmama rağmen kilom bu şekilde çarşamba günü başladığım halde üstelik bu kadar çabuk vermemin sebebi bu kilonun ödem olmasıydı olsun 59 a düşmek yinede harika devamı da gelecek inşallah iradeli olmaya devam.
IMG_2805.jpeg

Sizde durumlar nasıl kızlar?

Günaydın kızlar
Çarşamba günü başladığım diyette son durum bu çok fazla tartılma alışkanlığım var bunu yenip haftada 1 tartılırsam daha iyi olacak aslında
IMG_2841.jpeg

10 gibi yeşil çay

12 de ilk öğünüm 5 zeytin, 1 dilim tam buğday, 1 dilim peynir, domates , salatalık ve çeyrek avokadoydu.

3 gibi 10 tane badem, 1 mandalina

Akşam 7 .30 gibi bir dilim tam buğday ve lorlu salataydı .

Şimdi yeşil çayımı içiyorum. 1 de cennet hurması yedim 😅

Adım sayım 6500 işe giderken ve dönüşte 20 şer dk yürümüş oldum .

Bugün kimse yazmamış 😅😅😅

Teşekkürler :)

Bugün 10 gibi yeşil çayımı içtim.

Öğlen 1 dilim tam buğday ,sebze çorbası, karnabahar sote ve salata yedim .Konsantrasyon tam gaz :KK66:

X